Sony Xperia Ear - попередній Огляд

Новий "персональний асистент" від Sony Xperia Ear - в форматі внутріканальной гарнітури доступний для замовлення в онлайн магазині Xperia за 179 фунтів. Sony Xperia Ear - можливий конкурент бездротових навушників: Apple's AirPods, B & O PLAY H5 і AKG Y50BT.

Хоча бездротові гарнітури були в моді деякий час, у них не вийшло повністю витіснити дротяні навушники або великі навушники в основному через прірву в якості звуку, комфорту і іноді зовнішнього вигляду. Через те, що вони фізично ні до чого не підключені (через їх автономності), такі навушники легко втратити. Крім того, далеко не всі такі моделі можуть похвалитися тривалою роботою від батареї. Однак, коли Apple минулого місяця анонсували AirPods, вони особливо підкреслили, що AirPods можуть запропонувати чудову якість передачі звуку і тривалу роботу від заряду. Це ще належить протестувати, так як зазначена модель ще не вийшла на ринок.

Однак, Sony без розголосу працювали над власними бездротовими навушниками і нові Xperia Ear, які компанія називає "внутрішньоканальний особистий асистент" (можна "гарнітура - особистий асистент") тепер доступна для попереднього замовлення в магазині Xperia Online за 179 фунтів. Використання цієї гарнітури схоже на Amazon Echo в вусі, дозволяє вам займатися справами і взаємодіяти з гарнітурою за допомогою голосу і жестів.

особливості:

Xperia Ear виглядає добре в вусі і не «звисає» вниз, як AirPods від Apple. Широкий корпус гарнітури дає впевненість, що вона не випаде, навіть якщо ви нахиліть голову в будь-якому напрямку. Гарнітура дуже легка - всього 6,8 грам. При цьому вона захищена від води за стандартом IPX2, відповідно, витримає потрапляння під дощ. Однак батарея дуже мала, її ємність становить всього 65 мА \ ч, що гарантує лише 4 години розмови на одному заряді, а цього недостатньо для цілого робочого дня.

Sony Xperia Ear Огляд

  • Xperia Ear буде комплектуватися зарядним кейсом, який не тільки захищає гарнітуру, поки ви її не використовуєте, але також має батарею ємністю 300 мА \ ч, від якої гарнітура заряжется для подальшого використання.
  • Кейс важить всього 40 грам, і він легко поміщається в кишеню, даючи можливість заряджати гарнітуру на ходу в будь-який момент, поки вона вам не потрібна.
  • Гарнітура може має можливість з'єднання по Bluetooth і NFC.
  • У ній використовуються наступні сенсори: акселерометр, гіроском і датчик наближення.
функціонал:

Xperia Ear може виконувати різноманітні функції. Якщо ви її попросіть, наприклад: здійснювати дзвінки, набирати повідомлення, запускати веб-пошук і пропонувати направляенія. Вона може навіть зачитувати (озвучувати) вхідні повідомлення з соціальних програм, а для того, щоб відповісти на них вам потрібно спочатку кивнути, а потім продиктувати відповідь. При належній налаштування гарнітура може нагадувати останні новини, погоду, ситуації на дорогах і наступному подію з вашого календаря.

Галерея
Sony Xperia Ear - жінка п'є чай 🙂
Sony Xperia Ear - кейс-зарядка

Sony Xperia Ear - управління свайпамі

Sony Xperia Ear - голосове управління

P.S.

"Я фотограф, і тому люблю бути в курсі подій, що відбуваються навколо мене, і це чудове почуття, коли ти не прив'язаний до смартфону для цього. Я переміщувався по місту і працював, знаючи, що Xperia Ear нагадає мені про моє графіку і дасть знати про надходження нових повідомлень "- сказав Том Окслі, фотограф-портретист з Лондона. Sony опублікували документальне відео, де добре показані основні можливості Xperia Ear: вона може допомогти користувачам орієнтуватися в місті і виконувати повсякденні справи і обов'язки. Якщо ви предзакажете Xperia Ear в онлайн-магазині сьогодні, ви отримаєте її в середині вересня разом з купоном на 45 фунтів, який ви зможете використовувати при купівлі будь-якого смартфона в Xperia Store.

Ролик від Sony:

https://www.youtube.com/watch?v=-BEMxbjhyMM