Розумні окуляри-навушники з голосовим помічником - Bose Frames audio AR (199 $)

199 $ окуляри-навушники з розумним помічником дата виходу: 2019 рік Bose

Розумні сонцезахисні окуляри-мікроакустіка - Bose Frames audio AR, надійдуть у продаж в січні, їх вартість складе 199 $. За допомогою Frames Bose виводять мікроакустіку і голосове управління на новий рівень. Це сама мініатюрна система Bose.

Bose анонсували розумні окуляри в березні 2018 року і взимку 2018 року, сонцезахисні окуляри Bose Frames з вбудованими мікрофонами, надійдуть у продаж в січні. У США за 199 $. Попередні замовлення починаються вже сьогодні на офіційному сайті bose.com, а додаток для окулярів - Bose AR з'являться в 2019 році.

зміст:
 1. Характеристики та можливості :;
 2. Розумні навушники від інших компаній;
 3. Доповнена реальність;
 4. Автономність і лінзи:
 5. Фотогалерея;
 • Інформація про Bose Frames на офіційному сайті Bose

1. Bose Frames audio AR - характеристики і можливості:

Bose Frames audio AR важать приблизно стільки ж, скільки і звичайні сонцезахисні окуляри - 45 грам. Планується випуск двох моделей: Alto і Rondo, які будуть відрізнятися розміром і формою. Скло здатні блокувати до 99% ультрафіолетового випромінювання ... Інженери Bose кажуть, що окуляри можуть:

 • Передавати потокову музику та інформацію;
 • Приймати і здійснювати дзвінки;
 • І працювати з віртуальними помічниками, при цьому зберігаючи конфіденційність плейлистів, розваг і розмов;

У мене була можливість спробувати прототип на початку 2018 року, в цілому я був вражений якістю звуку. Bose Frames приблизно відповідають звуку Apple AirPods, які також мають відкриту, що не ізолюючу від шуму конструкцію.

2. Розумні навушники від інших компаній і Bose Frames

У минулому, такі бренди як Oakley, випускали розумні сонцезахисні окуляри з вбудованими навушниками. Але дизайн був жахливим і звук був досить паршивим.

Bose Frames - це інший рівень

 • звукові драйвери в Bose Frames встановлені на кожній дужці сонцезахисних окулярів.
 • Для сенсорного і голосового управління, в корпус вбудовані крихітний мікрофон і багатофункціональна кнопка (для включення і сполучення, Siri і Google Assistant, виклики і команди, управління музикою)

3. Доповнена реальність

Bose Frames сумісні з Bose AR і стануть першим комерційним продуктом, вбудованим в платформу доповненої реальності Bose audio. На відміну від платформ AR на базі відео, Bose AR забезпечує звукову зворотний зв'язок, в залежності від вашого місця розташування GPS і напрямки руху.

Frames можуть визначати місце розташування і вектор руху свого господаря. Отримуючи інформацію від датчика руху і GPS-приймача смартфона, окуляри будуть генерувати "шар" аудіоінформації, яка буде озвучуватися вбудованими навушниками. Це може бути розповідь про найближчі визначні пам'ятки, історії місця та інші корисні дані. Такі окуляри здатні помітити екскурсовода в музеї і виконувати безліч інших завдань.


4. Автономність і лінзи

Автономність. При середньостатистичному використанні окуляри можуть відтворювати музику до 3,5 годин і до 12 годин в режимі очікування. Зарядка становить приблизно 2 годин за допомогою комплектного pogo-pin кабелю. Захисний чохол і протиральна тканину також в комплекті.

Чи можете ви додати рецептурні лінзи в рамки? На жаль немає, сказав мені представник Bose.


Bose представлять оновлену інформацію про Bose AR на SXSW 2019 березні, тому я підозрюю, що саме тоді функції AR будуть додані в окуляри. Але і того, що вже реалізовано може бути досить для повсякденного використання. Спочатку ви зможете передавати потокове аудіо, здійснювати дзвінки і користуватися голосовими помічниками.


Як тільки я отримаю зразок для тесту, я надам більш глибокий аналіз якості звуку. Але хочеться сказати що такі розумні девайси, як і розумні колонки, можуть сильно сколихнути аудіо-ринок в найближчі роки. Модель далеко не ідеальна, але навіть те що вона вже вміє, вельми вражає! Будемо чекати офіційного релізу.

5. Фотогалерея: