ТОП-5 Кращі мікронавушники для іспитів - бездротові

В даному ТОП-5 кращих бездротових мікронавушників для іспитів розглянемо найцікавіші моделі «помічники». Їх не видно (або майже не видно) в вусі, що дає можливість слухати підказки (або що завгодно) непомітно для оточуючих. Якщо за тиждень до сесії ви згадали, що треба ж було вчитися, то мікронавушники (або навіть нанонаушнікі) можуть бути єдиним шансом не вилетіти з улюбленого (або ні) alma mater.

Відразу варто обмовитися, що ми не рекомендуємо користуватися бездротовими мікронавушники для складання іспитів. Найкраще користуватися знаннями. Але, якщо немає іншого виходу ... 😉

 • ТОП-10: Кращі повністю бездротові навушники
 • ТОП-5: Кращих китайських true wireless навушників TWS
 • ТОП-15: Кращі бездротові навушники
 • Бездротові навушники - розділ
 • ТОП-15: Кращі навушники для музики
 • ТОП-15: Кращих вакуумних навушників
 • ТОП-10: Кращих навушників вкладишів

Які мікронавушники краще вибрати для іспиту

Які мікронавушники краще вибрати для іспиту?

Повністю невидимі мікронавушники - це досить небезпечна для здоров'я тема, в який практично немає ліцензованих виробників. Все через те що міні навушники відносяться до категорії шпигунського устаткування, що в багатьох країнах карається законом. Крім того, є небезпека «втратити» навушник у вусі, тоді допоможе тільки звернення до лікаря.

Хочеться окремо відзначити, що в останні роки законодавство про шпигунський обладнанні посилилося. Якщо ви вирішите замовити мікронаушнік для списування з Китаю, є серйозна ймовірність проблем на митниці. Раджу подумати тричі. І передумати. 😉

Що цікаво, на території колишнього СНД є чимало виробників таких бездротових навушників для іспитів. Але все це така «кустарщина» ... І не так страшно, що елементи комплекту виглядають не дуже, але там і збірка в 90% випадків сильно кульгає.

Микронаушники бувають двох типів: капсульні і магнітні. Їх технічні особливості коротко розберемо нижче. Але відразу можна сказати, що за сукупністю якостей краще хороший капсульний мікронаушнік. Цей варіант не так шкідливий для здоров'я і менше шансів, що зустрінуть в вусі (майже немає).

У нашому рейтингу представлені найбезпечніші, популярні і перевірені (якщо в даному випадку можна вживати це слово 😉) моделі мікронавушників для іспитів. Що важливо, все їх можна придбати, минаючи митницю і потенційні проблеми з законом.

Як користуватися мікронавушники (інструкції)

Як користуватися мікронавушники

Принцип використання бездротових мікронавушників однаковий. Все що потрібно, це:

 1. Включити гарнітуру;
 2. Зв'язати гарнітуру з телефоном (або встановити SIM-карту в саму гарнітуру);
 3. Розмістити мікнонаушнік в вусі;
 4. Тестових викликів, щоб перевірити зв'язок і відрегулювати гучність.

Як підключити мікронаушнік до телефону?

Сучасні мікронавушники підключаються за допомогою Bluetooth. Інструкція по підключенню стандартна:

 1. Увімкніть Bluetooth в телефоні і включіть гарнітуру;
 2. Зробіть гарнітуру видимої для телефону - затисніть на 5-10 секунд кнопку включення або окрему кнопку сполучення по Bluetooth (може бути по іншому, дивіться інструкцію до навушників);
 3. Зайдіть в налаштування Bluetooth, в телефоні. Виконайте пошук пристроїв.
 4. Виберіть в списку знайдених блютуз пристроїв вашу гарнітуру і підключіть;
 • Якщо щось не вийшло, то ось універсальна інструкція - Як підключити бездротові Bluetooth навушники до телефону.

Як вставляти мікронаушнік в вухо?

Микронаушник капсульного типу вставляється у вушний канал повністю і витягується за волосінь. Магнітні мікронавушники опускаються в вухо за допомогою спеціального інжектора і дістаються магнітним «здобувачів».

Важливо кожен раз перед використанням чистити вуха ватяними паличками, а самі мікронавушники - антисептиком. Наприклад, хлоргексидином. Останнє особливо критично для магнітних моделей.

Як заряджати мікронаушнік?

Заряджаються мікронавушники за допомогою комплектного кабелю. Точніше, так заряджається комплектна гарнітура. Навушники капсульного типу працюють від батарейок, а магнітні не вимагають окремого харчування. Якщо у вас щось не виходить, то ось окрема інструкція із зарядки Bluetooth навушників.

Як працює мікронаушнік?

Капсульні мікронавушники працюють точно так само як і звичайні. Тільки у вухах залишається тільки міні-динамік. Більш докладний відео про це:

Що робити якщо мікронаушнік застряг в вусі?

Якщо мікронавушники застрягли в вухах, краще звернутися до лікаря. Лор промиє вухо або просто дістане чужорідне тіло (це швидко і не боляче). Дістаючи навушники самостійно, ви можете пошкодити перетинку і позбутися слуху. Не ризикуйте.

Як заховати True Wireless навушники - звичайні повністю бездротові (альтернативний варіант)

Як заховати True Wireless навушники?

Як менш шкідливий варіант для іспиту можуть підійти повністю бездротові (true wireless) навушники. Коли мікронавушники набули популярності, TWS моделей ще не було. А тепер, можна спробувати використовувати їх. Є невеликі вакуумні моделі, які практично не видно з боку, якщо не оглядати вуха. Але, звичайно, краще за все закрити їх волоссям.

Можна «нашаманіть» якусь наклейку тілесного кольору на корпус навушника, щоб його не помітили. 😉

Повністю бездротові навушники хороші тим, що не шкодять слуху, не вимагають додаткових антен або інших хитрощів, а мікрофон розташований прямо в корпусі. У хороших моделей він легко вловить шепіт в тихій обстановці. І так, їх можна використовувати окремо. Відповідно, в якості альтернативи мікронавушники можна використовувати і звичайну моно-гарнітуру, але вони майже завжди досить великі, явно помітні.

Коли з'явилися перші мікронавушники, їх гарнітури і зовсім були провідними. Зараз теж можна придбати такі моделі, вони дешевші. Але зараз рідко на якому іспиті можна сидіти з телефоном в кишені. Тому ми розглядаємо тільки бездротові варіанти.


ТОП-5: Кращі мікронавушники для складання іспитів (2020) - бездротові і приховані:

МодельописЦіна
1Bluetooth CapsuleКращий бездротового мікронаушнік для іспитів по поєднанню ціни і якості;71 $
2Bluetooth K5Дуже маленький, практично невидимий, бездротової мікронаушнік для здачі сесії;68 $
3GSMCard BOXБездротовий капсульний навушник для іспиту, який не потребує телефону;86 $
4Magnetic 2Маленькі магнітні бездротові навушники для іспиту;55 $
5Student (Студент)Маленький капсульний навушник для списування (і не тільки) з безпровідною гарнітурою.80 $

Як працюють мікронавушники

Як працюють мікронавушники?

Капсульні навушники працюють досить просто: Гарнітура пов'язана з телефоном по Bluetooth, навушник працює на батарейці. Зв'язок між мікронавушники і гарнітурою відбувається за допомогою антени-кабелю. Він створює індукційне поле, яке передає сигнал на навушник, а той уже перетворює його в звук.

Раніше не було можливості розмістити багато електроніки в маленькому корпусі, як зараз у true wireless моделей, тому довелося згадувати шкільний курс фізики. 😉

Цікавіше (і небезпечніше) працюють магнітні мікронавушники. Взагалі, самі «навушники» такими не є. Це просто маленькі металеві «шайби» або кульки. Принцип такий: вони закидають максимально глибоко в вухо - лягають на барабанну перетинку. Гарнітура все також приймає сигнал від телефону і передає його на антену.

Створюване антеною поле змушує вібрувати нанонаушнік (Як його часто називають), а звук створюється в самій барабанної перетинки, вона, в класичному розумінні, є мембраною. А вся конструкція (включаючи вашу голову 😉) - динаміком.

Увага! магнітні мікронавушники стикаються з барабанною перетинкою. Вони «тикаються» в неї. Це може викликати (і майже завжди викликає) різні неприємні відчуття: від головного болю до нудоти. Крім того, тривале безперервне використання може призвести до пошкодження барабанної перетинки, що дуже небезпечно. Якщо ви, звичайно, хочете і далі продовжувати чути. 😉

Капсульний мікронавушники «упаковується» в вухо пальцем, а виймається за волосінь. Небезпеки «втратити» його в вусі майже немає. Хіба що, волосінь обірветься, але це навряд чи. Магнітні моделі дістаються за допомогою (раптово) магніту, тому особливих проблем теж немає. Тільки неприємні відчуття. Однак, якщо у вас звивистий вушний канал (у всіх він частково різної форми), є ймовірність проблем: закинути навушник вийде, а от дістати - ні: «ізвлекатель" не пролізе.

Підробки Jabra і Plantronics

Підробки Jabra і Plantronics. Насправді інші виробники

Микронаушники найчастіше комплектуються Bluetooth-гарнітурою. Вона приймає сигнал з телефону, і на ній розташований мікрофон. Дуже часто в описі можна прочитати: «у нашого набору гарнітура Plantronics», «оснащений високоякісної гарнітурою Jabra».

Пропоную «вимкнути» наївність. Жоден великий виробник не випускає мікронавушники (і \ або спеціальні гарнітури для них) для іспитів.

Jabra Elite 65t

Зрозуміло, чому найчастіше використовуються саме назви Jabra і Plantronics. Обидва бренди відомі за свої якісні гарнітури і мікрофони. Але для мікронавушники потрібна не зовсім звичайна гарнітура, вона додатково оснащена антеною-кабелем. Абсолютно точно, що ні Jabra, ні Plantronics таких не випускають.

Виробники бездротових шпигунських навушників роблять просто: Беруть якусь серійну гарнітуру (так, це може бути Jabra, але, швидше за все, це звичайна китайська «ноунейм» виріб), роблять їй «апгрейд» у вигляді антени і ставлять потрібний «шильдик».

Plantronics Backbeat Fit 3150

Я не кажу, що гарнітури у навушників для списування не працюють, але не варто спокушатися, що вони брендові. Ні, все зібрано в Китаї і місцевих підвалах. 😆


5. Микронаушник Student

Маленький бездротової навушник для списування - капсульний

Student (Студент) (80 $) - маленький капсульний навушник для списування (і не тільки) з безпровідною гарнітурою. Є, звичайно, варіанти і з провідний, вони дешевші, але з точки зору складання іспитів бездротової варіант логічніше. Комплект складається з бездротової гарнітури, з'єднаної з петлею-антеною і мікронавушники. Гарнітура заряджається від спеціального адаптера, а в навушник при кожному використанні вставляється нова батарейка досить поширеного формату.

Капсульні навушники бувають різних розмірів, в даному випадку використовується капсула 10 мм. Це не самий маленький варіант, але достатній, щоб його було не видно. Якщо, звичайно, ніхто уважно НЕ буде оглядати вуха. 😉

 • ТОП-10: Кращих блютуз моно-гарнітур для телефону

Микронаушник Student

Характеристики
 • Робота гарнітури в режимі очікування: 20 год.
 • Робота гарнітури в режимі розмови: 5-7 год.
 • Час роботи навушника від батареї: 4-5 ч.
 • Габарити навушника: 10x5x5 мм
 • Вага навушника: 1.2 г
 • Колір коричневий
 • Тип батарейки: LR521
 • Ціна: 80 $
Комплектація:
 • Бездротова гарнітура з петлею.
 • Зрадник для гарнітури.
 • Микронаушник, батарейка, канцелярська кнопка
 • документація
Відеоогляд (Youtube) плюси
 • скритність. У комплекті Студент йде маленький бездротової капсульний навушник для списування, який майже непомітний у вусі, якщо не перевіряти спеціально. Чутність достатня, а зовні, навпаки, нічого не чути.
 • Безпека. Капсула все ж досить велика, щоб не загубитися в вусі. Тим більше, що витягується досить просто - за волосінь. І розташовується не в упор до барабанної перетинки, що знижує шкоду для слуху.
 • відсутність проводів. Варіанти, де гарнітура підключається до телефону аудіо-кабелем, набагато менш зручні. І не завжди вийде використовувати, адже телефони найчастіше з собою на іспит проносити не можна. А тут головне - сховати під одежної «нашийник» з гарнітурою.
 • автономність. Навушник працює від батарейки досить поширеного типорозміру, придбати проблем не складе. А одного заряду (4-5 годин) вистачить навіть на найдовший іспит.

Микронаушник Студент комплект

мінуси
 • Чи не для будь-якого іспиту. Якщо у вас будуть уважно оглядати вуха, то цей навушник для списування помітять.
 • якість збірки. Як не крути, це майже «кустарщина». Навушник виглядає страшнувато, загальна якість залишає бажати кращого. Але, з іншого боку, це робочий інструмент, який не так вже й часто і використовується.
 • мікрофон. Він знаходиться на гарнітурі. І хоч заявлено, що він «супер-чутливий», є сумніви.

4. Magnetic 2

Маленькі магнітні навушники для іспиту - бездротові (шпигунські)

Magnetic 2 (55 $) - маленькі магнітні бездротові навушники для іспиту. Нанонаушнікі, шпигунські навушники, варіантів назв багато, але суть одна: це магнітні навушники, які закидають в вухо і зовсім не видно навіть при уважному огляді. У наборі є кілька варіантів навушників: «шайби» і кульки.

Як і інші шпигунські навушники для складання іспитів, ці можуть комплектуватися кнопкою-пищалки, за допомогою якої можна подавати сигнали напарнику без слів.

 • Шпигунські навушники для здачі іспиту - купити

Magnetic 2 розмір навушників

Характеристики
 • Тип мікронавушники: Magnetic
 • Розміри: ø3 мм; 3х1 мм; 3х2 мм
 • Елемент живлення: Не потрібно
 • Час роботи мікронавушники: обмежена гарнітурою
 • Колір: Металевий
 • Тип гарнітури: Bluetooth
 • Час роботи гарнітури в режимі розмови: 4 ч
 • Ємність акумулятора: 80 мАг
 • Час повної зарядки: 2 год
 • Мікрофон: Вбудований в гарнітурі
 • Ціна: 50 $
Комплектація:
 • 8 нанонаушніков: ø3 мм - 2 шт; 3х1 мм - 2 шт; 3х2 мм - 4 шт
 • паличка ізвлекатель
 • Bluetooth гарнітура
 • кабель USB
 • документація
Відеоогляд (Youtube) плюси
 • скритність. Magnetic 2 - бездротові маленькі, практично шпигунські, магнітні навушники для складання іспитів. Їх не помітити в вусі, вони абсолютно не чутні зовні, навіть якщо перевіряти «вухо у вухо».
 • комплект. Кілька навушників різної форми і розміру і всі необхідні «інструменти»
 • зносостійкість. Сам навушник не зламати. Він, за великим рахунком, чи не навушник зовсім, ламати там нічого. Гарнітура і петля в комплекті теж не особливо тендітні.
 • відсутність проводів.
 • автономність. Гарнітура в комплекті працює до 4 годин, але у самого навушника немає елементів живлення, відповідно, і працює він, поки не розрядилася гарнітура. На іспит вистачить.

Magnetic 2 комплект

мінуси
 • Безпека. Так, для «занурення» і вилучення навушника в комплекті є спеціальне приладдя, але все ж ймовірність того, що для отримання в результаті доведеться звернутися до лікаря, є. Особливо, якщо вушний канал виявиться звивистих.
 • Шкода для слуху. Цим типом навушників не можна користуватися більш як 2 годин поспіль. Інакше є ризик перфорації (пошкодження) барабанної перетинки. Крім того, майже в будь-якому випадку після використання буде боліти голова. Можливі й інші неприємні відчуття.
 • якість збірки. Вже не виглядає, ніби зібрано на коліні в сусідньому підвалі, але до презентабельного вигляду ще далеко.

3. GSMCard BOX

Бездротовий капсульний міні навушник у вухо для іспиту

GSMCard BOX (від 86 $) - бездротової капсульний навушник для іспиту, який не потребує телефону для зв'язку з напарником. Тут також немає і петлі-антени на шию. Комплект складається з міні навушника і приймача-передавача в формі пластикової карти. Це такий «телефон на мінімалку». У нього вставляється SIM-карта, здійснюється дзвінок, автоматично «піднімається трубка» і сигнал йде на навушник.

Цікаве рішення, мінімум елементів. Міні навушник - в вухо, карту-телефон в кишеню і все. Однак, карту краще не давати перевіряючим в руки, вона відчутно товщі реальних пластикових карт. 😉

 • Бездротові міні навушники - купити

GSMCard BOX

Характеристики
 • 3 варіанти капсульного навушника в комплекті: 6 мм або 10 мм
 • Мікрофон і розташування: вбудований в гарнітуру
 • Функція прийому / скидання виклику: є
 • Функція набору останнього набраного номера: відсутній
 • З'єднання з телефоном: відсутній
 • Час роботи пристрою: 3 години в режимі розмови
 • Зв'язок: за допомогою мережі
 • Ціна: 86-101 $ (в залежності від розміру капсули)
Комплектація:
 • Микронаушник
 • Гарнітура GSMCard Box
 • зарядний кабель
 • Батарейка для навушника
 • документація
Відеоогляд (Youtube) плюси
 • скритність. GSMCard BOX - бездротової капсульний міні-навушник без петлі-антени і навіть без телефону. Якщо взяти комплект з маленькою капсулою (6 мм), то її можуть прогледіти навіть при огляді, і вже точно вона не буде помітна просто з боку.
 • Безпека. Навушник не "загубиться» у вусі.
 • Не вимагає наявності телефону. Не завжди виходить пронести з собою смартфон на іспит. Або навіть покласти його в зоні дії Bluetooth. Але ця гарнітура-карта цілком може поміститися в кишені і не викликати підозр.
 • відсутність проводів. Немає навіть дроти від гарнітури.
 • 3 варіанти капсули. Можна вибрати між китайським варіантом (6 мм) і двома «місцевими» (10 мм і 6 мм). Якщо у вас досить великий вушний канал, то можна заощадити і взяти 10 мм, а якщо менше, то теж є варіант.

GSMCard BOX комплект

мінуси
 • Зовнішній вигляд гарнітури. Так, вона схожа на пластикову карту. Але видали. При найближчому розгляді все стає ясно. Її складніше заховати під одягом, але вона дуже важлива, так як саме на ній розташований мікрофон.
 • якість збірки. Карта товста, капсули виглядають ... своєрідно. І, головне, збірка далеко не «на 5».
 • мікрофон. Є великі сумніви, що мікрофон «почує» шепіт, будучи розташований в кишені штанів, наприклад. А просто покласти на стіл поруч з собою - «палевно». 😆

2. Bluetooth K5 (Мікровухо)

Невидимий мікронаушнік для здачі сесії

Bluetooth K5 (68 $) - дуже маленький, практично невидимий, бездротової мікронаушнік для здачі сесії. K5 - це розмір капсули - всього 4 мм. При правильному розташуванні в вусі вона практично непомітна. Комплектується гарнітурою з петлею-антеною.

Ці невидимі бездротові навушники для іспитів, як і всі капсульні, працюють від батарейки. Важливо не забувати кожен раз ставити нову, а після - виймати використану.

 • Невидимі навушники складання іспитів (приховані) Bluetooth K5 - купити
 • Інші капсульні моделі (дешевше і дорожче)

Bluetooth K5 (Мікровухо)

Характеристики
 • Розмір капсули: 4 мм
 • Розміри гарнітури 3.8 * 1,6 * 0,9 см
 • Час роботи гарнітури в режимі розмови 1.5-2 години.
 • Ціна: 68 $
Комплектація:
 • Микронаушник (з батарейкою)
 • Гарнітура (з зарядником)
 • документація
Відеоогляд (Youtube) плюси
 • скритність. Капсульна модель, розміру K5 - майже невидимий мікронаушнік для здачі сесії. Підійде практично всім, в вухо «занурюється» глибоко, може бути помітний тільки при особливо уважному огляді. Начебто тюремного. 😀
 • Безпека. Витягується просто, проблем не виникне.
 • відсутність проводів. тільки антена.

Bluetooth K5 з кнопкою

мінуси
 • автономність. 1,5-2 години. Так, в 90% випадків цього, швидше за все, вистачить. Але найчастіше, «в обріз».
 • якість збірки.

2.1 Микронаушник Магнітний ААА (Magnit AAA button)

Прихований навушник у вухо - для іспиту

2.1 Микронаушник Магнітний ААА

Микронаушник Магнітний ААА

Микронаушник Магнітний ААА (Magnit AAA button) (30 $) - прихований магнітний навушник у вухо для здачі іспиту. Хороший комплект (8 навушників різної форми), тривалий час автономної роботи (до 8 годин) на батарейках типу ААА. Це більш часто зустрічається тип, ніж поширений для подібних навушників тип «Corona». І ціна радує.

 • Микронаушники для складання іспитів Magnit AAA button - купити
 • Інші магнітні моделі (дешевше і дорожче)

1. Bluetooth Capsule

Кращі бездротові капсульні мікронавушники для складання іспиту

Bluetooth Capsule (71 $) - кращий бездротової мікронаушнік для іспитів по поєднанню ціни і якості. Відрізняється хорошим мікрофоном, гарнітура в цілому досить якісна. Сама капсула розміром 10 мм (Agger): чи не дуже маленька, але популярна, багатьом підходить. Але можна укомплектувати і більш маленької капсулою, ціна, відповідно, зросте.

Цей мікронаушнік, як і всі розглянуті, обходиться без проводів. Bluetooth гарнітура надійно «тримає» з'єднання з телефоном.

 • Микронаушник для іспиту Bluetooth Capsule - купити
 • Інші капсульні моделі (дешевше і дорожче)

Bluetooth Capsule

Характеристики
 • Микронаушник: Капсульний
 • Розмір: 10 х 4,5 х 4 мм
 • Колір: Тілесний
 • Вага: 2,5 г.
 • Фільтр від забруднень: Змінний ватний
 • Гарнітура: Bluetooth
 • Тип мікрофону: Вбудований
 • Кнопка відповіді \ набору виклику: є
 • Кнопка-пищалка (кашлялка): немає
 • Ціна: 71 $
Комплектація:
 • Микронаушник
 • Батарейки для мікронавушники 2шт
 • Коробочка для зберігання навушника
 • гарнітура
 • Зарядний пристрій
 • документація
Відеоогляд (Youtube) плюси
 • скритність. Ці бездротові (можливо, кращі) мікро навушники для іспиту відмінно підійдуть для більшості потенційних клієнтів. Найкраще, якщо у вас досить великий вушний канал, або, якщо є можливість закрити вуха волоссям. Більш дрібні варіанти капсул приховати ще легше.
 • Безпека. Точно не «загубиться» у вусі. Навіть маленькі легко «встановити» і дістати.
 • автономність. До 5 годин.
 • відсутність проводів. тільки антена.
 • мікрофон. Досить якісний, шепіт під одягом вловлює. Можна навіть шепотіти багато, і співрозмовник зрозуміє.

Bluetooth Capsule комплект

мінуси
 • Чи не для всіх іспитів. Капсула Agger може бути помітна, якщо вухо нічим не прикрите, а канал не дуже широкий. Більш дрібні капсули можна помітити при огляді.

1.1 Magnet Bluetooth

Бездротові магнітні блютуз мікронавушники для іспитів

1.1 Magnet Bluetooth

Magnet Bluetooth

Magnet Bluetooth (55 $) - бездротові магнітні Bluetooth мікронавушники для іспитів, в комплекті 5 штук форми «шайба». Мікрофон досить чутливий, самі навушники зовсім не видно, гарнітура зібрана якісно.

 • Бездротовий мікронаушнік Magnet Bluetooth - купити
 • Інші магнітні моделі (дешевше і дорожче)

Шукайте щось конкретне (конструкція, музика, джерело) або залишилися питання? Залиште коментар 🙂.