У Москві відкрилася виставка Hi-Fi & High End Show 2019

Сьогодні почала працювати 24-а за рахунком щорічна виставка аудіо та відеоапаратури високого класу Hi-Fi & High End Show 2019. 6 поверхів готелю "Акваріум", що в Крокус Експо, знову наповнилися чарівними звуками музики і схвильованими відвідувачами, які прагнуть розглянути і почути кращі світові зразки акустичних стереосистем, програвачів вінілу, сучасні моделі цифрових програвачів, медіаплеєрів, підсилювачів і багато чого іншого, що пов'язано зі звуковідтворенням. Крім того, тут показують обладнання для домашніх кінотеатрів, мультирум рішення, меблі, стійки для апаратури і безліч аксесуарів.

Перший день виставки, як зазвичай, розрахований на професійну аудиторію, тому в програмі - заходи для фахівців. Відкрив ділову частину круглий стіл для дилерів "Як продавати hi-fi в 2019 році", в якому взяли участь аналітики та провідні дистриб'ютори hi-fi і high end техніки в Росії: Аліна Валінурова, GfK Rus, Олег Люгін, MMS, Олексій Калінін, Armada Sound, Олександр Брацлавський, BONANZA, Дмитро Вострічкін, Focus Group, Павло Кузьмін, Digital Fruits, Ілля Кинжалов, Галерея Назаров, Сергій Гудим, Alef Hi-Fi, Ігор Попов, Qvinta. Провідним дискусії став Андрій Дементьєв, головний редактор Stereo.ru, співорганізатора заходу.  

Згідно з дослідженнями GfK Rus, продажу навушників і гарнітур складають 53% ринку Аудіо в грошовому вираженні, активно зростають продажі навушників з активним шумозаглушенням (167%) і бездротових навушників (627%), крім того, на 45% зросли продажі портативної акустики, непогано стартували продажу голосових помічників з вбудованим ІІ (наприклад, Яндекс.Станція, Google Home і т.д.). Якщо говорити про ринок домашнього аудіо, то Micro і Mini музичні системи втрачають частку, а провідною категорією виступають All-in-One системи. Продажі мультирум пристроїв показують спад в 5% і становлять трохи менше 2% від ринку. Якщо порівнювати продажу за повною ціною з продажами зі знижками, то найбільший відсоток продажів по промо відбувається в категорії портативної акустики.

Хто купує сьогодні якісну аудіотехніку і чому? На це питання спікери одноголосно зійшлися на думці, що не так багато забезпечених людей в Росії купують дорогу апаратуру заради якісного звуку, частіше техніка виступає предметом інтер'єру, який купує дизайнер або архітектор для свого клієнта. Що ще більш сумно, часто цю техніку навіть не включають, і вона виконує функцію красивою статусної меблів. На думку провідних російських дистриб'юторів, дуже не вистачає різних заходів, які дилери можуть проводити для своїх потенційних клієнтів в регіонах. Саме на них можна прищепити аудиторії любов до хорошого звуку, і, як показала практика, такі заходи користуються великою популярністю.

Як переконати людей купувати дорогу техніку в Росії і як боротися з сірим імпортом?

Як переконати людей купувати дорогу техніку в Росії і як боротися з сірим імпортом? Цією болючої теми приділили окрему увагу. Різні дистриб'ютори вирішують цю проблему по-різному, але її наявність визнають всі. Незважаючи на те, що за кордоном купити техніку можна зі значною знижкою, все ж, подібна апаратура вимагає інсталяції від професіоналів і, можливо, їй також буде потрібно сервісне обслуговування. Якщо товар ввезений в Росію нелегально, покупець значно ускладнить і зробить дорожчим собі отримання пост-обслуговування. Крім того, ряд дистриб'юторів домовляється з виробниками про тих же цінах для Росії, що і в Європі.

Які тренди варто відзначити сьогодні на ринку Hi-Fi і High End апаратури? Що буде драйв ринок в майбутньому? На думку учасників дискусії, сьогодні варто звернути увагу на розвиток сучасних цифрових потокових сервісів для стрімінга музики, крім того, ринок вбудованої техніки також активно розвивається.  

Слідом за круглим столом - вперше на Hi-Fi & High End Show - відбувся виступ головного розробника компанії Sonus Faber Паоло Теззона, який розповів про тренди в області Hi-Fi і High End акустики на європейському ринку, повідав про майбутній розвиток компанії Sonus Faber і презентував абсолютну Новіков Sonus Faber - вбудовану акустику Palladio.  


Ще один цікавий захід для дилерів - конференція дистриб'ютора Blade, де взяли участь вендори Audio-Technicа, FiiO, RHА, Hifiman, Meze Audio, Audio Pro. Вендори презентували власні компанії, розповіли про концепціях продуктових лінійок, а також представили найбільш очікувані новинки поточного року. Всі новинки, про які говорили, можна було побачити вживу.

Виставка Hi-Fi & High End Show 2019 триватиме ще три дні, включаючи два вихідних 13 та 14 квітня. Навіщо сюди варто приїхати аудіофіли і будь-кому, хто цікавиться якісним звуком і музикою, в цілому? Ну, по-перше, це єдина площадка, яка збирає разом майже всіх російських дистриб'юторів, світових та вітчизняних виробників кращої аудіо та відеотехніки. Такої концентрації якісної апаратури на квадратний метр можна зустріти більше ніде в Росії. По-друге, це цілий комплекс заходів, який спрямований на освіту і розвага гостей. Кожен зможе вибрати собі до душі: Битва форматів - сміливі експерименти в порівнянні аналогового і цифрового звуку на спеціально відбудованому сетап; лекції по вінілу і навушників; розіграші аудіоапаратури; акція "Перевір якість свого вінілу"; акція "Розкрий потенціал своїх навушників". А крім того, спеціальні проекти: експозиція навушників і портативного аудіо, виставка-продаж вінілових пластинок, демонстрація обладнання для стрімінга музики у високій якості.


Подробиці про програму та розклад, акціях та розіграшах призів шукайте

на сайті www.hifishow.ru.

Якщо ви не встигли пройти реєстрацію на сайті виставки заздалегідь, ви можете приїхати на виставку і придбати тут квиток на вхід.