ТОП 10 Найцікавіші новинки IFA 2019. Підсумки виставки

На виставці IFA 2019 (З 6 по 11 вересня) традиційно було представлено багато різних технологічних новинок. Сфера аудіо-пристроїв також поповнилася цікавими моделями. Природно, за ним можна зрозуміти, які тренди зараз основні.

Найбільше було представлено бездротових навушників. З особливим акцентом на все ще новий, але активно розвивається сегмент true wireless. Повністю бездротові навушники тепер довше працюють від одного заряду, краще звучать. І просто вибір став більше.

Sony WF-H800

Увага! Основна «дитяча хвороба» повністю бездротових навушників в минулому році і раніше - малий час роботи. Середнє значення - 3 години. 4 - вже вважалося багато. Так, вони заряджаються від кейса, але цього недостатньо. Судячи з усього, тепер середній час «життя» на одному заряді становитиме 5-6 годин, що вже можна назвати комфортним.

Інший важливий тренд - активне шумозаглушення. Ця корисна функція все частіше з'являється не тільки в повнорозмірних, але і внутріканальних навушниках. Навіть, знову ж таки, в повністю бездротових.

Huawei FreeBuds 3 чорний колір

Нові true wireless моделі представили багато іменитих виробники: Sony, Audio-Technica, Jabra, JBL, Plantronics. Sony і Sennheiser показали цікаві навушники з активним шумозаглушенням. Plantronics і (раптово 😯) Adidas привезли моделі для занять спортом.

Звичайно ж, JBL показали кілька нових портативних колонок, в тому числі Flip 5. Kingston відзначилися цікавими ігровими HyperX. А на стендах Sony були свіжі плеєри Walkman і навіть Hi End акустика.

IFA 2019: JBL


моделі:
 1. Jabra Elite 75t - повністю бездротові вакуумні навушники;
 2. Sennheiser Momentum Wireless - повнорозмірні навушники;
 3. JBL Flip 5 - портативна колонка;
 4. Sony WI-1000XM2 - бездротові внутрішньоканальні навушники;
 5. Audio-Technica ATH-CKS5TW - true wireless навушники;
 6. Adidas FWD-01S - «затички» для спорту;
 7. Plantronics Backbeat Fit 3200 - повністю бездротові спортивні навушники;
 8. HyperX Cloud Orbit S - повнорозмірні ігрові навушники;
 9. Sennheiser PXC 550-II Wireless - навушники з активним шумозаглушенням;
 10. Huawei FreeBuds 3 - бездротові вкладиші.


1. Повністю бездротові вакуумні навушники Jabra Elite 75

Jabra Elite 75 - повністю бездротові вакуумні навушники, що працюють до 7,5 годин на одному заряді. З «дозаправками» від кейса навушники можуть пропрацювати до 28 годин. Модель обіцяє надійно і комфортно розташовуватися в вухах. Заявлена ​​підтримка голосових помічників (Google Assistant, Siri і Alexa) і доступ до великої кількості налаштувань через додаток Jabra Sound+.

Jabra Elite 75t

 • Огляд Jabra Elite 75

2. Повнорозмірні навушники Sennheiser Momentum Wireless

Sennheiser Momentum Wireless - повнорозмірні навушники з активним шумозаглушенням і фірмовим дизайном лінійки Momentum. Якісний звук, інтелектуальна пауза (при знятті навушників), функція «прозорого» слуху і можливість прослуховування по дроту (аудіо-кабель або USB). Навушники підтримують Bluetooth 5.0, а також кодеки високого дозволу, в тому числі новий aptX Low Latency.

Бездротові навушники Sennheiser MOMENTUM Wireless

 • Огляд Sennheiser Momentum Wireless

3. Портативна колонка JBL Flip 5

JBL Flip 5 - портативна бездротова колонка, що підтримує підключення по Bluetooth 4.2. До 12 години автономності, зарядка за 2,5 години по USB Type-C і водонепроникність за стандартом IPX7. Очікується 10 варіантів забарвлень і невеликі зміни в дизайні: колонка стала трохи більше і важче.

JBL Flip 5

 • Огляд JBL Flip 5

4. Бездротові внутрішньоканальні навушники Sony WI-1000XM2

Sony WI-1000XM2 - бездротові гібридні внутрішньоканальні навушники з активним шумозаглушенням. Ця модель з шийним ободом пропонує до 10 годин автономної роботи, фірмові «фішки» Sony (поліпшення звуку, додаткові функції шумозаглушення) і багатий комплект (є навіть аудіо-кабель і чохол).

Sony WI-1000XM2

 • Огляд Sony WI-1000XM2


5. True Wireless навушники Audio-Technica ATH-CKS5TW

Audio-Technica ATH-CKS5TW - вакуумні true wireless навушники, що працюють до 15 годин на одному заряді. Крім рекордної автономності заявлені здвоєні випромінювачі діаметром 10 мм, що відповідають за потужний бас, підтримка aptX, надійна посадка в вусі і фізичні кнопки управління. Ще пара приємних особливостей: мінімальна вологозахист IPX2 і зарядка кейса по USB Type-C.

Audio-Technica ATH-CKS5TW в кейсі

 • Огляд Audio-Technica ATH-CKS5TW

6. Навушники для спорту Adidas FWD-01S

Adidas FWD-01S - вакуумні навушники для спорту від відомого бренду спорядження. Модель відрізняється «в'язаним» кабелем і цікавим дизайном. Надійне кріплення в вусі за допомогою поширених додаткових кріплень і захист від вологи за стандартом IPX4 підтверджують спортивне призначення. Заявлена ​​автономність становить 16 годин, зарядка по USB Type-C.

Adidas FWD-01S в вусі

 • Огляд Adidas FWD-01S

7. Повністю бездротові спортивні навушники Plantronics Backbeat Fit 3200

Plantronics Backbeat Fit 3200 - внутрішньоканальні повністю бездротові спортивні навушники. Модель виконана з додатковим завушним кріпленням. Активне шумозаглушення не заявлена, але є функція, що дозволяє «пустити» навколишні звуки в навушники. Для тренувань буває корисно. Індекс захисту від води і пилу до кінця не ясний, або IPX5, або IP57. Автономність до 8 годин, з кейсом - до 30 годин.

Plantronics Backbeat Fit 3200

 • Огляд Plantronics Backbeat Fit 3200

8. Навушники для ігор HyperX Cloud Orbit S

HyperX Cloud Orbit S - повнорозмірні навушники для ігор з изодинамического випромінювачами. Відмінна якість звуку, 3D ефекти з можливістю відстежування рухів голови і відповідна підстроювання віртуального оточення - «козирі» даної моделі. Знявши мікрофон, можна використовувати її в якості навушників для музики, навіть на ходу.

HyperX Cloud Orbit S

 • Огляд HyperX Cloud Orbit S

9. Навушники з активним шумозаглушенням Sennheiser PXC 550-II Wireless

Sennheiser PXC 550-II Wireless - бездротові повнорозмірні навушники з активним шумозаглушенням. Це старша «шумоподавляющіе» модель в арсеналі Sennheiser. Вона володіє багатьма «смарт» функціями (Smart Pause, адаптивний «шумодав» і так далі), має підтримку кодеків з високою роздільною здатністю, в тому числі aptX LL. Автономність з включеним ANC при бездротовому підключенні становить до 20 годин, при дротовому - до 30.

Sennheiser PXC 550-II

 • Огляд Sennheiser PXC 550-II Wireless

10. Повністю бездротові вкладиші Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3 - повністю бездротові навушники вкладиші. Третє покоління популярної моделі, черговий «клон» AirPods. Автономність близько 4 годин, підтримка бездротової зарядки кейса і навіть активну шумозаглушення. Це перша модель, що підтримує Bluetooth 5.1. Все це реалізовано, завдяки новому процесору Kirin A1. Приємним доповненням йде захист за стандартом IP54.

Huawei FreeBuds 3 в вусі

 • Огляд Huawei FreeBuds 3