Sony анонсувала преміум гарнітуру з 3D звуком для PS4

Компанія Sony анонсувала ігрову гарнітуру преміум класу для консолі PlayStation 4. Якщо Ви стежите за ігровою індустрією, то, напевно встигли оцінити реліз Uncharted 4. Як заявив креативний директор, Ви могли відчути лише половину від усієї задумки, тому що команда розробників витратила чимало зусиль працюючи над 3D звуком в Uncharted 4, а відповідного аудіо ще немає на ринку. Саме тому компанія Sony анонсувала особливу ігрову гарнітуру, яка надійде в продаж 12 січня 2017 року.

За словами компанії Sony, PS4 Platinum Headset  є першою і єдиною гарнітурою, яка здатна продемонструвати найвищу якість 7.1 звуку, завдяки власній технології.

Крім того, гарнітура має кілька вбудованих прихованих мікрофонів для шумозаглушення, які також забезпечують чітке і ясне спілкування з товаришами по команді.

У блозі компанії Sony говориться, що Uncharted 4 - перша гра, яка використовує 3D звук на PS4, а також перераховуються ряд інших новинок, очікувані в наступному році: MLB The Show 17, Uncharted: The Lost Legacy і Days Gone.

PS4 Platinum Headset - Презентація:

Ігрова гарнітура Platinum Wireless Headset для PS 4, надійде в продаж у січні 2017 року за ціною в 159 $.


Так само погляньте на цікаві статті по темі:

  • Красиві навушники;
  • Навушники з 7.1 звуком;
  • Бездротові Bluetooth навушники;
  • Ігрові навушники;