Завтра відкривається виставка Hi-Fi & High End Show 2019

Позаду цілий рік підготовки, вже завтра для відвідувачів відкриє свої двері виставка Hi-Fi & High End Show 2019 - головний огляд досягнень індустрії аудіо і відео високого класу. Виставка буде працювати 4 дня, з 11 по 14 квітня в готелі "Акваріум" (Крокус Експо, Москва).

Що можна буде побачити і що потрібно не пропустити за ці 4 насичених подіями дня?

По-перше, сама експозиція на шести поверхах готелю "Акваріум", де візьмуть участь практично всі російські дистриб'ютори апаратури і виробники, серед них:

ALEF Hi-Fi, Aleks Audio, Antall, Armada Sound, Audio Deluxe, Barnsly, BenQ, Blade, Bonanza, CI group, Digital Fruits, FCI, Gong AV, Homesound, Inforcom, Long Wave, MMS, NEXT Hi-Fi, Reezoldini , Sennheiser, Simple Distribution, Slonov Sound Design, Sonus Victor, Starlingbox, Stealth Sonics, T-ART, Yamaha, Абсолютна аудіо, Аудіоманія, Гарелея Назаров, ГК DIGIS, Qvinta, Техінтерьер, Ультра-T.

По-друге, звичайно, нові експозиції, мета яких - демонстрації інноваційних аудіо-відео технологій. Hi-Fi Portable - експозиція навушників і портативної техніки в Панорамному залі на 6-му поверсі готелю "Акваріум". Учасники:

Digital Fruits, MMS, Next Hi-Fi, Bonanza, CI Group, Stealth Sonics, Стереоправда, Kennerton / Fischer Audio, бренди, які вони представлять: AUDEZE, Schiit Audio, Focal, Denon, KEF, Porsche Design, Beyerdynamic, PSB, Chord , Stealth Sonics, Kennerton, Fischer Audio, StereoPravda. Тут же: акція "Розкрий потенціал своїх навушників" від Avreport.ru і проекту Reference Audio Analyzer.

Експозиція компанії Blade - новинки і вічна класика

В окремому залі "Малий" на 6-му поверсі - експозиція компанії Blade, де представлять не лише безліч новинок, але і легендарні моделі нестаріючої класики портативного аудіоринку. Експозиція працюватиме три дні 11,12 і 13 квітня, а 11 квітня тут проведуть дилерську конференцію, в якій візьмуть участь представники вендорів Audio-Technicа, FiiO, RHА, Hifiman, Meze Audio, Audio Pro. Це унікальна можливість поспілкуватися з вендорами напряму і дізнатися про їхні плани на найближчий рік.

Круглий стіл для дилерів "Як продавати Hi-Fi в 2019 році

У перший день виставки також не можна пропустити круглий стіл для дилерів "Як продавати Hi-Fi в 2019 році" (13.00, Панорамний зал), в якому візьмуть участь Аліна Валінурова, GfK Rus, Олег Люгін, MMS, Олексій Калінін, Armada Sound, Олександр Брацлавський, BONANZA, Дмитро Вострічкін, Focus Group, Павло Кузьмін, Digital Fruits, Ілля Кинжалов, Галерея Назаров, Владислав Бабакин, Blade, Сергій Гудим, Alef Hi-Fi, і представник компанії Qvinta. Редагувати дискусію буде Андрій Дементьєв, Stereo.ru.

Відразу слідом за круглим столом о 14:45 головний розробник компанії Sonus Faber Паоло Теззон розповість про тренди в області Hi-Fi і High End акустики на європейському ринку і повідає про майбутній розвиток компанії Sonus Faber.

Hi-Fi стрімінга

Ще один новий проект виставки - Hi-Fi стрімінга, представить обладнання для стрімінга музики у високій якості. серед учасників: Аудіоманія (кімнати 601, 609, 617, 618), NEXT Hi-Fi (кімнати 401, 402, 403), Bonanza (кімната 218), ALEF HI-FI і ГК DIGIS (кімнати 201, 301), FCI (кімната 501) , Simple Distribution (кімната 309), Starlingbox (кімната 506), Barnsly (кімнати 603, 614), Yamaha (кімнати 321, 325), Inforcom (кімната 509), Homesound (кімната 314), Digital Fruits (кімната 606), BenQ (кімната 503), Qvinta (кімната 514, 518), Абсолютна аудіо (кімната 210), CI GROUP (кімната 305) та ін.

Класичний для виставки проект - Hi-Fi Vinyl (Окремий зал 19, поверх 4) - це виставка-продаж вінілових пластинок. Тут же - акція "перевір якість свого вінілу" на зібраній системі від Armada Sound.


У програмі також:

  • Битва форматів - експеримент в порівнянні аналогових і цифрових джерел звуку (13 і 14 квітня, Панорамний зал, поверх 6) спільно з компаніями MMS і Living Athmos.
  • Лекції по вінілу і навушників (13 і 14 квітня, Панорамний зал, поверх 6) від Михайла Борзенкова, Ярослава Воробйова (avreport.ru) і Андрія Белоногова, директора вінілового заводу "Ультра Продакшн".
  • Розіграш призів (13 і 14 квітня).

Встигнути підготуватися до відвідування великої експозиції можна і потрібно, на сайті виставки знайдіть каталог "Знайди свій ідеальний звук" і заздалегідь підберіть готовий комплект апаратури в залежності від своїх потреб. Інтерактивний каталог дозволяє не тільки вибрати апаратуру, але і "запам'ятати" її, після чого можна вирушати на виставку і слухати. Каталог постійно існує тут https://hifishow.ru/visitors/naydi-svoy-zvuk/.

Відвідування виставки Hi-Fi & High End Show 2019 - тільки за попередньою реєстрацією на сайті https://hifishow.ru до 10 квітня. Після 10 квітня квиток на виставку можна буде тільки купити в касі готелю "Акваріум".

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах і дізнавайтеся про новини та акції першими!

Facebook, VK, Instagram і YouTube #hifishow # hifishow19