Порівняння навушників Tronsmart і Xiaomi - Повністю бездротові (до 3000 р)

Порівняємо бюджетні повністю бездротові Bluetooth навушники Tronsmart Spunky Beat і Haylou GT1 Pro (обидві моделі до 3000 р), від китайських компаній.

Якщо є щось, що я ненавиджу брати з собою, коли виходжу з дому, то це Кабелі. Зарядка від телефону, зарядка від ноутбука, навушники і ще кілька, тільки Богу відомих проводів, незрозуміло як злилися в жахливій вакханалії у вашій сумці. І тепер знадобиться не менше напів-години, що б спочатку відокремити їх один від одного, а потім ще й розплутати потрібний дріт.

Ця проблема близька всім тим, хто хоч раз в життя мав провідні навушники. На щастя, прогрес на місці не стоїть і ось мої друзі вже радять мені придбати бездротові навушники. Спочатку як і всі подумав про Airpods або які небудь вуха від Samsung, але фінансове становище, скажені ціни на їх продукцію, плюс не дуже хороші відгуки від їхніх власників змусили мене подивитися в бік більш бюджетного сегмента. Провівши невелике дослідження, я зупинився між двома навушниками Tronsmart Spunky Beat і Haylou GT1 Pro.

Ціна

Якщо враховувати всі знижки і розпродажі, то ціна на обидві моделі крутиться навколо комфортних для мене 1500 рублів. І в цьому плані не поступаються один одному.

  • Tronsmart Spunky Beat - на Aliexpress (29.99 $)
  • Xiaomi Haylou GT1 Pro - на Aliexpress (44.82 $)

Зовнішній вигляд і основний функціонал

Обидві пари навушників мають корпус в формі яйця 😀. Tronsmart Spunky Beat плюс володіє шнурком для перенесення. Для кого-то це може здатися зручним, але для мене це було сумнівним перевагою. Знову ж наявність цієї штуки не заважає.

Haylou GT1 Pro використовує для зарядки вже порядком застарілий роз'єм мікро-USB, в той час Tronsmart Spunky Beat забезпечили USB-C роз'ємом і для вбудованим кабелем USB-A, який зручно розташувався на дні кейса, що технічно означає, що навіть якщо ви забули кабель від навушників дому та в цілому ще не перейшли на більш швидкий тип C, ви можете зарядити навушники наприклад від комп'ютера.

  • Що стосується управління, якщо в перших двох випадках Tronsmart виявився попереду, то в цьому випадку обидві моделі йдуть врівень. Навушники володіють сенсорною панеллю, яка, якщо до неї звикнути, досить зручна і забезпечує доступ до базових функцій, таким як перемикання треків і управління звуком.
  • батарея. Загальний час роботи навушників приблизно однаково, але Haylou GT1 Pro зі своїми 26 годинами роботи веде, випереджаючи Tronsmart Spunky Beat на 2 години.
  • ЦАП. Tronsmart Spunky Beat оснащений Qualcomm ЦАП, що означає менше затримки, більш стабільне з'єднання і звичайно більш якісне звучання. Haylou GT1 Pro використовує чіп від Realtek, який безумовно непоганий чіп, але все ж програє в якості звучання чипсетам від Qualcomm.
  • функціонал. Обидві моделі підтримують як режим дзвінків і голосовий помічник (Siri або Google Assistant). Але якість зв'язку при дзвінках куди краще в навушниках Tronsmart Spunky Beat, завдяки шумодава Qualcomm cVc 8.0. Так само обидві моделі використовують технологію DSP для придушення зовнішніх шумів.

Порівняння Spunky Beat & Haylou GT1 Pro

якості Звуку

Як вже говорилося вище, Tronsmart Spunky Beat використовує чіп Qualcomm, це означає що вони підтримують аудіо формати AAC, SBC і aptX, в той час як Haylou GT1 Pro підтримує тільки аудіоформат AAC. Знову ж це важливо тільки в тих випадках, якщо ваш телефон підтримує відповідні формати.

висновок

Незважаючи на те, що Haylou GT1 Pro безумовно непогані навушники, Tronsmart Spunky Beat цікавіше за багатьма параметрами, головне, в звучанні. Tronsmart Spunky Beat навушники відмінно підійдуть для любителів хорошого звуку і для тих хто не хоче переплачувати за бренд.