Sony XBA-C10 - Огляд недорогих арматурних навушників

Sony XBA-C10 - однодрайверная, відносно недорога, арматурна модель від Соні, яка добре підійде для занять спортом, завдяки додатковим кріпленням, надійно фіксують навушники під час тренувань.

Ці навушники є ідейними продовжувачами першої серії арматурних навушників цієї компанії. З тих пір багато чого змінилося. Сподіваюся, в кращу сторону. Бо перша серія була, м'яко кажучи, кошмарна, як останнє коло Ада. 👿

Характеристики:
 • Тип навушників: арматурні
 • Діапазон частот: 5 - 25000 Гц
 • Чутливість: 100 дБ
 • Опір: 24 Ом
 • Максимальна потужність: 100 мВт
 • Вага: 4 г

Навушники Sony XBA-C10

Я завжди говорив, що у Sony підкуповує їх ідеологія пошуку чогось нового. Звичайно, в наше століття інновацій жодна техно-компанія не може собі дозволити не ганятися за постійним апгрейдом своїх продуктів. Але у цих японців, на мій смак, ця лінія особливо видно. У конкретному випадку - варіації кріплення у вусі. Яких тільки не було в історії затичок від Sony. І різні положення, завушини, різні матеріали корпусу, амбушур, різна їх форма, всілякі розпірки ... Тут ми бачимо один з останніх варіантів, саме додаткова "розпірка", яка, за заявою виробника, дуже надійно фіксує навушники.

Sony XBA-C10 - відгуки:

Позитивні відгуки:
 • комплект. Він не такий великий, як, скажімо, у початковій моделі з гібридною лінійки, але все ж. Кілька пар насадок, скрутивалка для кабелю, кліпса ... Все дуже непогано для бюджетних навушників.
 • посадка. вона дійсно зручна. Через це "пелюстки" і дуже малої ваги самих навушників (близько 4 м), вони фіксуються надійно. Їх запросто можна перестати помічати через якийсь час. Якщо ви шукаєте щось для пробіжок, варіант цікавий.
 • шумоізоляція. Вона тут на дуже хорошому рівні. Перевірка в метро пройдена на відмінно у більшості власників.
 • Ціна якість. Модель відносно недорога. Але тут має місце "бич дешевої арматури". Не можуть бути недорогі арматурні навушники універсальними. Ну ніяк. Технології тут дещо інші. І з цією моделлю так само. Вона добре підходить для музики з живими інструментами, з акцентів на середньому діапазоні, вокал, наприклад, сучасна поп-музика, може рок, джаз. Але ні електроніка, ні тяжеляк тут не заграють. Про класику не кажу, слухати її в такого роду навушниках - дуууже специфічне рішення. 🙄 Але в цілому свої гроші навушники відіграють, треба тільки враховувати їх жанрові уподобання.
Негативні відгуки:
 • мало баса. Дабстебчік і репчик НЕ будуть тут качати. Та й в принципі електроніка.
 • плоска сцена. Звичайно, говорити про сцену в затички, - це завжди говорити про компроміси, але тут одномірність особливо добре чути. Не чекайте соковитості і жвавості тут. Тому класика і не прокотить.
 • кабель. Він дуже тонкий, здається крихким. Хоча, не факт, що це так. Купи відгуків з порвано кабелі немає. Звичайно, повіситися на ньому навряд чи вийде ... Крім того, він дубєєт на морозі. Неприємно, але це біда багатьох навушників. В Японії, Європі, США, Китаї - основних місцях виробництва навушників - зими зазвичай не такі, як в нашій смузі.
 • спотворення. Багатьма помічено, що поріг спотворень тут настає дуже швидко. Буквально трохи вище середньої гучності середньостатистичного смартфона. Це погано, дуже погано. Адже багато хто любить голосніше. Звичайно, все суб'єктивно, але враховувати варто.

Sony XBA-C10 - огляд:

думка знавців

Коротко: "краще підкоп на нормальні навушники". Але варто зазначити, що для однодрайверной арматури ця модель не надто хороша. Є гоооораздо краще. Але ось для дешевої однодрайверной арматури ...

АЧХ даної моделі, власне, підтверджує відгуки. Спад на низах, відчутний - слава богам - плавний підйом в середині, а на рівні 1 кГц вже починається спад і позначені в мінусах спотворення. Верху тут не в кращій формі. Та й половина середніх, якщо вже на те пішло.

вердикт

У Sony XBA-C10 дуже специфічний і не універсальний звук. але хороша ціна за якісно зроблений продукт, а вони саме такі. Ще одним значущим плюсом є хороша посадка. Дану модель можна порекомендувати тим, у кого звичайні затички погано тримаються у вухах, хто хоче спробувати арматурний звук, але не хоче переплачувати. Варто відзначити, що арматура краще по звуку в цьому діапазоні цін є, але це все "придатний Китай", а там - свої проблеми.

Галерея Sony XBA-C10:

Sony XBA-C10 зручний спосіб регулювання довжини кабелю
Sony XBA-C10 в упаковці
Sony XBA-C10 - варіанти кольорів