Пристрої для кращого звуку і зображення для ігор у віртуальній реальності

Пристрої для кращого звуку і зображення для ігор у віртуальній реальності.

Віртуальна реальність (Virtual Reality, VR) стала новим словом в світі IT і вона все швидше захоплює позиції в технологічній індустрії. У неї переходить безліч додатків та ігор для різних гаджетів і пристроїв, а інтерес серед користувачів до неї зростає. Найбільші компанії інвестують величезні кошти в розвиток нової реальності: зокрема Facebook в 2017 року оголосив, що вкладе $ 3 млрд у VR і придбає стартап Oculus по розробці хедсетом для занурення у віртуальну реальність і зверне особливу увагу на розвиток ігор.

Під віртуальною реальністю розуміється нова створена комп'ютером тривимірна реальність, в яку користувач занурюється за допомогою спеціального хедсетом. З цією реальністю можна вільно взаємодіяти, і вона створює ефект реальної присутності. Ігри у віртуальній реальності в останні два роки розвиваються все активніше. Ми розповімо про декілька кращих окулярах-хедсетом, які створюють кращі звук і зображення при підключенні до VR.

Який пристрій для ігор у віртуальній реальності вибрати?

Хедсетом для віртуальної реальності розробляються з 2016 року, і піонерами в цій справі є Oculus Rift і HTC Vive. Саме на девайси від їх виробників варто звернути увагу в першу чергу. Одними з нових і відмінних очок від Oculus є Quest, які доступні за $ 400. Пристрій повністю позбавлене проводів і володіє унікальною системою сенсорного контролю нового покоління. Quest працює на процесорі Snapdragon 835, який, можливо, не входить в число найпотужніших, проте при цьому дозволяє вимогливим ігор на зразок Beat Saber відмінно йти на цих окулярах.

Oculus також пропонують дуже доступний Go. На відміну від більш старого бюджетного Gear VR, Go працює повністю автономно і не вимагає підключення до Смартфону. Девайс приєднаний до Oculus Store, який дає доступ до більш ніж 1000 ігор. Go буде відмінним варіантом для тих, хто хоче вперше випробувати новий вимір ігор!

HTC Vive залишається до сих пір одним з найкрутіших пристроїв для входу у віртуальний світ нової реальності. Пристрій коштує $ 500 і дозволяє отримати найкращі можливі враження від ігор у віртуальній реальності. Однак необхідно брати до уваги той факт, що воно має бути підключений до потужного комп'ютера. HTC Vive Pro також зараз доступний для покупок і забезпечує ще більш вражаюче якість створення VR, проте його ціна знаходиться в районі $ 1000..

Любителям ігор на Sony Playstation 4 варто звернути увагу на пристрій від Sony-PlayStation VR, яке працює разом з консоллю. Цей пристрій є зараз найбільш продаваним на ринку ігор у віртуальній реальності за рахунок популярності PS4. Девайс дає доступ до всіх ігор у віртуальній реальності на PS Store і надовго займе свого власника. Варто VR від Sony близько $ 250. Любителів класичної PS порадує можливість пограти на PS VR в Resident Evil: Biohazard, що підтримує віртуальну реальність.

Також варто звернути на відмінні бюджетні окуляри для віртуальної реальності та ігор в ній: Google Daydream View за $ 100 і Samsung VR за $ 120. Google Daydream працює разом зі смартфоном Android, який отримує інформацію з пристрою Daydream View і відтворює зображення для кожного ока окремо, розділяючи його на дві частини. Samsung Gear VR вимагає наявності однієї з потужних моделей Samsung Galaxy - S6 або S8. Пристрій для віртуальної реальності нерідко можна отримати як бонус від Samsung при покупці смартфона Galaxy S8. При цьому хедсетом від Samsung є одним з найбільш багатофункціональних, і на ньому можна спробувати велику кількість ігор.

Нові ігри у віртуальній реальності

Коли ви обзаведетеся пристроєм для ігор в VR, зверніть увагу на ігри-новинки, випущені розробниками. Зовсім недавно вийшла Shadow Legend VR, яка підійде для Oculus Rift, HTC Vive, Windows Mixed Reality. Ця гра - нове слово у розвитку жанру RPG, яке створює відмінний ефект занурення! Контент гри продовжує поповнюватися розробником Vitruvius VR, проте вже зараз видно, що не за горами той час, коли можна буде насолодитися RPG на рівні кращих ігор для PC у віртуальній реальності.

За перші тижні після недавнього виходу Beat Saber для VR зібрала понад 100 000 завантажень на Oculus Store. У грі гравцеві належить руйнувати зброєю в віртуальної реальності різні перешкоди на своєму шляху. Геймплей дуже швидкий і захоплюючий, що робить гру все більш популярною серед користувачів пристроїв для створення VR.

Тепер з додатком для Android можна опинитися за ігровим столом у віртуальній реальності і відчути себе як у справжньому казино.

Space Junkies - ще одна популярна гра, що вийшла в цьому році. Вона доступна в арена-режимі мультиплеєра і занурюють гравців в космічну віртуальну реальність. У ній в наявній екіпіровці потрібно знищити ворогів, а також уникати перешкод.

Нові ігри регулярно з'являються для самих популярних пристроїв VR і проходять стрімкий розвиток на шляху до свого домінування в ігровому світі. Найближчим часом пристрої для створення VR ставатимуть все більш доступними, а кількість ігор для них стане рости в рази кожен новий рік.