Розумний годинник Apple watch series 4 - переваги і недоліки

Багатьом відома компанія Apple знову порадувала любителів сучасних технологій, представивши на суд розумні годинник Apple watch series 4. Які поновлення з'явилися в даній модифікації? Чим же відрізняється нова версія годин від попередньої? І найголовніше - як вибрати годинник? Про все докладніше в цій статті.

зміст

 • 1 Що таке смарт-годинник?
 • 2 Вибираємо смарт-годинник
 • 3 Програмна оболонка
  • 3.1 Android Wear (на прикладі Xiaomi Huami Amazfit Bip)
  • 3.2 Pebble SmartWatch
 • 4 Apple watch series 4
  • 4.1 Дисплей
  • 4.2 Корпус
  • 4.3 Digital Crown
  • 4.4 Програмне забезпечення
  • 4.5 Функції
  • 4.6 Час роботи
 • 5 Переваги та недоліки apple watch series 4

Що таке смарт-годинник?

Годинники нового покоління (їх також називають "розумними" годинами) здатні не тільки, як їхні старші "брати", показувати точний час, а й можуть цілком замінити будь-який мобільний телефон, а деякі моделі мають здатність вимірювати пульс, кількість кроків тощо. Їх власникам більше не доведеться шукати телефон в сумці, рюкзаку або кишені, щоб відповісти на дзвінок. Досить натиснути потрібну кнопку на смарт-годинах, і з'єднання з абонентом буде встановлено! Але як вибрати розумні годинник серед великого асортименту різних моделей з унікальними характеристиками?

Вибираємо смарт-годинник

Чіткого і встановленого поділу по підгрупах серед розумних годин немає. Однак, деякі покупці розподіляють їх за такими критеріями:

 • Для бізнес-людей;
 • Для спортсменів;
 • Для людей, що настають за модою.

Перш за все, вибираючи годинник нового покоління, необхідно дізнатися про їхні характеристики - часу роботи без підзарядки, наявності захисту від вологи, зносостійкості і програмної оболонки, про яку поговоримо більш докладно.

програмна оболонка

Існує безліч операційних систем, на яких працюють смарт-годинник. Серед них виділяють:

 • Android Wear - операційна система для сумісності смарт-годинників та телефонів на платформі Android;
 • IOS - операційна система для продукції компанії Apple
 • Pebble - операційна система однойменної компанії.

Розглянемо більш детально популярні моделі, що працюють на вищевказаних програмних оболонках.

Android Wear (на прикладі Xiaomi Huami Amazfit Bip)

Дана модель стане незамінним аксесуаром для тих, хто веде спортивний спосіб життя. Завдяки спокійному дизайну і великій кількості корисних функцій дана модель підійде і до ділового костюма, і до спортивній формі.

При детальному розгляді даного годинника, необхідно відразу помітити, що вони вологостійкі і не бояться попадання води.

У комплект до годинника входять (незалежно від місця придбання товару, якщо, звичайно, не купуєте годинник "з рук"):

 • Зарядний пристрій - підставка і приєднаний до неї провід;
 • "Папка" з необхідними документами (гарантійний талон, інструкція з експлуатації на декількох мовах) + вкладиш з контактною інформацією про виробника.

Завдяки коробці, зробленої з дуже щільного матеріалу, годинник не постраждають, в разі, якщо покупець замовляє їх з іншої країни з доставкою Поштою Росії.

Дизайн

Дизайн даного годинника схожий на дизайн смарт-годин Apple Watch - квадратна форма сенсорної панелі, єдина кнопка управління аксесуаром і дуже комфортний браслет.

Зроблений з м'якої еластичної гуми даний браслет володіє однією особливістю - він не вбирає рідину. Також даним браслету порадіють ті люди, у яких ремінець від годинника викликає роздратування на шкірі. Браслет абсолютно гіпоалергенний і не викликає неприємних відчуттів. Варто відзначити, що гумовий ремінець є змінним і, при необхідності, його можна замінити.

Сенсорна панель (екран)

Володарі електронних книжок, в яких встановлена ​​програма "електронного чорнила" відразу знайдуть схожість в концепції роботи книжки і смарт-годин. Xiaomi Huami Amazfit Bip здатні працювати як в кольоровому, так і в чорно-білому режимі, володіючи при цьому 5 різними рівнями яскравості дисплея.

Взяти телефон і побачити, що на ньому залишилися розлучення і сліди від пальців - знайоме? З цим годинником можна сміливо забути про цю проблему. Завдяки спеціальному склу, який допомагає годинах уникнути різних механічних пошкоджень, на годиннику нового покоління ні абсолютно видно різні сліди.

В інтернеті існує спеціальний додаток, завдяки якому кожен зможе завантажити той вид циферблата, який йому найбільш приємний і комфортний, або скористатися вже встановленими в годинник циферблатами.

акумулятор

Без підзарядки дані годинник зможуть працювати близько 10-25 днів, в залежності від активності іспользованія.Об'ём вбудованої батареї - 190 мАг.

Ступінь захисту

Ступені захисту даних годин присвоєно клас IP68. Що це означає? Відповідно до системи класифікації IP, перша цифра в коді класу позначає ступінь захисту від механічних пошкоджень, а друга - стійкість при зануренні у воду. У першому випадку, існує 6 класів, а це значить, що годинник Xiaomi Huami Amazfit Bip мають найвищу ступінь захисту від пошкоджень. У другому випадку, стійкість до занурення в воду визначається за допомогою системи, що складається з 9 класів, отже, смарт-годинник витримають занурення на глибину від 1 метра і більше з тривалістю перебування у воді до 30 хвилин. Вплив води високої температури даний годинник, на жаль, не витримають.

Pebble SmartWatch

Варто відзначити, що в даних годиннику використовується технологія "електронного паперу" (не плутати з електронними чорнилами), що незрівнянно сподобається багатьом любителям незвичайних рішень. Особливо це важливо тим, хто залишився незадоволений вкрай малою кількістю часу роботи смарт-годин без додаткової підзарядки. Завдяки такому екрану витрачається менше заряду.

Годинники Pebble SmartWatch представлені в різних колірних варіантах - білий, червоний, чорний, сірий, оранжевий. Особливу глянсове покриття допомагає захистити екран від механічних пошкоджень. Слід зазначити, що до всіх годинах, незалежно від кольору моделі, йде чорний силіконовий браслет (крім білого кольору, там в комплекті надається ремінець аналогічного кольору). Так само, як і у смарт-годин Xiaomi Huami Amazfit Bip, ремінець приємний на дотик і не викличе неприємних відчуттів у свого власника.

Корпус пристрою має форму прямокутника, наявність кнопок - одна на лівій частині і три - на правій. Зліва знаходиться кнопка "повернення", а праворуч - кнопки "ОК", "Вгору" і "Вниз".

Недоліком даного годинника є прошивка, яка не дозволяє відображати текст на кирилиці. Винахідливі користувачі створили спеціальний сайт, на якому обговорюються різні програми щодо вирішення цієї проблеми.

Apple watch series 4

Корпорація Apple у вересні 2017 року представила нову модель смарт - годин - Apple watch series 4. Мабуть, цю модель можноохарактерізовать, як максимальне оновлення. Збільшений екран, можливість провести електрокардіограму і інші поліпшення.

дисплей

Ставши набагато більше, дисплей "розширив кордони", прибравши рамки, як і його мобільний брат - Iphone X. Саме тому на ньому тепер відображається набагато більше корисних додатків. Парадокс, але збільшивши дисплей, годинник Apple watch series 4 стали тонше, ніж моделі минулих років!

корпус

На вибір покупцям надані два види годин Apple - з корпусом 40 мм і 44 мм. Загальна площа дисплея Apple watch series 4 становить 997 мм 2 у годин з розміром корпусу 40 мм 2 і 759 мм 2 - у 44 мм. Слід зауважити, що загальна площа попередника - Apple watch series 3 - 740 мм 2 у годин з корпусом в 42 мм і 563 мм 2 - у годин з корпусом в 38 мм. Товщина також зазнала змін - всього 10,7 мм у Apple watch series 4 в порівнянні з 11, 4 у попередньої моделі. Внутрішня частина корпусу (дотична до тіла людини) зроблена з кераміки і сапфірового скла.

Digital Crown

Клацання при прокручуванні коліщатка на годиннику - тепер це будуть відчувати володарі годин Apple Watch Series 4. Також можна помітити, що розміри коліщатка зменшилися.

Програмне забезпечення

Для даної моделі годин працівники корпорації Apple створили новий процесор S4. Збільшившись удвічі, продуктивність даного електронного аксесуара принесе задоволення при використанні.

Окремо варто відзначити вдосконалений динамік. Тепер спілкування з Siri і з абонентами також стане комфортним.

функції

Досить несподіваним стало впровадження спеціальної програми, здатної провести повноцінну електрокардіограму власника і, при необхідності, відправити дані конкретної людини. На жаль, дане нововведення поки є лише громадянам Сполучених Штатів Америки.

Вбудовані акселерометр і гіроскоп допомагають зрозуміти годинах, що їх власник впав. На дисплеї з'являється спеціальне повідомлення, яке можна або «видалити», або, з його допомогою, звернутися до служби екстреної допомоги. Якщо власник не вживе жоден з вищеописаних кроків, то годинник самі зв'яжуться з екстреними службами, а також повідомлять про ситуацію вашим близьким.

Більш докладний розуміння свого прогресу в плані спорту допомагає не втрачати мотивації і оцінювати користь тих чи інших вправ. Годинники допоможуть відстежити всі рухи тіла власника, використовуючи так звані «кільця активності» - «Рухливість», «Вправи», »С розминкою». Власнику рекомендується закривати ці кільця щодня.

Любителям кидати виклик не тільки собі, а й оточуючим також сподобаються дані годинник. Власник може надати доступ до результатів тренувань, щоб інші побачили його активність. Можливі й «дуелі», коли перемагає той, хто набере більше балів протягом тижня. Дані бали можна отримати, закриваючи кожне «кільце активності». Переможець отримує «подарунок» - віртуальний орден (медаль).

Рація. Багатьом, можливо, стане незрозуміло, до чого тут згадана рація, коли мова йде про годинник нового покоління? В Apple Watch з'явилася досить незвичайна функція по типу вищезгаданої рації. Натискаєте на сенсорний дисплей - говорите, а перестаєте натискати - слухаєте.

Звичайно ж, варто згадати про Apple Pay. Для оплати покупки власнику годин достатньо всього лише піднести їх до зчитувального пристрою і ... готово! Всі фінансові дані захищені Apple Pay.

Недоліків в годиннику Apple Watch series 4 поки не виявлено

Час роботи

Час роботи аксесуара залишилося колишнім - близько 16-19 годин.

параметрихарактеристика
екран прямокутний, плоский, AMOLED, 2,01 », 290 × 350 (301 ppi) / 1,8", 325 × 400 (312 ppi)
захистзанурення в воду до 5 атм
ремінецьзнімний, шкіряний / силіконовий / металевий / нейлоновий
процесорApple S4, 2 ядра
зв'язокWi-Fi, Bluetooth, GPS, LTE (опціонально)
Камеранемає
Мікрофон, динамікє
сумісністьпристрою на iOS 8.3 і новіше
Операційна системаwatchOS 5.0
ємність батареї279 мА • год
Маса (г)до 55
Цінавід 31 000 рублей
apple watch series 4

Переваги та недоліки apple watch series 4

переваги:
 • Широкий полезнийфункціонал;
 • Пило і влагонепроницаемость;
 • Збільшена корисна площа дисплея.
недоліки:
 • не всі функціональні «навороти» реалізовані на території Росії.

Смарт-годинник впевнено увійшли в наше життя. Залежно від мети придбання, особистого смаку покупця і рівня доходу - кожен зможе знайти підходящу модель. Виникає питання - а де ж варто купувати? Відповідь проста - в спеціалізованих магазинах, де обов'язково буде виданий документ про гарантії і повний комплект необхідних аксесуарів, необхідних для стабільної роботи годин. Купуючи будь-яку річ "з рук", ймовірність бути обманутим зростає в десятки разів!