Usb-пристрій MagicJack для безлімітних дзвінків по інтернету

Можливість бути на зв'язку в будь-який час доби з будь-якої точки світу для багатьох людей є не просто сервісом, а життєвою необхідністю або основою бізнесу. У 2019 існують безліч комунікаційних каналів, самим популярних з яких стала стільниковий зв'язок. Але всі розуміють, скільки коштує така послуга при міжнародних сполученнях в роумінгу, що може стати серйозною проблемою для бюджету. У цій ситуації альтернативою є інтернет- телефонія і розумні пристрої, які забезпечать безкоштовні дзвінки.

Одним з таких рішень на ринку США став перетворювач дзвінків в повноцінний телефонний сервіс торгової марки Magic Jack. Що це таке?

зміст

 • 1 Usb-пристрій MagicJack для безлімітних дзвінків по інтернету
  • 1.1 Історія виникнення сервісу
 • 2 Ціна і де купити
 • 3 Переваги і недоліки Magic Jack

Usb-пристрій MagicJack для безлімітних дзвінків по інтернету

Оригінальний винахід компанії YMAX є мініатюрний прилад, який можна підключити до порту USB на домашній комп'ютер. Після підключення через пару хвилин почнеться установка програмного забезпечення, яке буде працювати, як звичайний міський телефон і здійснювати голосові комунікації з міжнародного зв'язку.

Винахід такої можливості була затребувана американським ринком в першу чергу для підприємців і мандрівників, яким необхідно постійно бути на зв'язку з бізнес-партнерами та близькими людьми і платити за це за розумною ціною.

Історія виникнення сервісу

Щоб зрозуміти - як це працює, найкраще відстежити історію виникнення і модифікації сервісу.

У 2007 році американський підприємець Ден Боріслов винайшов перший пристрій, яке дозволяло використовувати звичайний провідний апарат не через комутовані канали (кабелі та проводи), а інтернет-телефонію (VoIP). Це пристрій спочатку було названо Talk4free і прямо говорило про нову можливість вільних телефонних переговорів. Пізніше торгова назва була змінена на Magic Jack і було запропоновано на широкий ринок користувачів США. У комплект входили:

 • невелика коробочка з перетворювачем сигналу Magic Jack, розміром схожим на сірникову коробку;
 • фірмовий провід з usb виходом і входом;
 • вилка для електромережі (для американської розетки).

При підключенні використовується стандартний телефонний шнур.

На першому етапі підключення пропонувалося тільки через стаціонарний комп'ютер, що має вихід в інтернет і передбачало інструкцію "як встановити" всього в 3 етапи:

 1. телефонний кабель підключався в базі стаціонарного апарату з одного боку і до виходу Phone у фірмовій коробочці перетворювача;
 2. фірмовий провід з поставленого набору, приєднується до usb-штекера на виході Magic Jack;
 3. другий вихід шнура підключається до usb порту стаціонарного комп'ютера або лептопа.

Після завершення цих простих з'єднань на комп'ютер через пару хвилин в автоматичному режимі встановлюється програмне додаток, що дозволяє робити міжнародні дзвінки з телефону, використовуючи Інтернет-телефонію. Власники технології перестали отримувати щомісячні телефонні рахунки і стали платити не більшу абонентську плату за необмежену кількість викликів.

Через пару років, виробник став пропонувати пряме підключення перетворювача викликів до модему або роутера для людей, які не хотіли тримати свій комп'ютер постійно підключеним до міського апарату зв'язку.

У цьому варіанті телефонний шнур підключається також від телефону або від модему (роутера) до Magic Jack, а перехідною шнур з комплекту вставляється безпосередньо в вилку для електричної мережі. (При використанні в Росії необхідно мати стандартний адаптер на розетку).

Ця опція стала дуже популярною для представників малого та середнього бізнесу, які здійснюють велику кількість дзвінків на міські апарати. Цей маленький прилад дозволив істотно знизити витрати на щоденні переговори. Примусове переведення виклику з традиційно дорогих кабельних мереж на роботу через інтернет не такий надійний і зрідка зривається в період розмови, вимагаючи повторного набору. Однак низька вартість і високу якість переданого голосу приваблює мільйони користувачів.

В 2019 оптимізована лінійка конверторів телефонних дзвінків з традиційних комутованих ліній пропонує дві основні моделі - для стаціонарного використання і мобільну версію.

Magic Jack Go для домашнього використання, що включає функціонал:

 • ідентифікатор абонента;
 • голосова пошта;
 • переадресація;
 • безкоштовний дзвінок.

Сьогодні виробник гарантує кристально чисте якість голосу при розмові абонентів.

Додаток MagicApp - мобільна версія програмного забезпечення для смартфонів. Ця програма дає аналогічні сервіси та міжнародні виклики. Працює на будь-яких смартфонах IOs і Android. Може бути використана в різних країнах світу для дзвінків в США і Канаду. Працює через WiFi, 3G, 4G, LTE.

Виклики з MagicApp на MagicApp або Magic Jack безкоштовні. Хвилини мобільного зв'язку не використовуються, якщо додаток працює з WiFi.

Ціна і де купити

Щоб зрозуміти, як вибрати і де вигідно купити собі "чарівного Джека" досить пошукати оригінальний товар на e-bay або замовити доставку через посередників. Середня ціна з доставкою становитиме від 30 до 50 $. При реєстрації на офіційному сайті виробника можна купити пристрій за 35 $ і скористатися сервісним обслуговуванням на 12 місяців. При цьому постачальник надає безкоштовне тестування пристрою протягом 30 днів.

У разі, якщо покупця не влаштує товар, то його можна повернути, чи не зазнавши ніяких витрат. Другий і наступні роки обслуговування можна отримати, вибравши один з гнучких тарифних планів, які в будь-якому випадку заощадять кілька тисяч на рік на голосові виклики всередині США і Канади або дозвон в ці країни з будь-якої точки світу.

Magic Jack

Переваги та недоліки Magic Jack

переваги:
 • Значне зниження вартості міжнародних дзвінків з різних точок світу в США і Канаду;
 • Простота використання;
 • Мобільна версія.
недоліки:
 • Обмеження викликів територією США і Канади;
 • Англомовна версія додатків і інструкцій.

На сьогоднішній день характеристики Magic Jack значно випереджають за якістю свого основного знаменитого конкурента Skype.