У Xiaomi Mi 6 немає стандартного 3.5 мм роз'єму

Моделі Moto Z 2016 року і HTC U Ultra, представлена ​​в січні цього року також не мають стандартного роз'єму. До них приєдналися і оновлені Xiaomi Mi 6. Так що користувачам, бажаючим насолоджуватися прослуховуванням музики, доведеться використовувати Bloutooth навушники або дротяні навушники з USB Type-C портом для Mi 6. Виходячи з цього, виникає відчуття, що Xiaomi копіюють у всьому Apple, прибираючи стандартний роз'єм з Mi 6 слідом за випуском iPhone 7.

Видалення стандартного роз'єму в 3.5 мм допомогло компанії створити додатковий простір всередині пристрою для додавання нових апаратних компонентів. Однак, компанія так і не сказала, які саме компоненти були додані на місце прибраного роз'єму. 😀

Є припущення, що видалення роз'єму дозволило компанії додати подвійну задню камеру до моделі Mi 6. Також компанія стверджує, що вона залишила аудіо інтерфейс в даній моделі, прибравши стандартний роз'єм в 3.5 мм на користь підключення своєї власної гарнітури через USB Type-C порт.

Порт USB Type-C дає три переваги, такі як прослуховування музики, швидка передача даних, швидка зарядка. Однак, наявність тільки цього порту на пристрої може вплинути на рішення користувачів про покупку смартфона. Однак, бажаючі слухати музику в навушниках, що використовують стандартний 3.5 мм роз'єм, можуть скористатися USB Type-C / 3.5 мм адаптером, що входить в комплект з пристроєм.

Xiaomi Mi 6

Модуль подвійний задній камери, що вимагає додаткового простору в пристрої, включає в себе два набору сенсорів для камери - кольоровий і чорно-білий. На відміну від Mi 6 iPhone 7 з 4.7 дюймовим екраном не має подвійний камери і являє собою досить компактний пристрій, але iPhone 7 Plus з 5.5 дюймовим екраном набагато більше за розмірами свого побратима. Так що можна припустити, що видалення стандартного роз'єму в 3.5 мм у моделі iPhone 7 Plus дозволить компанії заощадити досить простору для установки подвійний камери, як у моделі Xiaomi Mi 6.

Так само погляньте цікаві статті по темі:
  • Безпровідні навушники;
  • Красиві навушники;
  • Навушники для музики;
  • Зручні навушники;
  • Навушники для смартфона.