The Here One - Маленькі бездротові навушники

На виставці CES 2017 були представлені маленькі бездротові навушники The Here One. Навушники підключаються до вашого смартфону за допомогою Bluetooth, а потім з'єднуються між собою, використовуючи новітній протокол бездротового зв'язку від компанії NXP. Дана категорія бездротових навушників стає все популярнішим після виходу AirPods від компанії Apple.

Звучання і технології:

Як і слід було очікувати, все нові, та ще й повністю бездротові навушники працюють в парі з мобільним додатком, The Here One не виняток. За допомогою простої програми ви зможете регулювати рівень шумозаглушення, налаштовувати еквалайзер і навіть включити собі білий шум для розслаблення після складного дня.

Але все ж цікавим ці навушники робить технологія вибіркового виділення голосу в різних напрямки. Уявіть, ви сидите в шумному кафе і не чуєте свого співрозмовника. Використовуючи навушники The Here One і мобільний додаток ви зможете налаштувати навушники для уловлювання тільки голосу вашого співрозмовника спереду. Або ж, навушники можуть допомогти вам шпигувати за ким-небудь, налаштувавши уловлювання голосу ззаду.

У передачі звуку навушники майже не відстають від лідерів на ринку. Низькі, середні і високі частоти ідеально поєднуються, ніщо не перебиває один одного. Бас досить виділено, щоб задовольнити любителів хіп-хоп та танцювальної музики.

Дизайн:

Як уже згадувалося раніше, навушники The Here One повністю бездротові. Продаються з досить зручним кейсом-зарядкою і доступні в двох кольорах: білий і чорний.

Навушники досить зручно сидять у вашому вусі і мають дуже малу вагу, що допомагає їм не випадати від різкий рухів головою.

Галерея The Here One:

The Here One Мобільний додаток

вердикт:

Повністю бездротові навушники стають все більш популярні на ринку Bluetooth навушників, можна з упевненістю сказати, що вони наше майбутнє. The Here One - відмінний варіант, що пропонує цікаві функції. Навушники будуть доступні в магазинах в березні за ціною в 300 $.

Так само погляньте цікаві статті по темі:
  • Безпровідні навушники;
  • Красиві навушники;
  • Навушники для музики;
  • Зручні навушники;
  • Навушники вкладиші.