Топ-рейтинг кращих відеоблогеров YouTube в Росії

Прогрес не стоїть на місці і якщо раніше, щоб заробити, потрібно було йти на роботу, то зараз досить створити відеоблог на YouTube і справа почне просуватися. Але що таке відеоблогінг? Як на цьому заробляти? І на кого можна рівнятися? Ці питання і розкриємо в публікації.

зміст

 • 1 Відеоблог, що за фрукт і з чим його їдять.
  • 1.1 Помилки новачків
  • 1.2 Ютуб канали: що це таке і найпопулярніші з них.
 • 2 В ТОПі-10 найвідоміших каналів в світі знаходяться:
  • 2.1 ТОП-8 кращих блогерів Рунета

Відеоблог, що за фрукт і з чим його їдять.

Відеоблог - це одна з різновидів блогів, де інформацію передають й не письмово або графічно, а відеороликом. Записи таких роликів дуже часто поєднують в собі вмонтований відео, текстову підтримку, музичні твори, фотографії або картинки. Записи можуть бути різними: відео може складатися як з одного блоку, так з кількох частин. На сьогоднішній день основна і єдина платформа, на якій зосереджені всі відеоблог - це канал YouTube. Він був створений в 2005 році, а російськомовна версія з'явилася в 2007-му.

Сьогодні створити блог може будь-хто, і не важливо, є у нього професійна камера чи ні. Навіть не має значення, чи вміє він добре розмовляти. У деяких випадку легка картавость або заїкання, можуть навіть стати «фішкою» блогера. Але про все по порядку.

 1. Перше, що потрібно для ведення блогу це - регулярність. Глядачі не будуть підписуватися на порожній канал, в якому всього 5 записів дворічної давності. Глядач завжди хоче бачити, що щось нове і якщо це нове буде з'являтися постійно (хоча б раз на тиждень), то у передплатників (як і у собак Павлова) виробиться умовний рефлекс, і вони будуть дивитися канал постійно. Звичайно, до цього ще потрібно прийти - негативні відгуки, діслайкі і повний "ігнор", це нормальна ситуація початківця блогера. Так зване час затишшя, коли блогер може поліпшити свою мову і почати відчувати себе більш вільно перед камерою. До того ж, не потрібно думати, що відео ніхто не побачить - не було ще на YouTube відео, яке ніхто не дивився.
 2. Друге правило відеоблогера - якість відео. Особливо це стосується тих, кому потрібно акцентувати увагу на деталях. Глядачеві набагато простіше знайти схоже відео, ніж вдивлятися в екран зі спробою вгадати, про що йому намагаються розповісти. І не потрібно, відразу ж бігти в магазини за професійними камерами, з цим завданням добре впораються і звичайні «мильниці», головне щоб приміщення було добре освітленим. Те ж справа стосується і звуку, глядач не буде прислухатися, тому потрібно говорити голосно і чітко.
 3. Музика і заставка - важливі, але не дуже обов'язкові речі в блозі. І якщо блогер вирішив порадувати себе тематичної заставкою для відео вона не повинна бути дуже довгою і нав'язливою. Що стосується музики, яку можна почути в перервах, то вона не повинна викликати роздратування.
 4. І останнє, за списком, але не за значенням - характер блогера. Як показує статистика найбільше передплатників у тих блогерів, харизматичних і радісних. Глядач, звичайно, оцінить конструктивність поданої інформації, але якщо вона буде прочитана голосом беземоційним і млявим, то навіть самий терплячий вимкне відео. Характер, харизма та енергетика людини добре простежуються на записи, і якщо блогер від природи не володіє приголомшливою харизмою, він може це виправити, додавши кілька власних коментарів, пару жартів (тим, у кого погано з почуттям гумору, краще утриматися) і трохи цікавих фактів.

помилки новачків

Створювати блоги в відео форматі, не так вже й складно, але, тим не менш, новачки роблять ряд стандартних помилок. Серед них можна виділити 3 основних:

 • відсутність мети. Деякі початківці відеоблогери на питання: "Навіщо ти створив блог?" можуть відповісти лише невиразне: "Щоб було". І таких "кадрів" налічується 90%. Через такого підходу багато і розчаровуються в відеоблогінге. Щоб такого не сталося необхідно ставити собі конкретні цілі, наприклад: "Я хочу заробляти на блозі стільки-то в місяць, щоб в такому-то році поїхати в Японію". Важливо поставити конкретну мету і точний час, тоді і робота піде набагато краще.
 • Чи не регулярність. Як вже було сказано, блог необхідно систематично наповнювати новими відео. Якщо завантажувати по 1-му відео в місяць, то до наміченої мети блогер прийде, в кращому випадку років через 8. Цілком достатньо одного-двох нових роликів в тиждень.
 • Відсутність веб-сторінки каналу. Її ще називають акумулятивний сторінкою. Вона особливо актуальна для тих, хто бажає заробляти на відео. Такими сторінками можуть бути сайти з кнопкою підписки на блог або групи в соцмережах, вони дозволять "зберегти" випадкового глядача і зробити його частиною аудиторії постійних передплатників.

В цілому всі блоги можна розділити на види за критеріями. Наприклад, види блогів, ранжуються по публікаціям, кількості авторів, цілі створення, формату контенту (сюди відносяться відеоблог) і за масштабом діяльності. Починаючи вести свій відеоблог необхідно визначитися тільки з двома критеріями: метою і для відтворення відео. Сьогодні різниться наступна типологізація відеороликів:

 • Інструкції або навчання - блогер показує, як правильно щось використовувати, ця тема завжди затребувана, адже для користувача набагато простіше подивитися, чим прочитати.
 • Огляд - останнім часом набирає все більше популярності, так як багато користувачів почали робити покупки через Мережу їм цікаво який прийде річ з того чи іншого магазину.
 • Влоги - так, назва правильна, влоги, він же відео-щоденник. Блогер показує свої повсякденні справи: поїздки, посиденьки з друзями або походи по магазинах.
 • Скетч - або постановочні сценки, що зображують комічні ситуації. Це своєрідні фільми-мініатюри, зі своїм сюжетом.
 • Lat's play - ролик про те, як геймер проходить черговий рівень в грі.
 • Шоу - або останній притулок для тих, хто ще не потрапив на ТБ, головне подати цікаву ідею.
 • Інтерв'ю - дивно, але такий тип роликів теж дуже затребуваний, адже багато фанатів захочуть подивитися на свого кумира в новому амплуа. Але, так як стільки кумирів, взяти ніде, то можна просто ставити смішні питання перехожим, це точно зацікавить перехожих.

І як вже було сказано, відеоблог можуть приносити прибуток. Скільки заробляють блогери? Все залежить від кількості передплатників. Так, блоги число передплатників яких перевищує 1 мільйон, можуть заробляти від 200 тисяч до 1,5 мільйона рублів на місяць. А якщо не брати такі масштабні цифри, а, наприклад, середньостатистичне число передплатників 5000, то за місяць блогер може отримати мінімум 150 доларів. Тут політика проста, за 1000 переглядів блогер отримує 1 долар.

Ютуб канали: що це таке і найпопулярніші з них.

Що таке відеоблог, основні види, яким чином вони створюються і скільки можна заробляти вже зрозуміло. Відкритим залишається питання, що таке ютуб канали? Канали це місце, куди блогер заливає свої відео. Глядачі підписуються виключно на канал, але не як на саму запис. Якщо у блогера є свій канал, його можна монетезіровать, а якщо немає - створити.

У ТОПі-10 найвідоміших каналів в світі знаходяться:

 1. На першому місці канал блогера зі Швеції з назвою "Pew Die Pie". На сьогоднішній день він має більш 36,9 мільйонів передплатників. Був створений в 2010 році і з того моменту на нього було заліто2500 роликів.
 2. Друге місце належить каналу під назвою "Hola Soy German", який був створений блогером з Чилі. Кількість передплатників на сьогоднішній день становить 22,3 мільйона. Канал функціонує з 2011 року, за цей час на ньому з'явилося 128 відео, із загальною складністю переглядів в більш ніж 2 мільярди.
 3. На третьому місці знаходиться канал, який має двох власників: "дитя Америки" з назвою "Smosh". Кількість передплатників вже давно переступила позначку в 19 мільйонів. Канал розпочав свою трансляцію в кінці 2004 року і за цей час на ньому з'явилося більше ніж 500 відео.
 4. Четверте місце теж належить каналу з США. На "Rihanna VEVO" підписано 16,7 мільйонів глядачів, він був створений в 2009 році, і за весь час було залито 92 ролика.
 5. І знову Америка попереду планети всієї, на п'ятому місці знаходиться канал "Katy Perry VEVO", у якого 16,5 мільйона глядачів і 89 відео.
 6. Нарешті в список ТОП-10 увірвався канал з Великобританії. Шосте місце займає трансляція "One Direction VEVO". Трансляція почалася в 2010 році, на каналі 157 відео і 16,3 мільйона передплатників.
 7. І знову США нікому не бажає поступатися сьоме місце: канал "Eminem VEVO" - 56 роликів і 15 мільйонів глядачів.
 8. На восьмому місці знаходиться канал, який веде симпатична американка, він названий в її честь "Jenna Marbles". На каналі 253 відео і 15 млн. Передплатників.
 9. Дев'яте місце теж належить каналу, який веде блогер з Америки - "Nigahiga". Сьогодні кількість передплатників становить 14 мільйонів, а на каналі знаходиться 239 відео.
 10. І останнє, десяте місце належить каналу "Taylor Swift VEVO" у якого 14 мільйонів глядачів і 70 роликів. Існує з 2009 року.

Як видно в світовому ТОПі немає російських каналів, тому кращі блогери Росії будуть представлені окремим списком.

ТОП-8 кращих блогерів Рунета

 • 1 місце

На першому місці за кількістю передплатників знаходиться блогер з ніком Івангай він же Іван Рудська з Дніпропетровська. Починав свою кар'єру блогера в 2015 році і знімав летсплеі, тобто відео з проходженнями ігор. Пізніше почав знімати скетчі і створювати смішні анімації, зараз розповідає про себе і свого життя.

 • 2 місце

Тепер на другому місці опинився Максим Голополосов, але ж він стільки років займав лідируючу, першу позицію. Що сказати, напевно, вік бере своє. Він провідний щотижневого шоу "Плюсстопіцот" (ну або "+100500"), як можна було здогадатися назва була узята у відомого Інтернет-мема. Для тих, хто не знає, то цей мем означає повну згоду з чиєюсь думкою.

Блогер записує огляди веселих роликів, і не шкодує при цьому жартівливих коментарів, які виходять у нього на подив щиро. Можливо завдяки цьому у нього так багато передплатників. Хоча останнім часом за Максима блог ведуть інші блогери, які хоч не настільки, але все ж відомі. А сам Максим поки зайнятий іншим своїм блогом, в якому розповідає про те, що відбувається у нього в житті.

 • 3 місце

На третьому місці виходець з України - Юрій Янів і його щотижневий канал з цікавою назвою "Сливки Шоу". У своїх відео він розповідає про цікаві речі, а ще там присутня котик. Можливо, завдяки йому блогеру вдалося так швидко увірватися до трійки лідерів.

 • 4 місце

Четверте місце залишається за блогером з Латвії. Його шоу "This is Добре" чимось нагадує формат роликів Максима Голополосова, але людям мабуть такий формат подобається. Відео з ютуб каналу "This is Добре" навіть транслювалися на Першому телевізійному каналі. Проектом займаються 3 людини: В. Голованов, С. Давидов, С. Федоренко.

 • 5 місце

І завершує "Велику п'ятірку блогерів" Юрій Frost. До речі він є лідером за загальною кількістю переглядів роликів. Починав свою діяльність, як летсплейщік гри майнкрафт, а зараз просто знімає смішні відео.

 • 6 місце

Шосте місце належить ігровому каналу Олега Брейна. В основному він завантажує відео, де проходить ігровий світ в Mortal Combat, GTA 5 або майнкрафт.

 • 7 місце

І нарешті, в списку кращих блогерів з'явилася дівчина. Почесне, сьоме місце, належить Катерині Трофімової, хоча в Мережі її більше знають, як Кетті КЛЕП. Вона розповідає в блозі про все, що вважає цікавим. Знімає відео про себе, свої захоплення, подорожі, відповідає на запитання шанувальників і передплатників. До речі, її відеощоденник можна порівняє з таким же, що належить американській дівчині Jenna Marbles, вона займає 8-е місце в світовому рейтингу блогерів.

 • 8 місце

І на останньому восьмому місці знаходиться Містер Лололошка, він же MrLololoshka або просто Роман Фільченков, житель Барнаула. У своєму блозі він проводить повний огляд комп'ютерних ігор, хоча більше уваги приділяє майнкрафт.

Як показує практика, ресурси, необхідні для запуску свого блогу не такі вже й більше: камера мильниця, цікава ідея і доброзичлива усмішка, а все інше додасться в процесі.

Як ви ставитеся до блогерам?
 • Дивлюся постійно 55%, 12 голосів 12 голосів 55% 12 голосів - 55% з усіх голосів
 • Чи не дивлюся - даремно витрачений мій час 32%, 7 голосів 7 голосів 32% 7 голосів - 32% з усіх голосів
 • Изредко дивлюся 14%, 3 голоси 3 голоси 14% 3 голоси - 14% з усіх голосів
Всього голосів: 22 03.07.2017 × Ви або з вашого IP вже голосували. Голосовать