Топ-рейтинг кращих гірськолижних шоломів в 2020 році

У гірськолижному спорті важливо мати чітке уявлення про небезпеку. Тисячі людей потрапляють до лікарень з серйозними травмами через власну легковажність. Тільки одиниці змогли подолати всі труднощі в цьому виді спорту і отримувати справжнє задоволення. Катання на лижах, сноуборді, спуск з крутих гір і багато іншого вабить любителів полоскотати собі нерви. Іронія в тому, що найпростіше катання на санках в районі гір по праву можна називати видом гірськолижного спорту.

Чому ж його вважають неймовірно популярним? Гори і їх неймовірна висота заманюють практично кожної людини. Відомо, що людина - єдина істота на планеті, яке свідомо бажає, щоб його налякали, щоб в кров всприснулся адреналін.

Для цього багато стрибають з парашутом, пірнають з аквалангом, з'їжджають на лижах з кілометрових гір. Саме останнє "чіпає" за душу найсильніше. Через постійне ризику врізатися в перешкоду, втратити рівновагу і скотитися вниз подібно сніжному кулі, люди і прагнуть навчитися цьому виду спортивної діяльності.

зміст

 • 1 Екіпірування і критерії вибору шолома
 • 2 Топ-рейтинг кращих гірськолижних шоломів 2020
  • 2.1 Prophet Custom Air
  • 2.2 Wing Pro Race
  • 2.3 Head PRO
  • 2.4 Atomic
  • 2.5 SP-3 Airwolf
  • 2.6 Elite Pro
  • 2.7 Briko

Екіпірування та критерії вибору шолома

На одному рівні з бажанням навчитися кататися на лижах стоїть і правильна добірка екіпіровки. Будь-який професіонал ніколи не стане на вершину гори без належного спорядження. Так, бувають сміливці, які вирішують полізти на найкрутішу гору без належної екіпіровки.

Практично в більшості своїй це закінчується тривалим сном під наркозом в лікарні. Що ж входить в екіпіровку: в першу чергу це якісне взуття, ущільнений спортивний костюм і захисний шолом.

Особливу увагу необхідно приділити вибору шолома. Через те, що головною функцією цього елемента екіпіровки складається в захисті. Багато людей намагаються вибрати для себе шолом, як то кажуть, для галочки, щоб інструктор пустив на схил.

Більшість людей припускають, що шолом в гірськолижному спорті не принесе ніякої користі. Адже правда, можна неодноразово чути подібні висловлювання: "А толку з нього, якщо я буду падати з висоти три кілометри. Або через його великих габаритів, коло огляду трохи звужується. Краще надіти хорошу шапку і бути уважним". Єдине, що в таких словах істина, це обов'язково бути завжди пильним. Але це ніяк не спростовує значення якісного шолома в загальній екіпіровці для спорту.

Всі подібні слова від недосвідчених людей сміливо пропускайте крізь вуха. Нічого подібного ніколи не відбувається. Це стосується і кута огляду, і марності шолома при несподіваному падінні з великої висоти. Будь-який професіонал скаже, що шолом здатний витримати великі фізичні навантаження, тиск, чого не зможе череп людини. Але суть полягає в правильному виборі. Можна погодитися, що вибравши для себе шолом вартістю 1000 рублів, слова про його марності знаходять сенс.

Необхідно вибирати якісний шолом, з високою міцністю, ударостойкий, з зручними підкладками в для голови, зовні не надто габаритний. Ці всі критерії неофіційно можна назвати обов'язковими, якщо хочеться і покататися на лижах з гір і заощадити значну суму грошей на медицину.

Вибирати кращі шоломи для гірських лиж ми будемо, грунтуючись на таких моментах:

 • комфорт.
 • захист.
 • Дизайн.

Більше порад і критеріїв вибору - в відео:

Топ-рейтинг кращих гірськолижних шоломів 2020

Prophet Custom Air

Список добротного спорядження для гірських лиж почне Prophet Custom Air. Шикарний аеродинамічний шолом з чудовим дизайном. У своєму силі має досить корисні сіткові отвори в районі вух, що не дозволить людині втратити радіус комфортного слуху. Простіше кажучи, людина зможе без особливих зусиль слухати все, як при відсутності шолома.

На основі, трохи лівіше присутній невеликий регулятор, за рахунок якого проводиться підгонка шолома під розмір голови спортсмена або відпочиваючого людини. Всі важливі і менш міцні області голови знаходяться під захистом, особливо це стосується скроневої.

гірськолижний шолом Prophet Custom Air

Незалежно від насиченості складних елементів на лижній дорозі, шолом буде добре сидіти і не викликати ніякого дискомфорту, завдяки якісному ремінця з міцного тканинного матеріалу. Через своїх тактильних особливостей, він не робить ніякого тиску на підборіддя, що відмінно підходить для чоловіків.

переваги:
 • Приємний на дотик.
 • Висока міцність матеріалів.
 • Інертність всіх матеріалів.

Wing Pro Race

Wing Pro Race - вважають найкращим шоломом німецького виробництва. У ньому практично всі елементи ідеально поєднуються, починаючи від зовнішнього вигляду, і закінчуючи матеріалом для внутрішньої підкладки.

Більшість сучасних гірськолижних спортсменів набувають шолом, який навряд чи може виділитися настільки яскравими і візуально насиченими фарбами. Цей же варіант помічається набагато раніше. Яскраве сонце, відблискує від гладкого Wing Pro Race відразу приманює увагу. Але це ще не всі переваги.

Підкладка в середині шолома володіє невеликим доповненням в тильній частині, це дасть можливість забути про настирливому вітрі зі спини. Потилицю буде добре захищений.

гірськолижний шолом Wing Pro Race

Завдяки регульованим клапанам в районі вух, можна без особливих зусиль створювати необхідний рівень вентиляції в середині шолома. Це потрібно для максимального комфорту голови, щоб вона не перегрівалася, і не переохолоджуватися. Спорядження має додатковий шар оббивки, за рахунок якої легко не бояться складних трас, з великими перешкодами.

переваги:
 • прекрасний дизайн.
 • Особлива система захисту від холоду вух.
 • Відмінна матове забарвлення.

Head PRO

Відома фірма по виробництву різного спортивного спорядження теж зуміли виділитися і створити універсальний шолом, який відмінно підійде для професійних спортсменом і любителів, які стали вперше на лижі у відпустці в минулому році.

Head PRO - це справжня данина класичним шоломів. Його форма має злегка видовжену форму в області вух, що збільшує область захищеної площі голови під час катання. Незважаючи на те, що вуха також знаходяться під пластиком, слух не притупляється.

Надійна сітчаста прокладка в середині дозволяє не тільки зберігати тепло в найсильніші бурі і морози, а й трохи підсилює слухові здібності. Більшість прокладок в шоломах створюються з матеріалів, які можуть викликати алергічні реакції у людей, але це точно не про Head PRO.

гірськолижний шолом Head PR

Матеріал внутрішньої прокладки абсолютно інертний, і е взаємодіє з іншими речовинами. Багато професійні спортсмени виділяли це шолом через те, що після тривалого використання не з'являлася лупа. А, як відомо, це вважається причиною більшості шоломів.

Head PRO має добротну системи вентиляції, яка в комплекті з відмінними матеріалами прокладки створює природне середовище для шкіри голови, що попереджає появи лупи.

переваги:
 • Надзвичайна надійність матеріалів зовнішньої частини шолома.
 • Приємні тактильні матеріали оббивки.
 • Рівномірний розподіл отворів для вентиляції шолома.

Atomic

Гідний претендент на отримання найкращого шолома для гірських лиж. Відомі австрійські спортсмени, і не тільки, відгукуються про Atomic тільки в позитивному ключі. Якщо подивитися на його зовнішній вигляд, то можна подумати, що на звичайному ринку такий за 1000 рублів можна придбати. Це не так.

Цей шолом австрійського виробника володіє досконалою формою для аеродинаміки. Відсутні додаткові кріплення і інші фішки, "заради фішок", як то кажуть. Максимально проста форма з декількома отворами для вентиляції ставить його поверх інших шоломів. Зараз же, Atomic не вимагає подання.

Внутрішня оббивка повністю покриває зсередини надміцний пластик. При катанні з крутого обриву незручні почуття будуть відсутні. Максимальне прилягання голови до прокладання і зовсім створить враження відсутності шолома на голові. Це досягається товщиною оббивки, яка на 50-60% більше, ніж в інших аналогах.

Є можливість прикріплення захисного підборіддя. По області всієї підкладки присутні невеликі поглиблення, по яких і циркулює повітря. Це дає можливість не спітніти під час активного відпочинку.

гірськолижний шолом Atomic Переваги:
 • Пластикові поглиблення для зовнішньої захисту вух.
 • Еластичне кріплення для підборіддя.
 • Можливість витримувати екстремальні температури протягом тривалого періоду.

SP-3 Airwolf

SP-3 Airwolf - серйозний крок в комфорті і зовнішньому дизайні в світі шоломів для гірських лиж. Casco багато років розробляє хороші технології в спортивному спорядженні для будь-яких видів спорту. Зручність і чудовий захист, такими словами легко описати це неймовірне винахід в категорії шоломів. Його прекрасна форма справляється зі своїм завданням - зменшує тертя об повітря. Це додає зручностей у використанні, і зменшує рівень шуму.

Шкіряні підкладки для вух всередині мають велюрове покриття, що не подається вологи. Ремінець дозволяє швидко відрегулювати розмір шолома, і налаштувати все кращим чином, ця дія має назву підгонка. Усередині шолом оббитий якісними велюровими шарами, що зберігають голову і волосся в природному їхньому фінансовому стані.

Голова не мокне і не потіє після тривалого використання. Крихітні отвори з боків і невеликі посередині дозволяють повітрю потрапляти всередину шолома рівномірно. Також особливого увагу можна відвести передньої частини шолома. На ній встановлені захисні окуляри, які облягають форму особи, закриваючи очі і верхню, слабку частину носа.

гірськолижний шолом SP-3 Airwolf

Цей варіант підійде для людей, які постійно закривають очі через страх дрібних комашок і комах. Хоч цей концепт і створювався для захисту очей від снігу. Також шолом можна використовувати в нельотну погоду. Повністю відбиті спортсмени, які люблять кататися на лижах в штормову погоду, найчастіше вибирають цей варіант.

переваги:
 • Захисні окуляри можна знімати. Тобто при сонячній погоді можна кататися в цьому шоломі без окулярів.
 • Повний захист вух від сильних морозів, за рахунок зовнішніх шкіряних кріплень.
 • Запобігання дисбалансу мікроклімату голови.

Elite Pro

На створення нового концепту шолома йдуть місяці, а іноді й роки. Не варто думати, що за кілька днів можна придумати свій шолом з усіма особливостями і унікальним дизайном.

Це прекрасно знає і фірма KASK. Іноді, для створення свого нового спорядження, їм доводилося витрачати більше шести місяців. Завдяки такому терпінню і ретельною розробкою власної технології на світ з'явився Elite Pro. Відмінний варіант для сучасного любителя покататися на гірських лижах.

Практично вся система вентиляції цього шолома зосереджена в нижній частині, що мінімізує можливість раптового переохолодження. Від невеликих отворів для вентиляції у верхній частині вирішили відмовитися. За рахунок цього стабілізація внутрішнього клімату відбувається з миттєвою швидкістю.

Оббивка всередині трохи товщі ніж зазвичай, що додатково створює амортизуючий ефект під час спуску або жорсткого приземлення. Також її можна без особливих зусиль зняти з шолома і випрати. За рахунок цього легко підтримувати гігієну голови. Кріплення трохи товщі і більше, ніж в більшості сучасних спортивних шоломів для лиж. Це зробили для максимального ефекту комфорту.

гірськолижний шолом Elite Pro

Кріпити цей шолом, щоб він добре був зафіксований, тепер буде набагато легше і простіше, навіть в рукавичках. Передня частина шолома, як і попередній конкурент, захищає очі від небажаного потрапляння снігу або інших предметів. Також він дає можливість краще бачити в туманних місцях або на території, де присутня іній. Шолом для екстремальних особистостей і сміливців.

переваги:
 • Окуляри можна знімати.
 • Отвори для створення мікроклімату знаходяться тільки в області вух.
 • неймовірно легкий.

Briko

Відомо, що італійці завжди контролюють якість свого продукту. Якщо головної мети цього продукту - захист людини від пошкоджень, то перевірку багаторазово посилюється. Через це спорядження з Італії має досить високу ціну.

Briko має неймовірну міцність. Тести показали, що цей шолом зможе витримати удари, які моментально зможуть роздрібнити череп живій людині. Толстая підкладка дозволяє не відчувати дискомфорт при спуску з гір. Ремінець теж досить м'який.

Однак це не дозволяє йому бути міцним і надійним. Це один з небагатьох шоломів, які допускають реальну можливість кріплення самки. Це добре, коли за відпочинок заплатили шалені гроші, а кілька днів уже стоїть несприятлива погода. Присутні непогані захисні кріплення в районі вух, які можуть зніматися.

Прекрасна система вентиляції, яка зосереджена по боках шолома. За рахунок цього по час катання мікроклімат не порушується.

гірськолижний шолом Briko Переваги:
 • Ідеальна форма шолома.
 • Додаткові підкладки для захисту підборіддя.
 • Додатковий шар підкладки по області всієї внутрішньої частини шолома.

Є ще багато чудових і якісних шоломів для гірськолижного спорту. Підбирати потрібно згідно з формами голови і матеріальних можливостей. У всіх інших випадках підійдуть і вищевказані шоломи.

Який шолом сподобався вам?
 • Briko 37% 84 голоси 84 голоси 37% 84 голоси - 37% з усіх голосів
 • Atomic 14%, 33 голоси 33 голоси 14% 33 голоси - 14% з усіх голосів
 • Elite Pro 14%, 33 голоси 33 голоси 14% 33 голоси - 14% з усіх голосів
 • Head PRO 10%, 23 голоси 23 голоси 10% 23 голоси - 10% з усіх голосів
 • SP-3 Airwolf 10%, 22 голоси 22 голоси 10% 22 голоси - 10% з усіх голосів
 • Wing Pro Race 9%, 21 голос 21 голос 9% 21 голос - 9% з усіх голосів
 • Prophet Custom Air 6%, 14 голосів 14 голосів 6% 14 голосів - 6% з усіх голосів
Всього голосів: 230 14.09.2017 × Ви або з Вашого IP вже голосували. Голосовать