Yamaha HPH-MT5, MT7 і MT8 - Огляд студійних навушників

Компанія Yamaha представила навушники HPH-MT5, MT7 і MT8 - студійні моніторні навушники, розроблені спеціально для фахівців по роботі зі звуком, а також ідеально підійдуть музикантам.


Виробник Yamaha - один з найбільших і найвідоміших по роботі зі звуком в світі, заснований в 1887 році. Yamaha славиться своїми професійними музичними інструментами, різної аудіо-технікою, як для любителів, так і для фахівців.


Технічні характеристики Yamaha HPH-MT5, MT7 і MT8:
МодельHPH-MT8HPH-MT7 / HPH-MT7WHPH-MT5 / HPH-MT5W
ТипЗакриті навушники, з повним охопленням вуха
випромінювач45 мм, динамічний, провід котушки - плакований міддю алюміній40 мм, динамічний, провід котушки - плакований міддю алюміній
Імпеданс
(На 1 кГц)
37 Ом49 Ом51 Ом
Діапазон частот15Гц - 28кГц15 Гц - 25 кГц20Гц - 20кГц
максимальна потужність1600 мВт
звуковий тиск102 дБ / мВт99 дБ / мВт100 дБ / мВт
роз'єм3.5 мм (1/8 ") стерео з адаптером 6.3 мм (1/4") стерео
кабельСкручений знімний 1.2 м /
Прямий знімний 3.0 м
Прямий незнімний 3.0 мПрямий знімний 3.0 м
Габарити161 x 214 x 89 мм170 x 195 x 98 мм165 x 203 x 88 мм
вага350 г (без кабелю)360 г (без кабелю)245 г (без кабелю)
колірчорнийЧорний білий

Короткий огляд Yamaha HPH-MT5

Навушники YAMAHA MT5

Дизайн, зручність і комплектація:

Yamaha HPH-MT5 досить симпатичні навушники, доступні в білому і чорному кольорах, досить якісної збірки для своєї цінової категорії. У них знімний кабель (як і у МТ8), який, на жаль, не входить в комплект до навушників і купується окремо. Самі навушники дуже схожі на класичні бюджетні студійні навушники, але з більш кращою якістю збірки і по тій же ціні. До речі, також варто зауважити, що ця модель є складаний, правда до неї не додається чохол для перенесення (лише коробка), як у наступній моделі.

Що стосується незручностей, то можна відчути якийсь дискомфорт при звучанні верхній частині діапазону, який проходить після деякої перерви, але відновлюється при тривалому часу прослуховування.

Звучання і технології:

Що стосується звучання, то навушники можуть похвалитися насиченими басами, чіткими високими частотами і досить пристойними середніми.

вердикт:

Можна сказати, що Yamaha HPH-MT5 набагато краще за багатьох діджейських навушників, навіть з в два рази більш високої цінової категорії.

Короткий огляд Yamaha HPH-MT7

Навушники YAMAHA MT7

Дизайн, зручність і комплектація:

Основною відмінністю в дизайні даної моделі, мабуть, є круглі амбушюри. HPH-MT7 також доступні в білому і чорному кольорах. Якість збірки набагато краще - менше пластику, більше металевих компонентів за рахунок чого навушники набувають більш солідний зовнішній вигляд. Додані металеві вставки виглядають не тільки здорово, але і додають міцності до самої конструкції, що обіцяє нам вищу якість збірки щодо 5-ої серії.

Дана модель є єдиною в лінійці МТ, у якій кабель не є знімним.

Звучання і технології:

Навушники HPH-MT7 ідеально підходять не тільки для зведення і записи в студії, але і для моніторингу в концертних умовах завдяки рівню звукового тиску і міцній конструкції.

вердикт:

Це дійсно дуже комфортні навушники з чудовою Звукоізляція. Вуха від них зовсім не втомлюються на відміну від попередньої моделі МТ5.

Короткий огляд Yamaha HPH-MT8

Навушники YAMAHA MT8

Дизайн, зручність і комплектація:

МТ8 доступні тільки в чорному кольорі. Вони здаються трохи більше матовими, ніж MT7 і по дизайну більше схожі на MT5. У них така ж міцна конструкція, як у МТ7, але з додатковим бонусом у вигляді знімних кабелів.

Ця модель також має поворотні амбушюри, і також чудова як діджейських навушників для моніторингу.

Звучання і технології:

Під час початкового тестування звук середніх частот здався дещо каламутним, що можна пояснити невідповідністю імпедансу між навушниками і пристроєм виведення. Високі частоти були чистими і ідеально збалансованими.

вердикт:

Ці навушники неймовірно зручні - під час тривалого прослуховування сесій можна навіть забути про те, що вони у вас на вухах.

Таким чином, можна сміливо сказати, що MT8 є найточнішими моніторними навушниками з коли-небудь пропонованих компанією Yamaha. Чашки навушників виконані з особливого литого під тиском алюмінію для самої якісно передачі звуку.

Загальний підсумок порівняння моделей

Нові моделі студійних навушників від компанії Yamaha створені так, щоб ви з комфортом і без перевтоми могли використовувати HPH-MT5, HPH-MT7 і HPH-MT8 під час тривалих сесії або багатьох годин в студії. Навушники оснащені зручними дихаючими амбушюрами, виконаними з стильною шкіри.

В цілому навушники виконані в характерному для компанії Yamaha стилі. Навушники доступні в двох кольорах: матовий чорний і білий.

Звучання і технології:

Навушники MT5, МТ7 і MT8 маю 40 мм, 40 мм і 45 мм драйвери відповідно. Обидві моделі використовують особливі котушки і неодимові магніти для досягнення самої точної передачі звуку. Легкі, але потужні драйвери гарантують широкий частотний діапазон: 20Гц - 20кГц для MT5, 15 Гц - 25 кГц для МТ7 і 15 Гц-28 кГц для MT8.

Але все ж, якщо порівнювати ці моделі, то остання модель МТ8 має більшу за розміром котушкою, що дає менший опір. Також МТ8 видає вузькоспецифічні середні частоти, більш насичені баси і більш чіткі і чисті високі частоти.

вердикт:

Як запевняє компанія Yamaha, нові навушники із серії MT встановлюють нові стандарти на ринку професійних навушників для студій і музикантів. Навушники доступні в магазинах вже зараз за ціною в 169 $ за Yamaha HPH-MT5W і 329 $ за HPH-MT8W.

Так що якщо вам подобається використовувати відразу кілька моделей навушників, то наявність знімних кабелів, як в МТ5 і МТ8, просто необхідно. Якщо ж вам комфортно з незнімним кабелем, то кращим вибором для вас буде - МТ7.

Yamaha HPH-MT5, MT7 і MT8 - видеобзор:

Галерея Yamaha HPH-MT5, MT7 і MT8:
Навушники YAMAHA MT8
Навушники YAMAHA MT7
Навушники YAMAHA MT5
Навушники YAMAHA MT8

Навушники YAMAHA MT7
Навушники YAMAHA MT8
Навушники YAMAHA MT7
Навушники YAMAHA MT7
Навушники YAMAHA MT7

Навушники YAMAHA MT8
Навушники YAMAHA MT7
Навушники YAMAHA MT7
Навушники YAMAHA MT5

Навушники YAMAHA MT5
Навушники YAMAHA MT5
Навушники YAMAHA MT5
Навушники YAMAHA MT5

Так само погляньте цікаві статті по темі:
  • Навушники Yamaha;
  • Моніторні навушники;
  • Студійні навушники;
  • Зручні навушники;
  • повнорозмірні навушники.