Три причини слухати музику на роботі

Існують деякі очевидні плюси і мінуси відкритого офісного простору. З одного боку, набагато простіше співпрацювати з Вашими колегами, але дуже часто буває, що неможливо зосередитися на важливій роботі, так як дзвінки, зустрічі і всі види бесід відбуваються відкрито. В таких умовах цілком природно бажання віддалитися від усього світу і зануритися в роботу без відволікаючих чинників.

Давайте розглянемо 3 причини прослуховування музики на робочому місці:

1. Шумно на робочому місці? Увімкніть атмосферну або ритмічну музику

Коли під час роботи вас оточує шум, ваш мозок буде обробляти весь звук в якості даних. В такому випадку, це прекрасний час, щоб включити хорошу атмосферну музику в навушниках. Це допомагає зменшити стрес (зменшити кортизол) і збільшити дофамін, так що ви зможете зберегти спокій і цілеспрямованість.

2. Увімкніть улюблений плейлист під час повторюваних завдань

Вам належить введення безлічі інформації в електронні таблиці або заповнення купи звітів? Музика збільшує викид нейротрансмітерів, таких як серотонін і норадреналін, що призводить до більш швидкої обробки інформації з меншою кількістю помилок.

3. Слухайте свої старі любмие пісні

Ваш мозок постійно намагається обробляти нові дані, так що прослуховування знайомих пісень краще позначається на концентрації. Нічого надто нового в музиці і ваш мозок буде працювати набагато активніше в фоновому режимі, навіть якщо ви намагаєтеся зосередитися на нових завданнях.

коротенько, музика може допомогти збільшити Вашу продуктивність. Якщо Вас зацікавила дана тема і Ви хочете підібрати собі відмінну пару навушників, то на нашому сайті можна знайти огляди та порівняння різних моделей на будь-який смак.


Так само погляньте на цікаві статті по темі:

  • Недорогі навушники;
  • Красиві навушники;
  • Навушники для музики;
  • Зручні навушники;