Розумні годинник Garmin Vivoactive 3 Music - переваги і недоліки

Виробник розумної електроніки Garmin зарекомендував себе на ринку розумних годин, як один з лідерів. Це пов'язано з високою якістю, що змінюються дизайном і найголовніше - точністю вимірювань. Будь то швидкість, відстань або пульс. За надійність годинник Garmin Vivoactive 3 Music полюбили топові спортсмени та любителі активного способу життя. А зовсім непов'язаним зі спортом годинник сподобаються своїм дизайном і розважальною функцією - прослуховування музики.

зміст

 • 1 Особливості моделі
  • 1.1 Прослуховування музики
  • 1.2 Тренування
  • 1.3 Відстеження пульсу
  • 1.4 Відстеження стану здоров'я
  • 1.5 Оснащення пристрою
 • 2 Спорт-режими
  • 2.1 Тренування в залі
  • 2.2 Тренування на відкритому повітрі
  • 2.3 Плавання
  • 2.4 Гольф
  • 2.5 Планування тренувань
 • 3 Оновлення пристрою

особливості моделі

Популярність моделей Garmin пов'язана з ще й з підтримкою програмного забезпечення. Інформацію про проведену тренуванні або динаміку показань пульсу зручніше дивитися на екрані комп'ютера. Для цього розроблено програмне забезпечення. З його допомогою годинник перепрашивать, оновлюються і передають потрібну інформацію у вигляді графіків і таблиць. Пристрій вивантажує всі дані з годин до свого облікового запису Garmin Connect.

Модель Garmin Vivoactive 3 Music доповнена відмінним девайсом - можна слухати музику. Для меломанів це просто знахідка! Пристрій на руках завжди зручніше того, яке потрібно діставати з кишені. І разом з цим оновленням збережена можливість безконтактних платежів Garmin Pay. Наскільки є в ній необхідність - ще ведуться суперечки, але те, що не потрібно тягати з собою дрібниця або картки - досить заманливо.

А послухати улюблені пісні під час тренування, не користуючись телефоном - цю функцію шанувальники Garmin оцінили в повній мірі! Ні зайвих речей, ні зайвих кишень. І найголовніше немає страху щось розбити або втопити.

Прослуховування музики

Всі запаси треків розташовуються в пам'яті годин. Виробник Garmin обіцяє, що в пам'ять Vivoactive 3 Music помістяться не більше 500 музичних композицій. Перенесення музичних файлів здійснюється через спеціальну програму Garmin Express. Музичні портали, що працюють в Росії, поки недоступні для використання в "розумних" годиннику. Робота програми полягає в перевірці плейлиста на телефоні і завантаженні потрібних треків в годинник. Сортування здійснюється по імені, даті зміни або за альбомами. Навушники підключаються також, як і в звичайних програють пристроях.

тренування

Розумні годинник Garmin Vivoactive 3 Music і раніше цінний екземпляр для спортсменів. Крім відстеження темпу, відстані і пульсу, годинник мають можливість настройки тренувального плану. Його можна як вибрати з існуючих, так і налаштувати самостійно. Це - бігові тренування, велосипед або силове навантаження. Незважаючи на те, що стандартні тренувальні програми збалансовані, потрібно їх налаштувати під себе. Встановити значення росту, ваги, меж пульсу (максимальної і мінімальної). Годинник буде відслідковувати вихід з пульсової зони і повідомляти про це звуковим сигналом.

відстеження пульсу

Датчик пульсу розташовується на зворотному боці пристрою і прилягає до тильної сторони долоні. Пульс відображається у вигляді графіка з відображенням показника ударів в хвилину. Середні показники зберігаються в історії за останні 7 днів. Пристрій показує 5 зон пульсу, по наростаючій, у відсотках від максимального значення. В інструкції до пристрою додається таблиця зі значенням% пульсової зони:

зонаМаксимальна частота пульсу,%Максимальна частота пульсу,%переваги
150-60Спокійний темп, можна спокійно підтримувати розмовуЗагальний розвиток, для фізкультури
260-70Трохи більш швидкий темп, як і раніше можна підтримувати розмову.відновлювальне тренування
370-80Темп ще більш прискорений, розмова підтримувати важко.Збільшення ємності повітря і тренування серця
480-90Прискорений темп, розмова неможливий, дихання починає не вистачатиЗбільшення швидкісної витривалості
590-100Найшвидший темп, наскільки можливо (фінішний ривок)Важливо для підвищення швидкісних характеристик

У комплекті до годинника йде нагрудний датчик для визначення пульсу. Вважається, що з нього точніше знімаються показання. На руці вони можуть відрізнятися. Коштує це враховувати при плануванні тренування.

Відстеження стану здоров'я

Garmin Vivoactive 3 Music пропонують користувачам стежити за якістю сну. Функціональність пристрою дозволяє вивести всю статистику активності організму протягом дня. Загальну інформацію можна подивитися в свого облікового запису Garmin Connect. Для зняття показань годинник повинні на руці знаходиться 24 години на добу.

Крім сну, годинник стежать за денною активністю всесвітня організація здоров'я рекомендує в тиждень ходити мінімум 150 хв, а швидко бігти - 75 хв. Це необхідно для підтримки здоров'я і функціональності організму.

оснащення пристрою

Годинник оснащений сенсорним екраном, на який можна налаштувати висновок повідомлень. Найрізноманітніша інформація - виклики, повідомлення, поновлення і повідомлення. Інформація про тренування, погода, температура повітря. Це, дійсно, "розумні" годинник, які інформують про все. Є навіть показник "стресу". Коли організм не тренується, всі інші показники, такі як сон, харчування, загальна фізична активність впливають на рівень стресу.

Garmin Vivoactive 3 Music

Спорт-режими

Тренування в залі

Garmin Vivoactive 3 Music в першу чергу, пристрій для стеження за тренуваннями. Але не тільки біговими. Годинники можуть записувати силові тренування. Для цього передбачений режим "Силове тренування". Через нього пристрій вважає число підходів (відображається, коли число підходів більш 6) однієї вправи. Для зміни потрібно завершити повністю одне завдання і приступити до наступного. Час відпочинку на екрані відображається автоматично. Щоб завершити тренування - потрібно натиснути "Стоп" в режимі відпочинку, і серія буде вважатися завершеною.

Якщо пробіжка передбачається на біговій доріжці, в годиннику потрібно калібрування відстані. Для цього на екрані вибирається стандартний режим початку тренування і виконується пробіжка приблизно на 1 милю (1,6 км). Отримане відстань звіряється з показником на біговій доріжці і заноситься в годинник. Це необхідно для того, щоб годинник писали тренування в залі повністю і набрані кілометрів не пропадали.

Тренування на відкритому повітрі

Годинники в пам'яті мають додатки для запису тренувань на свіжому повітрі. При їх виборі автоматично починається пошук супутників для активізації сигналу GPS, і виконується підключення до зовнішніх пристроїв (нагрудний датчик зміни пульсу або камера). Для зимових видів спорту передбачена функція запису руху. Для цього вибирається відповідну програму і починається рух.

плавання

З годинником Garmin Vivoactive 3 Music виробник дозволяє плавати строго на поверхні. Годинник не розраховані на глибоководне занурення, це призведе до їх пошкодження та зняття з гарантії. Для підрахунку також є додаток, "Плавання в басейні". Можна вибрати розмір чаші басейну з існуючих або занести вручну. Інтервали відраховуються самостійно, для припинення потрібно натискати кнопку. Це дуже мудре рішення, так як використання сенсора вологими руками в басейні стає практично неможливим.

Під час відпочинку на екрані буде змінена колірна гамма. Підрахунок гребків ведеться по завершенню рукою з годинником повного циклу двіженія.для того, щоб оцінити ефективність тренування в басейни, Garmin Vivoactive 3 Music привласнюють бали Swolf. Це час подоланого ділянки і число гребків на ньому. Чим менше це значення, тим краще. Для розуміння - ви не борсався на місці, а одним гребком долаєте велику відстань.

гольф

Вишукану настройку гри в гольф запропонували розробники Garmin Vivoactive 3 Music. Поле, на якому має відбутися гра, завантажується заздалегідь за допомогою телефону. Годинники синхронізуються із супутником і починають контролювати гру. Вказівки на екрані підкажуть краще напрямок, якщо воно не зрозуміло в натурі. Чим зручно дане нововведення? Перш за все-статистикою. Для азартних гравців мало просто брати участь в грі, потрібен результат і як він вийшов, де є помилки і над чим потрібно працювати.

планування тренувань

За допомогою програми, Garmin Vivoactive 3 Music допомагає планувати свої тренування, заносячи їх в календар. Для цього вибирається відповідний тренувальний план, завантажується на пристрій і заноситься в календар вже шляхом настройки годин. Якщо проведення тренування неможливо в зазначений день, запис редагується.

оновлення пристрою

Годинники працюють разом з додатком для телефону Garmin Connect. Це дозволяє синхронізувати дані з тренування з обліковим записом, де вони можуть зберігатися, а також наочно бачити свої результати. Для оновлення пристрою необхідно його підключити до комп'ютера через кабель USB і виконати установку програми Garmin Express. Відкривши додаток, знайти в ньому своє пристрій і далі підказки на екрані вкажуть що робити.

переваги:

 • багатопрофільна настройка;
 • синхронізація з пристроями;
 • швидкодія;
 • тривалий заряд батареї (до 7 днів);
 • водонепроникність (до 50 м);
 • вибір дизайну;
 • можливість завантаження і прослуховування музики.

недоліки:

 • висока ціна для любителя (понад 35 000 рублів);
 • частина функцій не потрібні;
 • необхідність синхронізації для виконання ряду завдань.

Судячи з перерахованих вище характеристикам пристрою, його гідності можна продовжувати, а недоліків практично немає. Сучасний дизайн робить цей годинник предметом уваги і служить додатковою мотивацією для занять спортом. А музичний супровід зробить приємним тривалі важкі тренування. Широка колірна гамма дозволяє вибрати свою модель і чоловікам, і жінкам. Це годинник майбутнього, можливості яких не мають кордонів.