Xiaomi Mi Superbass Wireless - нові бюджетні бездротові навушники (26 $)

Продажі нової серії бездротових навушників Xiaomi Mi Superbass Wireless, почнуться в понеділок 15 липня. Так повідомив індійський філія Xiaomi через Twitter. Навушники надійдуть в продаж на індійському сайті компанії в Інтернеті, а також в розділі компанії на Amazon.

Характеристики пристрою вже відомі. Компанія подбала про якісному акумуляторі і звучанні. Бездротова гарнітура отримала відмінний акумулятор і Bluetooth 5.0 з радіусом роботи до 10 метрів.

Технічні характеристики і подробиці про Xiaomi Mi Superbass Wireless:

 • Bluetooth 5.0 з покриттям до 10 метрів;
 • Акумулятор ємністю 400 мА * ч. На рівні гучності в 80%, навушники забезпечують безперебійну роботу протягом 20 годин. Час повної зарядки акумулятора - близько 2 годин. Представники компанії заявляють, що користувачі зможуть прослуховувати до 300 композицій без перезарядки;
 • 40-міліметровий динамічний драйвер;
 • Чудова передача низьких частот;
 • Вага гарнітури - всього 150 грам. Чашки комфортно лягають на вуха, дизайн ергономічний, при тривалому прослуховуванні можна взагалі забути про одягнутих Xiaomi Mi Superbass.
 • Матеріал корпусу - звукоізоляційний поліуретан, завдяки чому гарнітура цілком витримує падіння з висоти людського зросту, без видимих ​​пошкоджень;
 • Сумісність з усіма смартфонами на базі операційних систем Android і iOS;
 • Ціна на офіційному сайті і на Amazon - 26 доларів США.

Інші особливості звучання поки не розголошуються, тому залишається чекати результатів тестів від експертів сфери аудіотехніки.

Дизайн

Дизайн навушників стильний і строгий. Розробка була націлена на широку аудиторію, тому конструктори втілили сучасні віяння дизайну 2019 року.

Форма Xiaomi Mi Superbass Wireless в стилі кіберпанк і представлені навушники в чорному кольорі з червоними смугами.

Також, як і звукові характеристики, секретом залишаються і додаткові кольори - більш широкий комплект дизайнерських варіантів навушників надійде в продаж тижнями пізніше. На одному з промо була помічена ще одна забарвлення - чорний з золотисто-жовтим.

Інші цікаві факти

 • Крім зв'язку з Bluetooth 5.0, навушники підключаються через 3,5 мм провід.
 • Для зручності, на чашках навушників є кнопки управління прослуховуванням музики.
 • Бездротова гарнітура орієнтована на широкого користувача, пропонуючи хороший звук при прослуховуванні ритмічної музики. Розробники приділили окрему увагу низьких частотах. 40 міліметровий драйвер забезпечує відмінну передачу низьких частот.

Проект бездротових навушників з якісним звучанням вже давно розроблявся китайською компанією. Напередодні релізу телефонів Redmi K20 і Redmi K20 Pro (старт продажів новинок починається 17 липня), Xiaomi нарешті вийшли на ринок навушників медіум-класу. Завдяки використанню інноваційних технологій і передових розробок компанії в сфері електроніки, навушники вийшли цікавим. З нетерпінням чекаємо релізу!