Sony XBA-A3 - Огляд гібридних навушників

Sony XBA-A3 - гібридні «динамічні-арматурні» навушники від маститих японців, - позиціонують себе як гібридні навушники. У кожному вусі у власника даної моделі, грає по три випромінювача, при тому, два арматурних і один динамічний. Такими конструкціями виробники намагаються вбити відразу пару зайців, показати величезну деталізацію, доступну арматурним випромінювачам і при цьому залишити звичний потужний динамічний бас. Чим не ідеальний план? Все залежить від реалізації. У Sony лінійка многодрайверних і гібрідндих арматур складається з декількох моделей, розглянемо середній варіант.

Плюси і мінуси

Позитивні відгуки:
  • Звук. В общем-то описана вище мета в Sony XBA-A3 в цілому досягнута. Бас від динамічного випромінювача потужний, в міру пружний, по відчуттях швидший, ніж в аналогічних за вартістю чисто динамічних навушників, але повільніше ніж хороший арматурний. Треба думати, через вплив арматурних випромінювачів, які і створюють загальний звуковий почерк. Середні частоти рівні, приємні. Навушники добре відпрацьовують вокал. Саме від такої рівності на середині у багатьох і буває "вау-ефект", адже її немає в недорогих навушниках. Верхній діапазон тут так само не ідеальний. Що ж, інженери Sony явно проектували швидше меломанським модель, ніж аудіофільских. В тональному балансі домінує бас, його іноді занадто багато, а верху зрізані, хоч і не так радикально, як у вищерозгляденому американської моделі.
  • Комплектація. У комплекті до навушників так само йде багато амбушур. Крім того, частина з них, за заявою виробника, досить незвичайна. Кабель надійний, що не плутаються, змінний.
негативні:
  • Зручність. Основний бич лінійки XBA, який чомусь вже кілька років не можуть виправити виробники, і який переходить від покоління до покоління - це посадка. Навушники Sony XBA-A3 великі, навіть не дивлячись на завушній носіння і пристосований під це кабель, вони рідко у кого надійно тримаються у вухах. Дуже б добре приміряти перед покупкою.
Галерея Sony XBA-A3:


Огляд від знавців:

На профільних інтернет-ресурсах модель Sony XBA-A3 згадується, правда, в основному в порівнянні з усією лінійкою Sony. І з більш дешевими і з більш дорогими. З них вона сама басовитий, сама неаудіофільская. І цілком підійде починаючому.

Sony XBA-A3 - Огляд та розпакування

Огляд АЧХ:

АЧХ даної моделі досить рівна і приємна в відрізку НЧ-СЧ. Чим, власне, дуже схожа на варіант від Klipsch. У верхньому діапазоні так само є піки, зріз йде пізніше і не такий різкий, але він є. Верху тут опрацьовані краще. Але на високій гучності можуть бути відчутні спотворення саме в цьому діапазоні.

Повний аналіз Sony XBA-A3 і звіти тестування, з графіками сопротевленія, АЧХ і т.д.

висновок:

Sony XBA-A3 - це якісні арматурні навушники, які орієнтовані на рядового користувача. Навушники стоять своїх грошей і купивши цю модель ви отримаєте хороший звук, багату комплектацію і гарний настрій від раціональної покупки. З мінусів можна виділити тільки комфорт. У всьому іншому включаючи дизайн і фортеця конструкції навушники вам однозначно порадують.