ТОП-5 Хороших сабвуферів в машину (2019-2020)

В даному рейтингу розглянемо ТОП-5: хороших сабвуферів в машину (2019-2020 роки), крім вибору автомобільного саба - знайдете багато корисної інформації про ціни, розмірах і призначення.

ТОП-5 кращих автомобільних сабвуферів сконцентрований на моделях з хорошим звуком за прийнятною ціною до 200 $. У рейтингу немає сабов, якими добре лякати бабусь на лавках, трясти скла, нутрощі і робити масаж спини. 😉 У таких сабвуферів для авто якість зазвичай на другому плані.

 • ТОП-10: Підсилювачі для сабвуфера в машину - кращі автомобільні усилка
 • ТОП-10: Хороших колонок в машину
 • ТОП-10: Кращих магнітол
 • ТОП-5: Hands Free гарнітур для автомобіля
 • ТОП-3: спікерфон в машину

Який автомобільний сабвуфер краще купити

Який автомобільний сабвуфер краще купити?

Діаметр

Який автомобільний сабвуфер краще: 12 чи 8 дюймів? Або, може бути, більше? Залежить від цілей. Маленьким динаміків для створення великого звукового тиску потрібен великий хід. Великі видають його простіше, крім того, вони краще відіграють самі низькі частоти.

Для хороших басів в салоні буде досить якісного 8-дюймового динаміка (в загальному випадку). Крім того, у таких варіантів часто краще дозвіл. Якщо для вас важливіше потужність, якщо іноді (або часто) використовуєте автомобільну звукову систему для прослуховування на вулиці, а не в салоні, то краще придивитися в 12-ти дюймовим моделям. І більше. Особливо, якщо збираєтеся «прокачати» перехожих. 😈

корпус

Автомобільні сабвуфери можуть бути в трьох основних типах корпусів: Закритий ящик (герметичний), фазоінверторний і band-pass (смуговий). Корпус потрібен динаміку для гасіння хвиль, що виникають за дифузором, так як вони йдуть в протифазі і, без корпусу, гаситимуть корисний сигнал.

 • закритий ящик
 • фазоинвертор
 • Band-Pass

Закритий ящик - найпростіший і компактний корпус для сабвуферів в машину. Ефективно гасить зайві хвилі, так як просто відгороджує задню частину динаміка від «навколишнього світу». Часто він оббитий звукопоглинальним матеріалом. Саме такі сабвуфери часто розміщують під сидіння.

Pioneer TS-WX210A маленький сабвуфер в закритому ящику

Плюси: відносно невеликі габарити, стійкість до пікових навантажень (За дифузором створюється свого роду повітряна подушка), простота (не потрібно особливо вибирати місце для установки). Мінуси: гучність нижче, ніж у динаміків в інших корпусах з такою ж потужністю. Адже звук за дифузором просто глушиться, від чого йде втрата потужності (часткова робота вхолосту).

Автомобільний сабвуфер, виконаний в фазоінверторний корпусі, більш габаритний, але менше потужності йде вхолосту. Отвір в корпусі (фазоинвертор) роблять таким чином, щоб хвиля зі зворотного боку дифузора доходила до нього в тій же фазі, що і в сторону.

Сабвуфер для авто з фазоінверторами

Основний мінус - більша ймовірність спотворень звуку. Коли довжина хвилі відхиляється від розрахункової, як описано вище. І менша стійкість до пікових навантажень (особливо, якщо на підсилювачі немає фільтра наднизьких частот (subsonic)).

Корпус Band-Pass поєднує в собі герметичний і фазоінверторний типи сабвуферів в авто. Тобто, ззаду динаміка є герметичний ящик, а спереду він грає в відсік з фазоінвертором. Такий тип корпусу дає більш глибокий бас при порівняно меншій чутливості. Але він самий габаритний з усіх.

Сабвуфер в корпусі Band-Pass

Крім корпусних сабвуферів можна придбати просто динаміки без корпусу - сабвуферні колонки. Дають можливість самому зробити корпусу або встановити за принципом Free Aier (FA), він же «нескінченний екран».

При розташуванні FA динаміки встановлюються в звуконепроникну поверхню, обсяг за якої значно більше, ніж еквівалентний обсяг динаміка. Наприклад, такий екран може відокремлювати багажник від салону або розділяти багажник на 2 частини. У будь-якому випадку, установка сабвуферних динаміків вимагає серйозних знань або витрат на послуги фахівця.

Автомобільний сабвуфер без корпусу

типи

Сабвуфери в машину бувають 2 типів: активні і пасивні. Активні найлогічніше купувати початківцям любителям авто-звуку і для установки в уже існуючу систему. Для побудови аудіо-системи з нуля краще придбати пасивний саб.

Активні сабвуфери мають вбудований підсилювач. Відрізняються простотою підключення та налаштування. Не потрібно окремо підбирати і купувати підсилювач. З одного боку, виробник вже підібрав підходящий варіант.

Але з іншого - найчастіше саме на підсилювачі той же виробник економить. Тому дешеві активні сабвуфери найчастіше будуть давати не особливо якісний звук. А ось більш-менш дорогі часто містять реально якісний підсилювач.

Звичайно ж, активні автомобільні сабвуфери більше, ніж пасивні (при однаковому розмірі динаміків). Адже в одному корпусі тут відразу два пристрої.

Пасивні сабвуфери підсилювачів не мають. Його потрібно буде підібрати. Якщо потужність підсилювача буде більше, ніж у сабвуфера, можна домогтися більш чистого звуку. Але завжди варто тримати в голові те, що не можна давати повну гучність, саб тоді можна просто спалити.

Якщо підібрати підсилювач з потужністю менше, ніж у сабвуфера, то така система більш стійка до перевантажень і надійна в цілому. Однак, тут є можливість пошкодження сабвуфера на високій гучності через кліппінга підсилювача. Це ті самі «хрипи», «скрипи», «свисти» та інші паразитні звуки, які небезпечні для дифузора.

Важливо розуміти, що сабвуфер не працюватиме без підсилювача (Вбудованого або зовнішнього). Просте підключення до головного пристрою нічого не дасть - не вистачить мощності.Параметри

Інші важливі параметри - це імпеданс, потужність, частотна характеристика і чутливість.

Як і у випадку з підсилювачами, потужність, зазначена на коробці або на самому сабвуфере має мало спільного з реальністю. У кращому випадку - це пікова потужність. На ній динамік може працювати без пошкоджень мінімум 2 секунди. Найчастіше, максимум теж.

Увагу варто звертати на номінальну потужність. На цій потужності динамік гарантовано може працювати без пошкоджень мінімум годину.

Імпеданс - це вхідний опір сабвуфера для машини. В ідеалі має точно відповідати опору підсилювача. Але вже точно не повинно бути нижче мінімального імпедансу усилка, інакше він (підсилювач) банально згорить.

Чутливість в разі сабвуферів можна визначити як гучність (в дБ) поданого на вхід сигналу в 1 Вт на відстані 1 м від динаміка. Відповідно, при рівній потужності, чим вище чутливість, тим голосніше звук.

Автомобільні сабвуфери «відповідають» за нижній діапазон частот, тому, важливий самий «низ» частотної характеристики. Якщо він вище 35-40 Гц, то самого нижнього інфра-баса у даній моделі не буде.

«Зверху» теоретично достатньо 100 Гц, адже саме нижче цього порога широкосмугові динаміки відтворюють звук погано (сильно падає звуковий тиск). Але сучасні Саби зазвичай «відсувають» цю межу далі: 200-250 Гц. Це зроблено для того, щоб можна було точніше «сопрячь» сабвуфер з рештою системи (регулюванням фільтра НЧ).

Домашній саб в машину і авто саб додому, чи варто?

Теоретично домашній саб можна поставити в машину, а автомобільний сабвуфер вбудувати в домашню систему. Але це не зовсім логічно, особливо, якщо для вас важлива якість звуку. Вони розраховані на різні параметри підсилювачів і, головне, різні «приміщення».

Автомобільний сабвуфер додому

Якісний домашній саб може «бубоніти» і давати занадто гучний звук в машині. Та й знайти для нього місце може бути проблематично. А автомобільний сабвуфер будинку дасть якість низьких частот нижче, ніж домашній за порівняльні гроші.

Ціни на сабвуфери в машину

Автомобільні сабвуфери можна знайти в широкому ціновому діапазоні. Найдешевші (без корпусу) можна купити і за 25 $. А максимум «переступає» планку в 1000 $. Активні Саби, природно, дорожче пасивних аналогів. Чим менше корпус при інших порівнянних характеристиках, тим вищою буде ціна. Крім того, вартість залежить від матеріалу корпусу, бренду і багатьох інших параметрів.

У загальному випадку, якісні бюджетні сабвуфери має сенс розглядати в діапазоні 70-100 $. Знайти якісний звук дешевше - проблематично. Від 110 $ до 160-180 $ можна знайти як добре звучить потужний сабвуфер, так і більш компактний, не такий потужний, але з якісним звуком.


ТОП-5: Кращих сабвуферів в машину - активні і пасивні (2019-2020)

МодельописЦіна
1Pioneer TS-WX210AАктивний порівняно маленький сабвуфер в машину;169 $
2JBL Stage 1200BБюджетний пасивний потужний сабвуфер в авто;86 $
3Урал AS-D12AАвтомобільний сабвуфер з проводами в комплекті;134 $
4Magnum MLW 104 V-BOXПотужний і недорогий саб в машину;80 $
5Alpine SWE-815Якісний активний автомобільний сабвуфер з динаміком 8 дюймів.159 $


5. Alpine SWE-815

Активний автомобільний сабвуфер (динамік 8 дюймів)

Alpine SWE-815 (159 $) - якісний активний автомобільний сабвуфер з динаміком 8 дюймів. Відрізняється компактним розміром і хорошим звуком. Це не просто «довбання», бас тут «оксамитовий», але зібраний. При цьому потужності вистачить для прослуховування в машині. Тихо НЕ буде.

Всі любителі автозвуку знають Alpine. Всі їхні вироби відрізняються високою якістю, активні сабвуфери - не виняток. Але це не дешевий бренд. 😎

 • ТОП-15: Кращих портативних MP3-плеєрів
 • ТОП-5: Кращих підсилювачів для колонок

Alpine SWE-815

Характеристики
 • Тип корпусу: фазоинвертор
 • Максимальна потужність, Вт: 300
 • Потужність RMS, Вт: 100
 • Чутливість, дБ / Вт (1м): 91
 • Частотний діапазон, Гц: 34 - 1500
 • Фільтр НЧ: 50 - 400 Гц для 12 дБ / окт.
 • Віддалене управління: так (рівень, фаза, ФНЧ), в комплекті
 • Вхід високого рівня: так
 • Габарити, мм: 288 x 291 x 253/363
 • Маса, кг: 9,62
 • Ціна: 159 $.
Комплектація:
 • сабвуфер
 • комплект кабелів
 • Пульт ДУ
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Непоганий звук і компактні розміри.
 • Вбудований підсилювач, пульт дистанційного керування та заглушка для фазоінвертора.
мінуси:
 • Досить висока ціна (159 $) і короткі проводи.
 • Провідний пульт управління.

плюси
 • звук. Динамік діаметром 8 дюймів видає щільний і насичений бас. Alpine SWE-815 - активний автомобільний сабвуфер з якісним звуком.
 • компактність. Корпус не займе багато місця в багажнику. 288 x 291 x 253/363 мм. Але друзі навряд чи повірять, на що ця модель здатна за зовнішнім виглядом. Доведеться включати. 😛
 • вбудований підсилювач. Це плюс для простоти установки і настройки. Природно, регулювання частот зрізу є.
 • Дистанційний пульт управління. З регулюванням баса. Правда, на дроті. Близько 3 м.
 • Заглушка для фазоінвертора. Відповідно, можна змінювати тип корпусу, зробити закритий ящик. Багато хто говорить, що з закритим фазоинвертором звук може бути навіть цікавіше.

Alpine SWE-815 комплект

мінуси
 • Ціна. Якщо відштовхуватися від якості звуку і габаритів, вона виправдана. Але 159 $ - це чимала вкладення в сабвуфер. Тому, якщо є ймовірність, що з часом захочеться більше потужності, витрати можуть бути не обгрунтовані.
 • комплектні дроти. Деякі з них тонкі і можуть бути закороткі.
 • Пульт керування. Час причіпок: пульт провідний і діод занадто яскравий. 😀

4. Magnum MLW 104 V-BOX

Потужний пасивний сабвуфер в машину

Magnum MLW 104 V-BOX (80 $) - потужний і недорогий пасивний сабвуфер в машину. Дана модель має гарний поєднанням потужності і ціни. Номінальних 300 Вт вистачить для будь-якого автомобіля. Але скла трястися, швидше за все, не будуть.

Цей потужний сабвуфер для авто ще й досить компактний (враховуючи 10-дюймовий динамік). Звичайно, місце в багажнику займе. Але на мішок картоплі ще залишиться. 😆

 • ТОП-5: Hands Free гарнітур для автомобіля
 • ТОП-15: Кращі музичні центри

Magnum MLW 104 V-BOX

Характеристики
 • Тип корпусу: фазоинвертор
 • Діаметр НЧ динаміка: 10 дюймів (25 см)
 • Частотний діапазон: 37 - 400Гц
 • Опір: 4 Ом
 • Потужність RMS: 300 Вт
 • Потужність MAX: 600 Вт
 • Чутливість (1M / W): 88,5 дБ
 • Обсяг корпусу: 24 л
 • Матеріал випромінювачів: непресована папір
 • Матеріал корпусу: 16 мм ДСП
 • Розмір корпусу (ВхШхГ1хГ2): 280х500х182х292 мм
 • Ціна: 80 $
Комплектація:
 • сабвуфер
 • комплект кабелів
 • документація
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Приємна ціна (80 $) і компактні розміри.
 • Висока потужність і якісна збірка.
мінуси:
 • Немає захисту динаміка.
 • Потужності не вистачить для масажу спини.

плюси
 • Ціна. 80 $ за якісний пасивний сабвуфер в машину - це небагато. Грошей своїх стоїть.
 • Габарити. Корпус не з маленьких, але для свого класу цілком компактний: 280х500х182х292 мм. Увійде в будь-який багажник і залишить там чимало місця.
 • потужність. Magnum MLW 104 V-BOX - потужний пасивний сабвуфер в машину: 300 Вт, чутливість 88,5 дБ. Якщо підібрати гідний підсилювач, то в салоні все почують навіть глухі. 😀 На високій гучності немає хрипів, свистів і інших спотворень.
 • Якість збірки і матеріали. Корпус зібраний надійно, без помітних недоліків. Матеріал - ДСП. Для бюджетного саба це вельми непогано.

Magnum MLW 104 V-BOX підключення

мінуси
 • Немає захисту динаміка. Той же самий мішок картоплі в багажник закидати доведеться обережно. 😛
 • Потужності не вистачить для масажу спини. 🙂

3. Урал AS-D12A

Активний автомобільний сабвуфер з проводами в комплекті

Урал AS-D12A (134 $) - гарний активний автомобільний сабвуфер з проводами в комплекті. Корпус - фазоинвертор. І він досить великий, займе підлогу багажника, але і потужність видає гарну. Сам корпус виглядає цікаво з червоними акцентами. У комплекті є все необхідне для простого підключення.

Автомобільні аудіо-аксесуари бренду Урал вважаються досить бюджетними і не особливо високої якості. Але деякі моделі (в тому числі даний активний автомобільний сабвуфер) мають дуже приємне поєднання ціни та якості.

 • ТОП-3: спікерфон в машину
 • ТОП-10: Кращі радіоприймачі

Урал AS-D12A активний автомобільний сабвуфер

Характеристики
 • Тип корпусу: фазоинвертор
 • Максимальна потужність, Вт 1100
 • Номінальна потужність, Вт: 400
 • Частотний діапазон, Гц: 21 - 240
 • КНІ,%: <0,4
 • Чутливість, дБ: 93
 • Чутливість входу, В: 4
 • Фільтр НЧ: 40 - 160 Гц
 • Посилення басів, дБ: 0/6/12
 • Поворот фази: 0/180
 • Входи високого і низького рівня
 • Дистанційне керування рівнем басів
 • Запобіжник, А: 30
 • Матеріал дифузора: целюлоза з полімерним покриттям
 • Розміри, мм: 520 x 350 x 365
 • Ціна: 134 $
Комплектація:
 • сабвуфер
 • Комплект кабелів і перехідників
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Хороший звук і непоганий дизайн.
 • Багатий комплект і вбудований підсилювач.
 • Дистанційне керування басами і запобіжник.
мінуси:
 • Чи не найякісніші кабелі.
 • Вимагає додаткового кріплення.
 • Досить висока ціна (134 $).

плюси
 • звук. Потужний глибокий в міру чистий бас. У салоні гучності більш ніж достатньо. Може і вулицю «прокачати» трохи.
 • Комплект і вбудований підсилювач. Урал AS-D12A - активний автомобільний сабвуфер з проводами в комплекті. Відповідно, є кросовер з регулюванням басів і всі необхідні для простої установки кабелі та перехідники.
 • Дистанційне керування басами. Не завадить. 😉
 • запобіжник. Захист, враховуючи потужність, стане в нагоді.
 • Дизайн. Це не принципове плюс, але все ж. Розбавить «сірість» багажника. 😎

Урал AS-D12A в багажнику

мінуси
 • якість кабелів. Так, їх в комплекті багато, але ось якість залишає бажати кращого. Для тимчасової установки вистачить (якщо треба терміново поставити, щоб грало), але краще потурбуватися придбанням проводів краще.
 • Ковзає по багажнику. Корпус не самий «чіпкий», потрібно кріпити додатково.
 • Ціна. Неоднозначний мінус, але все ж за 134 $ тут маємо: досить великі розміри, але не такий вже потужний звук. Якісний, але по співвідношенню розмір \ гучність не на висоті.

2. JBL Stage 1200B

Бюджетний пасивний сабвуфер в авто

JBL Stage 1200B (86 $) - бюджетний пасивний потужний сабвуфер в авто. Корпус з МДФ, відомий бренд і непогані номінальні 250 Вт потужності. Дифузор тут досить великий (12 дюймів). Найкраще підбирати підсилювач потужністю не менше заявлених 250 Вт. А краще більше 300-500.

Всі любителі басів знають продукцію компанії JBL. Це стосується не тільки сабвуферів, але і навушників, портативних колонок і так далі. 😎

 • ТОП-10: Кращих магнітол
 • ТОП-10: Кращих акустичних систем

JBL Stage 1200B розміри

Характеристики
 • Тип корпусу: закритий ящик
 • Максимальна потужність, Вт 1000
 • Потужність RMS, Вт: 250
 • Частотний діапазон, Гц: 34 - 200
 • Чутливість (2,83 В / м), дБ: 91
 • Імпеданс, Ом: 4
 • Матеріал дифузора: поліпропілен
 • Розміри корпусу, мм: 436 x 365 x 159/252
 • Ціна: 86 $
Комплектація:
 • сабвуфер
 • набір кабелів
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Виправдана ціна (86 $) і висока потужність.
 • компактні розміри.
мінуси:
 • Потужності комусь не вистачить.
 • Пластикові ковпачки клем і відсутність захисту.

плюси
 • Ціна \ якість звуку. JBL Stage 1200B - бюджетний пасивний сабвуфер в авто. За 86 $ він дає якісний і глибокий бас. Бажаний хороший підсилювач (не "слабкіше» 250 Вт).
 • потужність. Для 12 дюймового дифузора цілком непогано. Гучності вистачить на хетчбек або седан.
 • Розміри. Даний саб досить компактний для розміру динаміка. З розміщенням проблем не повинно виникнути. Але варто враховувати, що кут нахилу задньої стінки тут приблизно 15 градусів, а кут нахилу спинок сидінь в авто в середньому варіюється від 17 до 22 градусів.

JBL Stage 1200B в машині

мінуси
 • Чи не вистачить потужності для озвучування вулиці. Ця модель не підійде для змагань. І, можливо, буде слабкою, наприклад, для мінівена. 😉
 • немає захисту. Від перевантажень і захисту самого дифузора (тільки 2 поперечини).
 • Пластикові ковпачки клем. З розряду причіпок.

2.1 JBL GT-12BP

Недорогий сабвуфер в машину

Відмінності JBL GT-12BP (92 $) від JBL Stage 1200B (86 $)

 • Корпус band-pass (смуговий);
 • Більше (390x412x475 мм);
 • Могутніше (300 Вт (номінальна), 1200 Вт (максимальна));
 • Діапазон частот: 45-130 Гц. Бас вище;
 • Дорожче (105 $). Але JBL GT-12BP - все ще недорогий сабвуфер в машину


1. Pioneer TS-WX210A

Активний сабвуфер в машину (порівняно маленький)

Pioneer TS-WX210A (169 $) - активний порівняно маленький сабвуфер в машину. Підійде тим, хто хоче поліпшити звук стандартної акустичної системи автомобіля, але не хоче займати багато місця сабвуфером. Розкачати вулицю не вийде, але в салоні якість НЧ підвищиться.

Шукаєте маленький активний сабвуфер в авто від надійного виробника - Pioneer TS-WX210A відмінно впорається з цією роллю. 😎

 • ТОП-10: Кращих автомобільних підсилювачів 
 • ТОП-10: Хороших колонок в машину

Pioneer TS-WX210A міні сабвуфер в авто

Характеристики
 • Тип корпусу: закритий ящик
 • Максимальна потужність: 150 Вт
 • Діаметр НЧ-динаміка 20 см
 • Частотна характеристика: 40 - 150 Гц
 • Імпеданс: 2 x 2 Ом
 • Чутливість (1 В / 1 м): 101 Дб
 • вбудований підсилювач
 • Вбудований регульований ФНЧ (Гц, дБ / окт): Так
 • Матеріал: IMPP композитний дифузор НЧ гучномовця з стронцієвих магнітом
 • Магніт з стронцію
 • RCA-входи рівня динаміків: Так
 • Розміри: 250 x 265 x 110 мм
 • Ціна: 169 $
Комплектація:
 • сабвуфер
 • набір кабелів
 • документація
Відеоогляд (Youtube)
 • Плюси мінуси
 • Детальніше
плюси:
 • Непоганий звук і компактні розміри.
 • Пульт дистанційного керування та вбудований підсилювач.
мінуси:
 • Висока ціна (169 $) і низька потужність.
 • У комплекті немає акустичного кабелю.

плюси
 • звук. Цей саб дає якісний бас. Чи не бубонить, не свистить. У порівнянні зі стандартною системою приріст якості НЧ буде.
 • компактність. Pioneer TS-WX210A - порівняно маленький (250x260x110 мм) активний сабвуфер в машину. Легко Монтуєте під сидіння або в багажник, не займає багато місця.
 • Пульт ДУ. У деяких ситуаціях буває вельми корисний.
 • вбудований підсилювач. Pioneer TS-WX210A - активний сабвуфер в машину. Відповідно, його легко підключити, налаштувати. Можна навіть від задніх колонок. Є можливість регулювання рівня НЧ, щоб точніше синхронізувати саб з іншими динаміками.

Pioneer TS-WX210A комплект

мінуси
 • потужність. Її більше, ніж достатньо для потужного і гучного баса в салоні. Але, якщо ви шукаєте щось, що буде грати на всю вулицю - це не той варіант.
 • У комплекті немає акустичного кабелю. Для деяких варіантів підключення і головних пристроїв може не вистачити.
 • Ціна. Модель недешева (169 $). Підсвідомо за такі гроші очікуєш якогось величезного «монстра». Але тут зроблена ставка на компактність і якість звуку.

1.1 Pioneer TS-WX300A

Активний автомобільний сабвуфер

Відмінності Pioneer TS-WX300A (120 $) від Pioneer TS-WX210A (169 $)

 • Корпус з фазоінвертором. І вентилятором;
 • Більше (500x350x320 мм), але теж компактний;
 • Динамік 12 дюймів (проти 8);
 • Імпеданс більше 4 Ом (проти 2 Ом);
 • Чутливість більше: 113 дБ (а не 101 дБ);
 • Частотна характеристика: 20 - 130 Гц. бас нижче.
 • Могутніше (Pioneer TS-WX300A - активний автомобільний сабвуфер середньої потужності: 350 Вт номінальна);
 • Ні пульта дистанційного керування;
 • Ні регулювання баса;
 • Дешевше (125 $)

Шукайте щось конкретне (конструкція, музика, джерело) або залишилися питання? Залиште коментар 🙂.