Sony Signature Series - плеєр, навушники і підсилювач з кращим звуком

Sony Signature Series - найкращі і найдорожчі аудіотворенія Sony:

  • NWM1Z - позолочений портативний Hi-Res плеєр;
  • MDR-Z1R - флагманські повнорозмірні навушники;
  • TA-ZH1ES - настільний гібридний підсилювач;
Картинки з виставки

На останній IFA великі і жахливі Sony показали модельний ряд, що включає три гаджета (навіть 4): портативний плеєр NWM1Z, повнорозмірні навушники MDR-Z1R і підсилювач (настільний) TA-ZH1ES. Четвертий і трохи "чужий серед своїх" - більш бюджетний варіант портативного плеєра: NWM1A. Він не належить до Signature Series, але "живе" недалеко.

Sony Walkman NWM1Z

Walkman NWM1Z - останній на даний момент представник легендарної лінійки плеєрів. І найрозкішніший. Увага фокусується відразу на тому, що корпус зроблений з єдиної виливки міді, покритої золотом. Навіщо? Виробники заявляють, що так менше окислюються контакти. Особливо зовні. 😀 Просто Sony нарешті зробили золотий Walkman. А всередині приблизно те ж саме, що в попередніх флагмани від японців. За звук відповідає система "все на чіпі" їх розробки, свій підсилювач та інше ... По факту, ця схемотехніка не дотягує до реального "аудіофільских" рівня, бо немає, як мінімум, окремого ЦАПа. А ось ціна дотягує. 3200 $ або близько того, в залежності від країни.

Sony Walkman NWM1Z в розборі

Характеристики

Звичайно ж, плеєр вміє читати всі (або тільки актуальні) аудіоформати, включаючи DSD найвищого дозволу. Sony у всіх останніх аудіо-продуктах просуває своє бачення Hi-Res Audio. Тут воно виражається в тому, що плеєр може за допомогою деяких алгоритмів відтворювати жалюгідні mp3-шки, "майже як" Hi-Res. Апскейліть мп3 в деяких колах - ганебно, але тут - це фішка. Втім, цікава. Якщо вдасться можливість - обов'язково оціню особисто. Ось, загалом, і вся інформація про плеєр на даний момент. Ах, так, природно, підтримується балансное підключення, але за власними унікальним роз'ємів, на борту оболонка Андроїда в якості ОС, ну і важить плеєр майже півкіло, що не дивно, якщо згадати корпус.

Sony Signature Series офіційне відео

Плеєр не вражає. Послухати можна, є цікаві моменти, але, з перших вражень, це саме та ситуація, коли ціна нічим не виправдана. Ну або продукт чисто для фанатів Walkman.
Обгрунтованість ціни підтверджується ще і тим, що більш дешевий аналог NWM1A в алюмінієвому корпусі коштує відчутно дешевше - 1200 $, а, крім корпусу, різниці, схоже і немає. Втім, поки це анонс, можливо, ближче до продажів (а це щось близько 10 жовтня, як мінімум для навушників) з'явиться більше інформації, і різниця буде очевидна.

 Sony MDR-Z1R

Sony MDR-Z1R - це послідовник Z7 (і взагалі флагман всієї Z-серії). Навушники повнорозмірні, нібито закриті, але насправді - напіввідкриті. Це здебільшого плюс для звуку. Звичайно, в індексі простежується тінь батька Гамлета - легендарних R10, але до них відносини ця модель не має. Навушники виглядають неоднозначно. Ні дерева, що незвично для "топових" моделей. Але тут є теляча шкіра, хитрі акустичні фільтри та інше. Самі чашки незвичайної форми теж не з примхи, а в ім'я звуку.

цікаві особливості

Особливо зацікавив випромінювач. Він гібридний. Його гибридность проявляється в тому, що 70 міліметровий динамік складається з 40 мм купола з магнію в центрі, і полімеру, як в Z7 в іншій частині. Ще приємна деталь для правовірних аудиофилов - малюнок передньої решітки зроблений на основі ряду Фібоначчі. Треба брати? Може бути. Тут, як мінімум, є цікаві технології, які можуть зазвучати дійсно "топові", а не як Z7, які в цілому непогані, але на роль флагмана явно не тягнуть.

Sony Signature Series відеоогляд з виставки IFA 2016

Настільний підсилювач TA-ZH1ES

TA-ZH1ES - цікаве доповнення до «преміумного» лінійці гаджетів. По ньому є і фото нутрощів, і відгуки з виставки. В цілому, середній підсилювач. Але Sony не були б собою, якби у виробі Signature Series не було б чогось особливого. У плеєрі був корпус, а тут - гібридна система посилення. Для аудиофила гібридний підсилювач - це лампово-транзисторний. Але тут немає ламп ... Тут система посилення як "аналогова", так і цифрова. Цікавий хід, продукт напевно знайде свого покупця.

Галерея Sony Signature Series:

Sony Walkman NWM1Z в розборі
Sony TA-ZH1ES в розборі
Плеєр NWM1Z, підсилювач TA-ZH1ES, навушники MDR-Z1R

Sony Walkman NWM1Z і NWM1A