ТОП-5 Кращих підсилювачів для навушників (2019-2020)

Розглянемо ТОП-5: кращих підсилювачів для навушників (2019-2020), в ньому представлені оптимальні за ціною і якістю стаціонарні і частково портативні моделі. Також вивчимо підсилювачі звуку для навушників з вбудованими ЦАПамі. Якщо ви почали замислюватися про те, що звучання ваших навушників можна поліпшити, почніть з вибору хорошого підсилювача потужності. 😉

Спробуємо розібратися, на які параметри варто звертати увагу якщо ви вибираєте підсилювач гучності для навушників. Що важливо, а що не дуже. Нижче наведено 5 прикладів гідних моделей за цінами від 92 $ до 1532 $.

 • ТОП-5: Портативний підсилювач для навушників (міні)
 • ТОП-15: звукових карт з підсилювачем для навушників
 • ТОП-10: Підсилювачів в машину
 • ТОП-15: Кращі музичні центри

Високоякісні підсилювачі для навушників - класи та маркетинг

Підсилювачі для навушників - класи та маркетинг

Спробуємо розібратися з маркетинговими назвами, найчастіше вживаними до підсилювачів. Є кілька класів (A, B, AB, C, D та інші) і пара чисто маркетингових (в тому плані, що немає точних технічних відмінностей) класів: Hi Fi і Hi End.

Коли говорять про високоякісних підсилювачах, найчастіше мають на увазі клас А, що ж це таке? Якщо опустити частина технічних подробиць, можна сказати, що підсилювачі для навушників цього класу дають мінімум нелінійних спотворень (THD і IMD), на номінальної і малої потужності.

Основна проблема підсилювачів - власне, посилювати сигнал, що не привносячи в нього спотворень. Для цього моделі класу А тримають транзистори (лампи) весь час «відкритими», навіть коли сигнал на них не йде. Тобто, підсилюють звук на лінійній ділянці вольтамперной характеристики, if you know what i mean © 😀

Тобто підсилювачі класу А дійсно забезпечують найкращу якість звуку. Але є у них і мінуси: низький ККД (всього 15-30%), отже, сильне нагрівання, високі струми спокою і неекономічні енергоспоживання. Так, і вони зазвичай величезні і важкі, якщо зібрані на високоякісних елементах. 85 кг - не межа. 😆

Інші класи - компромісні рішення між привнесених спотвореннями і ККД. Найбільш поширені підсилювачі потужності для навушників класу AB. У них відносно високий ККД (в районі 50%) і низькі спотворення.

Підсилювачі класу D називають цифровими, це усталений термін (коли всі інші - аналогові), але з точки зору радіотехніки логічніше назвати їх імпульсними. Не думаю, що в рамках даної статті варто заглиблюватися в «такі нетрі». Якщо стоїть, напишіть, будь ласка, про це в коментарях. 😉

Якщо класи підсилювачів для навушників - це цілком технічні поняття, мають під собою реальні основи, то Hi Fi і Hi End нічим не розмежовані, крім ціни і маркетингових гасел. Вважається, що Hi FI - це початковий рівень реально хорошого звуку, а Hi End - вищий.

Але по факту немає ніяких технічних документів розмежовують (та що там, що згадували) ці поняття. Можна тільки бути впевненим, що Hi End - це дуже дорогі рішення. А Hi Fi - дешевше.

Можна вважати, що якщо підсилювач звуку для навушників заявлений, як Hi Fi, то, швидше за все, він реально якісний. А якщо Hi End - напевно ще більш якісний, але, майже на 100%, відчутно переоцінений (в прямому сенсі).

Типи підсилювачів для навушників

Типи підсилювачів для навушників - лампові, транзисторні, гібридні

За назвою зрозуміло, що лампові підсилювачі містять у схемі лампи, транзисторні - транзистори, а гібридні - і те, і інше. Є й інші типи (підтипи) навушникової підсилювачів, але зупинимося саме на цих трьох, як найпоширеніших.

 • лампові
 • транзисторні
 • гібридні

Лампові підсилювачі були винайдені першими (на початку XX століття). Вони дають більш згладжений звук, той самий, який називають «теплим ламповим» і «аналоговим». Зазвичай розраховані на роботу з високоомними навушниками, так як можуть видати велику потужність. А ось з низкоомной навантаженням справляються гірше.

З мінусів: високий нагрів і енергоспоживання, необхідність догляду за лампами, особливо, якщо вони встановлені зовні корпусу (що найчастіше і зустрічається). З плюсів, крім звукового почерку, - естетична краса, особливо в темряві. 😉

Не будемо опускатися до нескінченного спору, який звук краще, ламповий або транзисторний. 😛 Тим більше, що зараз багато «псевдо-лампових» моделей, які тільки імітують той «аналоговий» звук, шляхом згладжування ВЧ і динамічних піків.

Принципова схема лампового підсилювача для навушників

Транзисторні підсилювачі були розроблені в кінці 1940х років. Вони добре працюють з низькоомними навушниками, можуть точно відтворювати сигнал без всякого політичного «забарвлення», мають, в загальному випадку, менші габарити.

Але у них немає тієї лампової «магії», як, власне, і ламп. 🙂 Не дивлячись на те, що транзисторні підсилювачі для навушників зараз більш поширені, але лампових проводиться і продається все ще дуже багато.

Принципова схема транзисторного підсилювача для навушників

Гібридні підсилювачі для навушників об'єднують в собі, до певної міри, і переваги і недоліки двох інших типів. Вони добре справляються з низкоомной навантаженням (для таких навушників найчастіше і використовуються), дають якийсь забарвлення, але лампи гріються і енергоспоживання у них вище, ніж у чисто транзисторних.

Сказати, що той або інший тип звучить однозначно краще - не можна. Смаки у всіх різні, та й подача (не дивлячись на тип) може відрізнятися. Якщо є можливість, треба обов'язково слухати можливі варіанти на тих навушниках, до яких підсилювач купується.

Інші важливі параметри при виборі підсилювача для навушників

На що ще варто звернути увагу, вибираючи підсилювач для навушників?

Перше і головне: підсилювач потрібно підбирати під конкретну модель або асортимент навушників. В ідеалі відслухати всі можливі зв'язки на знайомому матеріалі і вирішити. Благо, в сфері стаціонарних підсилювачів (особливо високого рівня і особливо на вторинному ринку 😉) це, частіше за все, не проблема.

потужність. Підсилювач і навушники повинні бути узгоджені за потужністю \ опору. Цей параметр у якісного підсилювача вказано завжди. Але зазвичай - тільки на мінімальне навантаження (опір).

Опір різних моделей навушників варіюється в дуже широких межах: від 2-3 Ом (але це, як правило, не домашні) до 600 Ом і, начебто, навіть більше.

В ідеалі потужність на канал повинна становити 120-200 мВт при заданому опорі. При цьому спотворення не повинні бути більше 0,01%. Наприклад, підсилювач видає 170 мВт при навантаженні 250 Ом, це означає, що навушники з таким опором він «розгойдає» як по гучності, так і за якістю.

Якщо виробник не дає показників потужності на опір ваших навушників, то можна тільки спробувати порахувати (якщо є дані по току) або слухати. Ну або «прикидати». Наприклад, той же підсилювач (170 мВт на 250 Ом), швидше за все, розгойдає і 600 Ом, якщо зібраний на якісної елементарній базі.

Деякі підсилювачі краще працюють з високоомній навантаженням, інші - з низкоомной. А в окремих моделей є окремі виходи під різний діапазон опорів. Це, звичайно, дуже висококласні варіанти.

Важливо, щоб мінімальний робочий опір підсилювача було нижче або дорівнює опору ваших навушників (інакше буде багато спотворень і небезпека пошкодити каскад). І бажано, щоб максимальна вихідна опір було не менше, ніж у навушників, або буде тихо.

Зверніть увагу, що: в цій статті часто використовуються терміни «високоомні» і «низькоомні» навушники. А що це, власне, означає? 😆 Серед домашніх повнорозмірних навушників умовно прийнято вважати низькоомними ті моделі, опір яких нижче або дорівнює 100 Ом. Більш «тугі» - високоомні.

Звичайно, про підсумкової гучності навушників можна судити тільки по опору і вихідний потужності підсилювача. Треба брати до уваги і чутливість навушників. Але це вже ближче до навушникової темі. 😉

За великим рахунком, інші вказуються виробником характеристики (Частотний діапазон, коефіцієнт спотворень і так далі) - більше для довідки, ніж для реальної допомоги у виборі. Частоти завжди потрапляють в чутний діапазон (20-20000 Гц), а спотворення: чим менше, тим краще (починаючи з 0,01% при мінімальному навантаженні).

При виборі підсилювача для навушників важливу роль відіграють можливості комутації. Добре, якщо є кілька варіантів «на вхід» (RCA, оптика, USB) і «на вихід» (кілька роз'ємів для навушників, різні види: jack, mini-XLR, лінійний вихід, вихід на колонки).

Це залежить від потреб, для яких підсилювач і підбирається. Але визначитися з цим краще перед покупкою. 😉

Ціна в разі підсилювачів потужності для навушників не може служити однозначним показником якості. Є тільки базові поняття:

 • Ціна якісного стаціонарного підсилювача для навушників починається від 90-100 $. Самі універсальні більш-менш бюджетні варіанти коштують 200-250 $.
 • До 1500-1700 $ пряма залежність між ціною і якістю більш-менш простежується.
 • Кращі підсилювачі для навушників дорожче 1700 $ при збільшенні ціни мають не таку відчутну (іноді і зовсім примарну) надбавку в якості. Такі моделі варто розглядати тільки розбирається в темі аудіофілів зі стажем. 😎

ТОП-5: Кращих підсилювачів для навушників - Рейтинг 2019-2020

МодельописЦіна
1Beyerdynamic A 2Висококласний стаціонарний підсилювач для навушників, можливо, кращий в 2019-2020 році;1532 $
2Fostex HP-A3Транзисторний ЦАП + підсилювач для навушників, кращий за поєднанням ціни і якості;329 $
3Fiio Olympus 2-E10KНедорогий компактний аудіо підсилювач і ЦАП для навушників;92 $
4Sennheiser GSX 1000Підсилювач для навушників і звукова карта (ЦАП) для комп'ютера;232 $
5S.M.S.L M6Простий і якісний зовнішній підсилювач і ЦАП для навушників з Аліекспресс.220 $


5. S.M.S.L M6

Простий зовнішній підсилювач для навушників (з Аліекспресс)

S.M.S.L M6 (220 $) - простий і якісний зовнішній підсилювач і ЦАП для навушників з Аліекспресс. Саме на популярній китайської торгової майданчику цей девайс найкраще купувати - дешевше. Класичний скромний але приємний дизайн, непогані можливості по комутації і відмінний за свої гроші звук.

Звучить цей підсилювач потужності для навушників детально, натурально, можна сказати, винтажно. Подача досить м'яка з акцентом на мидбас. Підйом в цьому сегменті невеликий, не можна сказати, що бас щось закриває. Дозвіл і динамічний діапазон відразу показують досить високий рівень підсилювача і Цапа.

Це відносно недороге чудо китайської інженерної думки може стати першим кроком на доріжці аудіофіли - обережно. 😉

 • ТОП-5: Кращих портативних підсилювачів для навушників
 • Джерела звуку - від чого найкраще слухати навушники?
 • S.M.S.L M6 - на Aliexpress

SMSL M6 роз'єми і управління

Характеристики
 • Тип: транзисторний підсилювач для навушників + ЦАП
 • Загальні гармонійні спотворення + шум: <0,003%
 • Співвідношення сигнал / шум:> 120 дБ
 • Вихідна потужність: 130 мВт / 32 Ом; 270 мВт / 64 Ом; 220 мВт / 150 Ом; 120 мВт / 300 Ом
 • Динамічний діапазон:> 115 дБ
 • Вихідна амплітуда: 2 Vrms
 • Частота дискретизації, USB: 32 кГц - 384 кГц
 • Частота дискретизації, оптичний і коаксіальний: 32 кГц - 192 кГц
 • Бітова глибина: 16 біт - 32 біт (USB), 16 біт - 24 біт (інші входи)
 • Виходи: на навушники, аналоговий 2 x RCA
 • Входи: USB, оптичний, коаксіальний
 • Розміри: 114 мм × 139 мм × 34 мм
 • Вага: 600 г
 • Ціна: 220 $
Комплектація:
 • Підсилювач
 • Блок живлення з проводом
 • USB-кабель
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Якісний звук і хороша потужність за свої гроші.
 • Широкі можливості підключення.
мінуси:
 • Завищена ціна поза Aliexpress.
 • Блок живлення не дуже високої якості.

плюси
 • звук. Якісний для даної цінової категорії: потужний, глибокий, натуральний.
 • можливості підключення. S.M.S.L M6 - простий зовнішній підсилювач для навушників з Аліекспресс, розрахований на підключення до комп'ютера по USB (тільки в цьому режимі ЦАП може обробляти потік до 32 біт / 384 кГц), але до нього можна підключити і з оптики, коаксиальному входу. Крім навушників звук можна вивести на колонки по RCA. Є можливість використання тільки в ролі ЦАПа, підсилювач можна відключити програмно.
 • потужність. Легко розгойдає навушники з опором до 300 Ом. Що вже непогано. Теоретично, може і більше. 😉

S.M.S.L M6 схема

мінуси
 • Завищена ціна поза Aliexpress. В принципі, він і 220 $ коштує, але на Алі можна знайти за 150 $.
 • Блок живлення. Є думка, що заміна блоку живлення відчутно вплине на звук в кращу сторону. Комплектний - не найвищої якості.

4. Sennheiser GSX 1000

Підсилювач навушників для комп'ютера

Sennheiser GSX 1000 (238 $) - підсилювач для навушників і звукова карта (ЦАП) для комп'ютера. Якісна геймерская модель: цікавий дизайн, багатий функціонал і досить непоганий звук. Управління тут сенсорне (за винятком, раптово, регулятора рівня голосу в чатах), підключення та харчування по USB, установка драйверів не потрібно.

По звуку сказати особливо нічого: він краще інтегрованих чіпів, але кардинально. У даному підсилювачі-звукової карти реалізована фірмова технологія віртуального 7.1 звуку. Працює непогано, динамічний діапазон великий: все звуки в іграх чутні і позиціонуються добре.

Звичайно ж, тут є безліч налаштувань, актуальних саме для ігор. Треба сказати, реалізовано зручно: все можна зробити «на льоту», не вимикаючи гру.

 • ТОП-10: Кращих фірм виробників навушників
 • ТОП-10: Кращих ігрових навушників з мікрофоном

Sennheiser GSX 1000

Характеристики
 • Тип: транзисторний підсилювач для навушників + ЦАП
 • Діапазон частот: 0 Гц - 48 кГц
 • Вихідна потужність (мВт) 1000 мВт
 • Коефіцієнт Нелінійних Спотворень + Шум (THD + N): 0.005%
 • Мінімальний опір: 16 Ом
 • Максимальний опір: 150 Ом
 • Входи / виходи: мікрофон, лінійний, Jack 3.5 мм, mini USB
 • Вихід на навушники: Jack 3.5 мм
 • Кількість виходів на навушники: 1 шт
 • Тип харчування: від USB
 • Особливості: сенсорна панель управління
 • Габарити (Ш х В х Г): 143 х 70 х 139 мм
 • Вага: 390 гр
 • Ціна: 238 $
Комплектація:
 • Підсилювач
 • USB-кабель
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Широкий функціонал і зручне управління.
 • Відмінний дизайн і багаті можливості комутації.
мінуси:
 • Висока ціна (238 $) і низька потужність.
 • Проблеми з сенсорним управлінням і мікрофонним входом.

плюси
 • функціонал. Sennheiser GSX 1000 - відмінний геймерський підсилювач навушників зі звуковою картою для комп'ютера. Можна міняти різні параметри звуку на круглої сенсорної панелі. При необхідності записувати налаштування в пресети (їх 4 - сенсорні кнопки з боків).
 • Ергономіка. Сенсорне управління досить зручне і чуйне, колесо гучності має плавний хід. Є датчик, який включає підсвічування сенсорної панелі, коли до неї підносиш руку, а через пару секунд після настройки підсвічування гасне, залишається видна тільки гучність, нічого не відволікає. На столі розміщується надійно, місця багато не займає. З заднього боку є висувна підставка, якщо зручніше розташовувати похило.
 • комутація. Є всі роз'єми, необхідні ігровий звукової карти: вихід на навушники, колонки, вхід на мікрофон і USB.
 • Дизайн і збірка. Підсилювач виглядає цікаво, футуристично, але не химерно. Зібраний надійно, матеріали зносостійкі (хороший пластик і алюміній).

Sennheiser GSX 1000 сенсорне управління

мінуси
 • Ціна \ якість звуку. Звук тут не набагато краще вбудованих чіпів. 238 $ явно береться за функціонал, об'ємне звучання і так далі.
 • потужність. Цей підсилювач гучності для навушників явно розрахований на ігрові моделі, тому навіть заявлений максимум в 150 Ом «тягне» невпевнено. Про більш «тугих» моделях не варто навіть заїкатися.
 • Якість передачі звуку мікрофона. Воно нижче, ніж у багатьох більш дешевих геймерських звукових карт. Це усвідомлене технологічне рішення Sennheiser. Чим обумовлено, не зовсім ясно, хіба що, бажанням не підвищувати і так не дуже низький цінник.
 • Сенсорні кнопки пресетів. Розташовані по боках, їх легко зачепити, виробляючи настройку на основній панелі. При цьому самі бічні сенсорні панелі відчутно більше, ніж смужки підсвічування, що відповідають за них.

3. Fiio Olympus 2-E10K

Недорогий аудіо підсилювач для навушників

Fiio Olympus 2-E10K (92 $) - недорогий компактний аудіо підсилювач і ЦАП для навушників. Це вже зовсім кишеньковий варіант. Він буквально поміститься в кишеню. При таких розмірах комбайн вміє виводити звук не тільки на навушники, але і по через коаксіальний роз'єм, і навіть в обхід підсилювача через лінійний вихід. Підключення та харчування, природно, по USB.

Даний підсилювач + ЦАП створений, щоб замінити штатну аудіо-карту у комп'ютера або ноутбука і з цією метою справляється відмінно, звук у E10K краще. Нічого надприродного, але в міру детально, без яскраво акцентованого баса (як буває у недорогих рішень), загальний почерк скоріше нейтральний.

Fiio добре відомий любителям якісного звуку пристроями з відмінним співвідношенням ціни і якості. Даний підсилювач для навушників - не виняток. 😎

 • ТОП-10: Кращих автомобільних підсилювачів
 • ТОП-15: Кращих портативних MP3-плеєрів

Fiio Olympus 2-E10K роз'єми і регулятори

Характеристики
 • Тип підсилювача: Транзисторний підсилювач + ЦАП
 • Частотний діапазон: 20 Гц - 20 КГц
 • Вихідна потужність: 200 мВт / 32 ОМ
 • Співвідношення сигнал / шум:> 105 дБ
 • Загальні гармонійні спотворення: <0.006% / 1 КГц
 • Вихідний імпеданс: <1.04 Ом
 • Рекомендований імпеданс навантаження: 16 Ом - 150 Ом
 • Дисбаланс каналів: <0.4 дБ
 • Поділ каналів:> 70 дБ / 1 кГц
 • Розмах по напрузі: 7.39 В
 • Модель ЦАП: Texas Instruments PCM5102
 • Розрядність ЦАП: 24 біт
 • Виходи: 3.5 мм TRS для навушників, коаксіальний і лінійний
 • Вхід: micro USB
 • Харчування: по шині USB, 5 В, 500 мА
 • Розміри: 79 мм x 49.1 мм x 21 мм
 • Вага: 78 гр
 • Ціна: 92 $
Комплектація:
 • Підсилювач
 • USB-кабель
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Обґрунтована ціна (92 $) і компактні розміри.
 • Достатня кількість роз'ємів і регуляторів.
мінуси:
 • Звук досить посередній.
 • Відсутність роз'єму 6,3 мм.

плюси
 • Ціна якість. Fiio Olympus 2-E10K - бюджетний, але якісний аудіо підсилювач для навушників. Свої 92 $ відіграє. Звучить краще вбудованих рішень у комп'ютерів.
 • Роз'єми і регулятори. Вихід 3,5 мм mini-jack (що найчастіше зручніше, ніж 6,3 мм для портативного використання), коаксіальний і лінійний вихід, USB-вхід. Можна, наприклад, використовувати цей підсилювач в ролі конвертера USB-S / PDIF. Перемикач Gain (високий і низький рівень посилення) і BASS (можна додати 6 дБ на НЧ).
 • компактність. Розміром лише в два рази більше сірникової коробки і вагою всього 78 грам цей комбайн можна брати з собою постійно. Навіть підключити до телефону по OTG, тільки енергоспоживання буде зависоко.

Fiio Olympus 2-E10K комплект

мінуси
 • звук. Це далеко не Hi Fi рішення, одкровень чекати не варто. Краще вбудованого чіпа у ноутбука, але не більше того.
 • Відсутність роз'єму 6,3 мм. Це, звичайно, зачіпка. Але даний підсилювач видає непогану потужність і може розгойдати високоомні моделі, а вони найчастіше мають саме 6,3 мм роз'єм. При цьому перехідник буде розміром практично з сам комбайн. 😛

2. Fostex HP-A3

Кращий ЦАП + підсилювач для навушників (до 400 $)

Fostex HP-A3 (329 $) - транзисторний ЦАП + підсилювач для навушників, кращий за поєднанням ціни і якості. Харчування по USB, малі розміри і вага вказують на портативність даної моделі. Підсилювач можна брати з собою в міру необхідності, навіть на роботу. Досить підключити до комп'ютера і можна слухати, установка додаткових драйверів не потрібно.

Усередині встановлений непоганий ЦАП, підтримуються аудіо-файли PCM до 96 кГц / 24 біт. Нативного DSD немає. Звучить комбайн дуже приємно: детально, натурально, можна сказати, лінійно. Створює не надто широку, але вельми добре «промальовані» віртуальну сцену.

Дизайн, звичайно, простенький і, в якійсь мірі, застарілий, але негативу не викликає. 😉

 • Fostex HP-A3 - повний огляд
 • ТОП-15: Кращих звукових карт

Fostex HP-A3

Характеристики
 • Тип підсилювача: Транзисторний підсилювач + ЦАП
 • Діапазон частот: 20 Гц - 20 кГц
 • Вихідна потужність: 100 мВт / 32 Ом
 • Мінімальний опір: 16 Ом
 • Коефіцієнт Нелінійних Спотворень + Шум (THD + N): 0.01%
 • Модель ЦАП: AKM AK4390 (32 біт)
 • Підтримувані параметри аудіо: до 96 кГц / 24 біт
 • Вихід на навушники: 1 шт., Jack 6.3 мм
 • Входи / виходи: S / PDIF (optical), USB B-type, RCA
 • Тип харчування: від USB
 • Габарити (ШхВхГ): 108х36х140 мм
 • Вага: 450 гр
 • Ціна: 329 $
Комплектація:
 • Підсилювач
 • USB-кабель
 • м'які ніжки
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Відмінний звук / обґрунтована ціна (329 $).
 • Портативність і надійна збірка.
 • Зручні перемикачі та варіанти підключення.
мінуси:
 • Не дуже висока потужність.
 • Особливості роботи з ASIO / WASAPI.
 • Вимогливість до матеріалу.

плюси
 • якісний звук. Відмінне дозвіл і натуральність, м'яка «ллється» подача і прекрасна опрацювання сцени. За цими параметрами даний підсилювач наближається до набагато більш дорогим моделям.
 • портативність. Комбайн невеликий і легкий. Поміститься на будь-якому столі. Можна брати з собою в поїздки і підключати до ноутбука, щоб хороший звук був завжди під рукою. Харчування по USB робить цю задачу ще простіше.
 • надійна збірка. Зламати цю «металеву коробочку» буде складно. Хіба що, регулятор гучності відірвати ... Але він тільки зовні пластиковий. 😉
 • варіанти підключення. Підсилювач не тільки «харчується» за USB, але і музику може приймати до цього інтерфейсу. Крім того, підключити його можна і з оптики. Перемикати джерела можна «на льоту» зручним селектором. Так само і з виходами: навушники і 2 RCA (колонки або інший підсилювач) підключаються одночасно, не «заважають» один одному і також перемикаються однією кнопкою.
 • обґрунтована ціна. Fostex HP-A3 - кращий портативний ЦАП + підсилювач для навушників за свої гроші (329 $). Відмінний звук, зручне підключення і портативність дають більш цікаві варіанти використання, ніж більшість аналогів.

Fostex HP-A3 комплект

мінуси
 • Не дуже висока потужність. 100 мВт на канал при 32 Ом навантаження, це означає, що навушники з опором 250-300 Ом і вище цей підсилювач, швидше за все, не розкриє.
 • Особливості роботи з ASIO / WASAPI. Якщо ви віддаєте перевагу висновок звуку на ПК в обхід обробки ОС, то доведеться або підбирати файли з частотою дискретизації тільки 96 кГц, або конвертувати їх програмними методами.
 • Вимогливість до матеріалу. Це вже зачіпка. Слухати mp3 тут можна, але не рекомендується. Тільки хороші lossless файли покажуть весь потенціал цієї моделі. А для кого-то буде мінусом те, що немає підтримки частот дискретизації вище 96 кГц або DSD.

1. Beyerdynamic A 2

Кращий стаціонарний підсилювач для навушників 2019-2020 (до 2000 $)

Beyerdynamic A 2 (1532 р $) - висококласний стаціонарний підсилювач для навушників, можливо, кращий в 2019-2020 році. Модель вже не нова, але все ще актуальна. Цей підсилювач легко впорається з високоомній навантаженням: при 600 Ом може видати комфортні 100 мВт на канал. 2 роз'єми RCA на вхід, 2 «джека» 6,3 мм на навушники і навіть лінійний вихід.

Звук у даного підсилювача точний, «хльосткий», можна сказати, фірмовий, з відмінним обсягом і динамікою. Дозвіл і натуральність на топовом рівні. А за дизайн виробник отримав престижну нагороду в 2014 році.

Не дивно, що beyerdynamic A 2 добре справляється з великим опором, адже він був розроблений спеціально для топових beyerdynamic T1. А там ті самі 600 Ом 😉

 • ТОП-5: Кращих підсилювачів для колонок
 • ТОП-15: Кращі музичні центри

Beyerdynamic A 2 стаціонарний підсилювач для навушників

Характеристики
 • Тип підсилювача: Транзисторний підсилювач
 • Кількість виходів на навушники: 2 x 6.3 мм
 • Частотний діапазон: 1 - 100000 Гц
 • Відношення сигнал / шум:> 101 дБ
 • Максимальна вхідна потужність: 170 мВт / 250 Ом
 • Вхідний опір: 50 Ом
 • Наявність наскрізного роз'єму: немає
 • Вихідні роз'єми XLR: немає
 • Вихідні роз'єми RCA: так
 • Вхідні роз'єми RCA: так
 • Вхідні роз'єми XLR: немає
 • Блок живлення: внутрішній
 • Регулятор гучності: аналоговий
 • Матеріал корпусу: алюміній
 • Розміри (Ш х Г х В): 216 x 235 x 55 мм
 • Вага 2.2 кг
 • Ціна: 1532 $
Комплектація:
 • Підсилювач
 • Шнур живлення
 • Пульт ДУ
 • Підставка для навушників
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Відмінний звук, технології і висока потужність.
 • Широкі можливості комутації та багатий комплект.
 • Стильний дизайн і якісна збірка.
мінуси:
 • Має сенс купувати тільки в хорошу систему.
 • Досить висока ціна (1532 р $).
 • Немає XLR-роз'ємів.

плюси
 • звук. Відмінна динаміка, точність і дозвіл. Вражаючі 101 дБ по співвідношенню сигнал \ шум. «По баеровскі» різко і якісно. 😉 Beyerdynamic A 2 - кращий стаціонарний транзисторний підсилювач для навушників в 2019-2020 році
 • потужність. Підсилювач добре контролює навіть високоомні навушники. Перед низькоомними також не пасує.
 • Комутація та технології. 2 входи, 2 виходи на навушники (для тих, хто любить слухати в компанії або підключати різні моделі для порівняння) і лінійний вихід, якщо в системі є ще, наприклад, акустика. Підсилювач зібраний з висококласних компонентів, має якісний аналоговий регулятор гучності, мульмивований блок живлення і т. Д.
 • Дизайн і якість збірки. Стильний металевий корпус, віконце на верхній межі в формі логотипу компанії. Класичний німецький мінімалізм.
 • комплект. Разом з підсилювачем покупець отримує пульт ДУ і вбудовану в корпус підставку для навушників. І з дивана гучність можна додати не встаючи, і навушники потім повісити. 😀

Beyerdynamic A 2 комплект

мінуси
 • вимогливість. Особливого сенсу купувати цей підсилювач до простеньким навушників і підключати до комп'ютера немає. Чи не відчується весь потенціал. Тут потрібна якісна аудіо-система і навушники.
 • Ціна. За сукупністю якостей підсилювач варто своїх грошей. Але не всі готові викласти тисячу п'ятсот тридцять дві $ за підсилювач. Навіть, маючи аналогічні за ціною навушники.
 • Немає XLR-роз'ємів. А від підсилювача такого рівня вже очікуєш.

Шукайте щось конкретне (конструкція, музика, джерело) або залишилися питання? Залиште коментар 🙂.