ТОП-3 Навушники та колонки від Tronsmart - акція (11.11)

Компанія Tronsmart вітає всіх з Всесвітнім Днем Шопінга і пропонує КРАЩІ ціни на самі КРАЩІ товари, що минає. Серед них водонепроникна колонка T2 Plus, супер потужна стильна колонка на 40Вт T6 Plus і звичайно, нові навушники Spunky Beat c чипом від Qualcomm (підтримкою AptX), які лише недавно з'явилися на прилавках, але вже встигли стати найпопулярнішим продуктом Tronsmart в цьому році.

1. Tronsmart T2 Plus

Водонепроникна бездротова колонка потужністю в 40Вт

Tronsmart T2 Plus - це бездротова мініатюрна колонка із захистом від води і пилу (IPX7). Завдяки двом пасивним випромінювачам з потужністю в 20 Вт в сумі, а також запатентованої технології Sound PulseTM, T2 Plus здатна відтворювати чистий голосний звук і глибокий розбурхує бас. Колонка так само оснащена двома батареями на 1800мАч, які забезпечують до 24 годин програвання 😎. Все це робить колонку Tronsmart T2 Plus ідеальною як для активного відпочинку на природі, так для домашнього користування. У період розпродажів колонка буде коштувати всього $ 26.68.

  • Акційна ціна на колонку Tronsmart T2 Plus (26.68 $) - на Aliexpress


2. Tronsmart T6 Plus

Портативна колонка з бас-звучанням

Гідний приймач легендарної серії T6 - колонка T6 Plus тепер ще потужніший. Два спеціально розміщених пасивних випромінювача потужністю по 20 Вт кожен, гарантують неперевершену звучання, а спеціально налаштований сабвуфер забезпечить пружний і потужний бас. У період розпродажів на 11.11 колонка буде коштувати всього $ 59.99.

  • Акційна ціна на колонку Tronsmart T6 Plus (59.99 - 60.74 $) - на Aliexpress


3. Tronsmart Spunky Beat

Повністю бездротові навушники з aptX за 19.99 $

Нові навушники Spunky Beat оснащені чіпом від Qualcomm, що забезпечує більш стабільне з'єднання і швидку передачу з мімімальной затримкою. Навушники використовують кодек від Qualcomm - aptX ™, що гарантують відмінну якість звуку. На додаток до цього, драйвери з графенових покриттям гарантують більш детальний звук і глибокий бас. А завдяки технологіям Qualcomm® DSP і cVc ™ 8.0, Spunky Beat має одну з кращих систем придушення шуму при розмові. Більш того, в період розпродажів Spunky Beat будуть коштувати всього 19.99 $.

  • Акційна ціна на колонку Tronsmart Spunky Beat (19.99 $) - на Aliexpress


  • Всі акційні товари в день шопінгу (11.11), від компанії Tronsmart - на Aliexpress