ТОП-3 Кращих навушників Technics 1200 (порівняння)

3 кращі моделі Technics які знаходяться в легкій доступності це: Technics RP-DJ1210, RP-DJ1200 і RP-DH1200. Судячи з індексів в назві, перші дві моделі Технікс - діджейські. Але по факту, третя так само ближче саме до цього сегменту.

Про виробника:

Навушники під маркою Technics - своєрідна легенда в діджейським сегменті. І ця їхня популярність вельми позитивна. Сам бренд Technics належить Panasonic з усіма наслідками, що випливають. Зараз під маркою Technics випускаються тільки навушники і деяке обладнання для діждеев. Навушники досі збираються в Японії, хоча, напевно вже з'являються китайські варіанти (у Panasonic, природно, є заводи в Китаї), але все, що попадалося мені, було made in Japan.

Ціни на якісні навушники для музики (в 2020 році):

ТОП 3 кращих Technics

Technics RP-DJ1210 - добре відомі накладні діджейські навушники. Досить легко знайти і купити. Розглянемо на їх прикладі основні особливості, які притаманні всім трьом моделям. Technics RP-DJ1210
Позитивні відгуки:

 • звук. Варто відзначити, що звук тут є плюсом з урахуванням того, що це саме діджейські навушники. Відповідно, призначені або для роботи, або для прослуховування електронної музики. Хороший акцент на нижній діапазон. Бас в Technics RP-DJ1210 НЕ гуде і не бубонить, а справжній електронний. Досить швидкий і потужний. З цього фактору дана модель краще, ніж багато "басхедние" дорожчі варіанти. Середина в загальному і цілому гідна. Не особливо чітка, але не затиснута, не дивлячись на підкреслений бас. Верхній діапазон зім'ятий і непогано так "завалений". З іншого боку, особливого дискомфорту це не викликає. Сцени, як такої, і немає. Тобто, звук подається вельми "плоско", ніякого оточення тут немає. Власне, саме такий звук і потрібен для електроніки. Як мінімум, для не дуже складною. Потужний чіткий бас, приємна серединка, що не пилящие верху і відсутність сцени, бо в ній немає необхідності для синтетичної музики. Варто зазначити, що для гарної "розгойдування" навушників потрібно такий-сякий підсилювач. Тоді і звук стає соковитіше.
 • надійність. Це один з основних параметрів, за який люблять Technics. У кого-то RP-DJ1210 модель "живе" 9 років, у кого-то - 7, у кого-то - 5. Але мало у кого вони живуть на поточний рік-два, а потім ламаються. Це річ з розділу "швидше набридне, ніж зламається". І це, не дивлячись на досить дешеві і потенційно ламкі матеріали. Модель з царства пластика і шкірозамінника. З пластика тут все, крім амбушур, які, відповідно, зі шкірозамінника. Навіть напрямна оголовья, яку найчастіше роблять все ж з металу, тут пластикова. І вона виглядає тендітною. Але такий не є. Звичайно, якщо її навмисно не ламати. Амбушюри так само вельми зносостійкі. Починають "облітати" вони дуже нескоро.
 • особливості сегмента. Те, що навушники діджейські, тут видно відразу. По-перше, не дасть забути про це відмінний поворотний дизайн чашок. Вони повертаються як по вертикальній, так і по горизонтальній осі. Кути повороту хороші. Є так само можливість зафіксувати положення чашок для додаткової жорсткості. Ще одна особливість - це потужність. Навушники гучні і не йдуть в перевантаження навіть на межі можливостей.
Негативні відгуки:
 • Тиск на голову. Навушники Technics RP-DJ1210 накладні. Відповідно, шумоізоляція тут створюється за допомогою натиску на вушні раковини. І тут він часто дуже великий. Що нормально, враховуючи їх спрямованість. Але для повсякденного використання для прослуховування музики - це не є добре. Тримаються вони виключно за рахунок тиску на вуха, а ось дужка може при цьому зісковзувати з голови. Крім того, в них влітку спекотно. Перед покупкою їх варто поміряти і прикинути, через скільки вони почнуть докучати саме вам.
 • кабель. Він тут незнімний і кручений. Це плюс для роботи в клубі, хоча й то не на сто відсотків. А ось для "непрофесійного" використання - відчутний мінус. Через кручений конструкції і не найвищої якості виготовлення, через пару років кабель стає складно розплутати. У зібраному стані шнур не особливо довгий, але важкий. А в розтягнутому - три метри. Явно не для портатива.

2. Technics RP-DJ1200

Technics RP-DJ1200 відрізняється від попередньої не звуком, він як раз тут однаковий, а:

 • Кабелем. Кабель тут не кручений, і коротше - 2 метри - більш універсальний
 • Ну і колірним рішенням.
 • Динаміки тут на міліметр менше,
 • Кілька інші цифри в технічних характеристиках, але звук реально мало чим відрізняється.

В принципі, Technics RP-DJ1200 вже можна використовувати не тільки для роботи в діджей сфері, але і як звичайні повсякденні навушники.


3. Technics RP-DH1200

Технікс RP-DH1200 мають:

 1. Випромінювачі більшого розміру, дещо інший поворотний механізм;
 2. І головне - вони повнорозмірні. Відповідно, немає такого сильного тиску на голову, хоча воно все одно некволе. Але при цьому вони важче, так що, в них все одно не дуже зручно перебувати тривалий час;
 3. Ще одна відмінність - знімний кабель. Зручно для перенесення. Для потенційної заміни. З цим, правда, не все так гладко. У Технікс RP-DH1200 є механізм, який фіксує джек в чашці, але через це звичайний джек без танців з бубном тут не підійде;
 4. Ще одна цікава особливість - вони дуже гучні. Максимальна потужність тут просто величезна для навушників. Вони абсолютно точно голосніше, ніж, наприклад, вбудовані динаміки ноутбука;
 5. До позитивних деталей я б ще відніс приємний зовнішній вигляд. Він тут найцікавіший з трьох моделей;
 6. А ось звук мало чим відрізняється від попередніх моделей. У навушників Technics є особливий почерк, в цих навушниках ви почнете любити електронну музику;
Висновок про ТОП 3 кращих моделей технікс:

Technics RP-DJ1210 - відмінна професійна діджейська модель. Для використання "за призначенням" - відмінний варіант. А ось для прослуховування музики - не факт. Є багато чисто ергономічних обмежень.

Technics RP-DJ1200 - вже більш універсальний варіант. Ви можете цілком в них скрасити музикою свій шлях до роботи. Більш зручний провід не буде втручатися. А відмінна шумоізоляція допоможе не відволікати оточуючих і зануритися в улюблені композиції

Technics RP-DH1200 - цю модель можна використовувати і на роботі в клубі і вдома. Вони кілька більш зручні, ніж попередні, але при цьому мають той же фірмовий звуковий почерк Technics і, також, як і інші дві моделі - made in Japan.