Захищені смарт-годинник Casio Pro Trek WSD-F30 плюси і мінуси

Як вибрати собі годинник, щоб вони відповідали всім потребам? Якщо вибрати недорогі за ціною гаджети, то можливостей у них буде мало. З функціоналу - максимум будильник. Але інша справа, якщо є продуктивні смарт-годинник популярних брендів. Які мають навіть більший функціонал, ніж бюджетні стільникові телефони. Кращі виробники завжди намагаються випустити щось нове, що відповідає сучасним вимогам. У таких новинок є різні необхідні функції, нерідко дозволяють замінити смартфон. Смарт-годинник Casio Pro Trek WSD-F30 - одна з таких моделей, що володіє рядом переваг і певними недоліками. 

зміст

 • 1 Технічні характеристики Casio Pro Trek WSD-F30
 • 2 Чим відрізняється від попередніх моделей
 • 3 Відстеження активності за допомогою Casio Pro Trek WSD-F30
 • 4 Функції кнопок
 • 5 Акумуляторна батарея
 • 6 Операційна система
  • 6.1 Додатки смарт-годинник
  • 6.2 Додаток складання списку покупок
  • 6.3 Додаток Google Maps
  • 6.4 Додаток Find my parked car
  • 6.5 Додаток Foursquare
  • 6.6 Додаток Uber
  • 6.7 Додаток Seven
  • 6.8 Додаток Strava
  • 6.9 Додаток Shazam
  • 6.10 Додаток Washington Post
  • 6.11 Додаток Wear Audio Recorder
  • 6.12 Зміна налаштувань
  • 6.13 Додаток лаунчер
 • 7 Документація і гарантія

Технічні характеристики Casio Pro Trek WSD-F30

Круглий екран з сенсорними датчиками містить 390 пікселів. Є 2 вбудованих екрану: кольоровий, з технологією OLED і монохромний LCD. У чорно-білому режимі годинник відображають лише час і дату. У такому режимі потужний акумулятор довго тримає заряд, без підзарядки батареї годинник з календарем можуть працювати до 1 місяця. Подібне застосування 2-х екранів мають годинник Mobvoi TicWatch Pro.

Є електронний компас і барометр, датчики положення гіроскоп і акселерометр. З їх допомогою будуються маршрути пересування користувача. Пульсометр може вимірювати кров'яний тиск користувача. Вологозахищені годинник можуть витримувати погані погодні умови з перепадами температур.

Вхід в інтернет Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n і GPS-модуль. Вбудований Bluetooth 4.1 LE. Встановлюється остання версія ОС Wear OS.

Їх можна використовувати зі смартфоном, що мають операційні системи, починаючи з версій Android 4.4 або iOS 9.3 .

Водонепроникність відповідає стандарту MIL-STD-810. Витримують занурення в воду, глибиною 50 метрів.

Габарити гаджета: 60,5 мм × 53,8 мм × 14,9 мм. Важать годинник з ремінцем 83 грами. Ціна орієнтовно 550 у.о. Продаж планується до січня 2019 року.

Casio Pro Trek WSD-F30

Чим відрізняється від попередніх моделей

Основною відмінністю від попередніх моделей даного типу годин, є помітне поліпшення ємності акумуляторної батареї. Кілька покращена робота додатків. Є конструктивні зміни в кращу сторону. Однак, годинник залишаються все ще порівняно значними по товщині.

Відстеження активності за допомогою Casio Pro Trek WSD-F30

За допомогою такої функції можна виробляти відстеження даних навколишнього середовища. Оброблені програмами параметри показники датчиків барометра, компаса, висотоміра і інших просто будуть відображатися на дисплеї годин. При цьому додатки налаштовані до певного виду діяльності. При подорожі будуть переважати одного типу розрахунки, при плаванні або їзді на велосипеді, бігу - інші. Можливе коректування. Наприклад, стежити за пульсом і кров'яним тиском чи ні.

Навіть не використовуючи GPS-модуль можна користуватися компасом. Також можна вибудувати маршрути, позначаючи на карті необхідні координати.

функції кнопок

З правого боку корпусу є 3 металеві кнопки. Верхня кнопка для включення компаса, барометра, висотоміра і інших подібних функцій.

Середня кнопка для повернення на попередній екран і запуск Google Assistant.

Нижня кнопка відкриває карту, визначення точного місцезнаходження за допомогою GPS-модуля.

Акумуляторна батарея

Звичайно, незважаючи на модернізацію цього елемента в новий гаджет, при використанні всіх функцій повністю зарядженій батареї не вистачить на добу. Але це при великих навантаженнях, а так її може вистачити і на півтора, два дня навіть при використанні смарт-функцій.

Годинники мають досить корисною системою бездротової зарядки. Це дозволяє частково заряджати батарею в зонах з можливістю роботи цього елемента. Але для надійної роботи цього типу підзарядки необхідно використання фірмового зарядного пристрою. Гарантувати нормальну роботу підзарядки батареї при використанні інших зарядних пристроїв важко. Мінусом також є легко розривається зв'язок магнітного кріплення. Якщо пристрій знаходиться в автомобільному, то робота його можлива лише під час стоянки.

Операційна система

У Casio Pro Trek WSD-F30 використовується операційна система Wear OS. Ця програма, раніше що називається Android Wear. Воно дозволяє проводити необхідні операції без смартфона. Наприклад, під час занять спортом, на фізично напруженій роботі, в поганих погодних умовах і багато іншого. Коли смартфон мати при собі проблематично, на допомогу приходять смарт-годинник з ОС Wear, опис можливостей якої нижче.

Додатки смарт-годинник

Величезна база додатків готова до завантаження на пристрій. Це - різні варіанти цифрових і стрілочних годин, календарів, прогнози погоди. Також програми, пов'язані з роботами різних датчиків, встановлених в годиннику. Показ температури, тиску, побудова маршрутів. Можна вибрати необхідні заставки з потрібними функціями для певних цілей.

Додаток складання списку покупок

Часто, зайнята людина при великій активності, забуває, що необхідно купити, прийшовши в магазин. Для цього йому пишуть, або він робить це сам, записку зі списком необхідних речей і предметів. Для цього необхідна лише авторучка з блокнотиком. Але звідки це у спортсмена, що займається тренуванням. Або мандрівник в поганих погодних умовах. Список можна скласти і на смартфоні. Але на годиннику допоможе цю програму. Тут є багатий перелік необхідних картинок. Продуманість програми дозволяє без праці скласти необхідний список. Також використовувати певний шаблон, відредагувавши його. Здається, незначна річ, але буває дуже корисною.

Додаток Google Maps

Виявляється, ця корисна штука є і в смарт-годинах. Це - хронометр, що відслідковує маршрути. Є підтримка геолокації. Така штука буває вкрай необхідна в незнайомих місцях. Але якщо врахувати, що навігатор вбудований в ударостійкі і водозащіщённие годинник, то це величезний плюс. Мінусом є порівняно швидкий розряд батареї в режимах з роботою передавачів. Якщо економічно використовувати смарт-функції, то заряду батареї вистачить на півтори доби. При подальшому розряді батареї, вони переходять в економічний режим з монохромного індикацією.

Додаток Find my parked car

Перекладається це вираз: "як знайти припаркований автомобіль". Встановив такий додаток буде легко відшукати поставлений на стоянку автомобіль в незнайомому місті, або іншій країні. Плюсом є ще й те, що годинник має таймер відліку часу поставленого на стоянку авто. Якщо стоянка платна і оплата погодинна, то час, за яке необхідно заплатити можна дізнатися, глянувши на годинник.

додаток Foursquare

Завдяки цій функції можна з легкістю дізнатися найближче розташування кафе, готелі, ресторани, або будь-якого іншого закладу. Дуже зручно для спортсменів, з частими відрядженнями і виїздами і люблячі подорожувати і займатися спотом. Час на пошук необхідних закладів зводиться до мінімуму.

додаток Uber

Ця функція дозволяє бачити на екрані годин розташування свого авто. Можна зателефонувати з годин на смартфон і спостерігати за прибуттям вашого друга або вашого водія автомобіля.

додаток Seven

Ця програма показує анімацію вправ, необхідних для занять спортом або аеробікою.

додаток Strava

Схожа функція, але зі зв'язком з соціальною мережею. З його допомогою можна ділитися своїми результатами з друзями та знайомими, які перебувають далеко від вас. Зв'язок з особистим тренером під час всіляких поїздок. В цьому режимі відстежується ваша активність по датчику пульсу.

додаток Shazam

За допомогою цієї програми можна дізнатися, яка мелодія грає на радіо. Нон може відстежити необхідну пісню.

Додаток Washington Post

Воно допоможе вам стежити за новинами і переглядати заголовки. Також можна відкрити і прочитати самі новини.

Додаток Wear Audio Recorder

З його допомогою можна записати аудіофайл на телефон. По суті це диктофон.

зміна налаштувань

Таке додаток буде повідомляти при обриві зв'язку між смарт-годинами і телефоном.

Якщо уважно вивчити цю програму, то можна налаштувати його і бути в курсі змін у налаштуваннях. Запам'ятовує останнє розташування телефону. У разі його втрати, якщо немає зв'язку і розрядився акумулятор смартфона. Те можна дізнатися місце положення останнього розташування. З таким додатком легше знайти втрачений телефон, який вже не подає "ознак життя".

додаток лаунчер

Ця програма управління жестами. Наприклад, малювання англійської літери "G" на екрані можна запустити додаток Google.

Документація і гарантія

Виробники та продавці забезпечують гарантійний термін експлуатації смарт-годин подібного типу на один рік з моменту покупки. Хоча реалізація даного товару намічена на січень наступного, 2019 року, навряд чи гарантійні терміни товарів сильно зміняться. Також необхідно врахувати, що гарантія не поширюється на різні механічні пошкодження. Також на неправильну експлуатацію акумуляторної батареї і використання нестандартних зарядних пристроїв.

переваги:

 • Широкі можливості операційної системи;
 • Якісний матеріал;
 • Покращена акумуляторна батарея;
 • Подвійний екран: кольоровий і монохромний;
 • Висока водостійкість і вологозахищений;

недоліки:

 • Недостатня глибина контрастності кольорового екрану;
 • Порівняно велика товщина;
 • зависока ціна.

При покупці необхідно ретельно перевіряти гарантійні документи. Продавці повинні мати сертифікат. Також необхідно зберегти всі платіжні чеки.