Sound BlasterX H7 і H5 Tournament Edition - Огляд ігрової гарнітури

Компанія Creative представила дві оновлені моделі ігрових навушників BlasterX H7 і BlasterX H5. Навушники отримали назву Tournament Edition, обзавелися оновленим дизайном, поліпшеною ергономікою і призначені для тривалих ігрових сесій.

Creative Technology Ltd. - Сінгапурська компанія-виробник комп'ютерної периферії: звукових карт, спікерів, аудіосистем, а також навушників, в тому числі ігрових і тд. Заснована в 1981 році.


Головною відмінністю моделі H7 від H5 є багатоканальний 7.1 звук і, прямуючи з цього, підключення за допомогою USB до персонального комп'ютера.

Технічні характеристики Sound BlasterX H7 і H5 Tournament Edition:
  • Драйвер: Динамічний, 50 мм;
  • Частотні характеристики: 20 Гц - 20000 Гц;
  • Довжина кабелю: 1.2 м;
  • Спосіб підключення: 3.5 мм, (+ USB для моделі H7);

Sound BlasterX H5 Tournament Edition - Розпакування і огляд:

Дизайн і зручність:

Ви помітите, що цей випуск є оновленим перш ніж навіть підключіть гарнітуру. Компанія попрацювала над дизайном, і тепер моделі обзавелися більш агресивним ігровим дизайном в чорно-червоному стилі. Навушники обзавелися алюмінієвими накладками на чашці з логотипом моделі, м'якими амбушюрами і зручним оголів'ям. Все це дозволяє з комфортом використовувати гарнітуру під час довгих ігор.

Звучання і технології:

Обидві моделі навушників отримали оновлені 50 мм драйвери, налаштовані для більшої ясності і чутливості, що дозволяє почути рух противника легше, ніж будь-коли.

Сумний мікрофон ігрових гарнітур також був перероблений для кращої передачі голосу і шумозаглушення, тобто ваші товариші по команді будуть мати можливість чітко чути вас в незалежності від навколишнього оточення.

Гарнітура Sound BlasterX H7 підтримує два звукових режиму: USB і аналоговий. У режимі USB гарнітура використовує звукову підпис X-Plus, яка відрізняється спеціально настроєним звуковим профілем для багатьох популярних ігор, в тому числі Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive і Dota 2. Більш того, ці параметри можуть бути збережені прямо на гарнітуру, а значить ви зможете переносити налаштування з Вами на будь-який комп'ютер.

Галерея Sound BlasterX H7 і H5 Tournament Edition:
Sound BlasterX H5 Tournament Edition
Sound BlasterX H7 Tournament Edition
Sound BlasterX H7 Tournament Edition

Sound BlasterX H5 Tournament Edition
Sound BlasterX H5 Tournament Edition

вердикт:

Оновлені моделі Sound BlasterX H7 і H5 Tournament Edition - зручні, надійні і з якісним звучанням ігрові гарнітури. Навушники доступні для покупки на офіційному сайті за ціною в 89 $ і 119 $ за модель H7 і H5 відповідно.

Так само погляньте цікаві статті по темі:

  • Ігрові навушники;
  • Красиві навушники;
  • Навушники з 7.1 звуком;
  • Зручні навушники;
  • повнорозмірні навушники.