Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones - нові спортивні навушники (2019)

Разом з релізом нових флагманських телефонів Redmi K20 і Redmi K20 Pro, китайська компанія Xiaomi випустила на ринок кілька новинок - однією з найбільш інтригуючих стала Bluetooth гарнітура для спортсменів Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones.

17 липня відбулося презентація нової продукції від китайського ТехноГігант Xiaomi.

Презентація нової продукції компанії в Нью Делі продемонструвала явну налаштованість китайського ТехноГігант розширювати свою присутність на ринку користувальницької техніки - компанія поступово завойовує все нові плацдарми в сферах аудіотехніки, регулярно випускаючи нові навушники з гідним звуком за мірками 2019 року.

Нові навушники обіцяють зайняти своє місце серед спортивних гарнітур, гарнітура Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones володіє ергономічним шийним ободом Micro-Arc і підтримує з'єднання по Bluetooth 5.0.

Заявлені характеристики гарнітури Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones:

  • Вага навушників - 13,6 грам, що робиться практично невідчутними під час використання;
  • Підтримка з'єднання Bluetooth 5.0 (Протоколи HFP, A2DP, HSP, AVRCP) разом зі стандартним, підключення через 3,5 мм кабель. Діапазон покриття Bluetooth з'єднання - 10 метрів;
  • Можливість включення динамічного виведення низьких частот для музики;
  • Можливість підключення трьохсмугового еквалайзера;
  • Сумісність з усіма телефонами на базі Android і iOS;
  • Сумісність з голосовими помічниками;
  • Акумулятор на 120 мА / год, що гарантує прослуховування музики протягом 8 годин. Час повної зарядки - 2 години.

Ергономіка, ціна і дата виходу

  • Micro-Arc - через гранично малої ваги самих навушників, використання високоякісного пластику і запатентованої форми коміра, навушники дуже комфортні для носіння під час занять спортом. Вони приємно лягають на шию і не спадають навіть під час спринтів або активних занять на тренажерах.
  • Забарвлення стандартна - гарнітура виконана в чорному кольорі і про інших кольорах поки інформації немає.
  • Вбудований мікрофон чітко виконує голосові команди і зроблений досить якісно - ваш "Гугл, погода" буде чути і зрозумілий навіть крізь прискорене дихання після декількох кілометрів пробіжки.

Якість звуку не поступається іншу новинку - Xiaomi Mi Super Bass Wireless, але останні позиціонуються як медіум-клас навушники для аудиофилов, в той час як основні функції гарнітури для любителів активного відпочинку - забезпечувати комфортний ритм і темп під час занять спортом, а також максимальна ергономіка і свобода рухів.

Продажі нових навушників стартують в Індійських фірмових магазинах Xiaomi вже 23 липня по ціні в 23,22 $. Навушники можна придбати в офіційному магазині.