Топ-рейтинг кращих моделей прасок за якістю і надійності 2019

У будь-якому будинку один з основних домашніх приладів - це праска. Він допомагає підтримувати в належному стані домашній текстиль та одяг. Зараз у продажу є безліч різноманітних моделей, що відрізняються не тільки ціною або розмірами, але і набором функцій. Щоб ви могли зорієнтуватися в цьому різноманітті пропонуємо вам топ-рейтинг кращих моделей прасок за якістю і надійності. А також в цій статті ви знайдете кілька порад і рекомендацій, на що звернути увагу при покупці і як вибрати якісний інструмент для прасування.

Актуальний рейтинг кращих прасок на 2020 рік.

зміст

 • 1 На які типи поділяються сучасні праски
  • 1.1 За якими критеріями вибирати праску
   • 1.1.1 Ергономічність
   • 1.1.2 Потужність
   • 1.1.3 Підошва
   • 1.1.4 Захист від накипу
   • 1.1.5 Інші функціональні особливості
   • 1.1.6 Маса
   • 1.1.7 Режими температури
   • 1.1.8 Система безпеки
 • 2 Найбільш популярні моделі прасок 2019
  • 2.1 REDMOND RI-C273S
  • 2.2 Braun TexStyle 7 TS735TP
  • 2.3 Bosch TDA 3024010
  • 2.4 Tefal FV9715
  • 2.5 Philips GC4939 / 00
  • 2.6 Philips GC4909 / 60 Azur
  • 2.7 Tefal FV9835 Ultimate Pure
  • 2.8 Tefal GV8962
  • 2.9 Tefal FV3925
  • 2.10 Philips GC4926

На які типи поділяються сучасні праски

Праски, наявні в продажу в сучасних магазинах, відрізняються за своїм призначенням, за ціною і набору функціональних завдань. Є кілька класифікацій цих приладів:

 • Моделі, призначені для будинку;
 • Дорожні праски, які можна брати з собою в подорож.

В першу чергу прилади згідно з цією класифікацією відрізняються своїми габаритами і набором функцій. Невеликі, компактні моделі призначені для подорожей. Дуже часто вони оснащені складними ручками і мають мінімальний набір найнеобхідніших функцій. Інструменти для домашнього використання більше за розміром і мають широкий функціонал. Вони призначені не тільки для прасування текстилю, а й для відпарювання, а також для роботи на різних режимах.
За іншою класифікацією праски діляться на:

 • Шнурові, оснащені шнуром довжиною не менше 2 метрів. Кращий варіант - це шнур з текстильної опліткою. Такий шнур і надійний, і міцний, і гнучкий. Ідеально, якщо шнур можна буде обертати в усіх напрямках.
 • Бездротові, які необхідно для підзарядки періодично ставити на спеціальну базу. Такі прилади набагато мобільніші, ви не будете залежати від наявності поруч з місцем прасування зручною розетки.

За якими критеріями вибирати праску

Перед покупкою праски радимо вам уважно вивчити всі характеристики вподобаних моделей і вибрати за такими показниками як технічні характеристики, матеріал підошви, наявність і кількість температурних режимів і інших характеристик.

ергономічність

Цей показник безпосередньо впливає на зручність використання даної моделі приладу. Щоб оцінити пристрій за цим показником, візьміть його в руку. Ручка повинна щільно лежати у вашій долоні і не вислизати. Ви не повинні відчувати незручності в кисті, а ваші пальці повинні цілком охоплювати рукоять. Деякі моделі мають форму ручки, яка повністю відповідає формі долоні. Але розмір руки у всіх людей різний, тому такі варіанти не завжди зручні.

потужність

Цей показник чітко вказує на продуктивність даної моделі. Чим вище значення потужності, тим швидше праска розгладжує складки і заломи на тканині. Пристрій для дорожнього використання може має потужність до 1 кВт, а для регулярного домашнього використання підійдуть моделі з потужністю близько 2,5 - 3 кВт. Але тут необхідно враховувати стан вашої електропроводки. Цілком ймовірно, що потужні праски можуть її пошкодити.

підошва

Один з основних моментів, на який обов'язково слід звертати увагу перед покупкою - це матеріал, з якого виконана підошва домашнього помічника. Вона повинна бути зроблена з металевого сплаву або з кераміки.

Найкраще поводяться алюмінієві або сталеві підошви. Вони досить гладкі і не піддаються пошкоджень і подряпин. У той же час у таких матеріалів достатню вагу для легкого процесу прасування. До того ж підошва з таких матеріалів швидко набирає робочу температуру.

Керамічний тип підошви досить легкий і не вимагає особливого догляду. Але це досить примхливий матеріал. Навіть невеликий скол призведе до проблем із виробом і унеможливить його подальше використання.

Самий бюджетний варіант - це покриття з тефлоном. Але ця підошва дуже швидко забруднюється та вкривається подряпинами.

Зверніть увагу також на форму підошви і кількість отворів для пари. Для розгладження манжет і ділянок між гудзиками підходять пристрої з гострим носиком. Для складних деталей крою підійде праска з витягнутим носиком в формі крапельки. А для тонких тканин краще вибирати інструменти з округлим кінцем.

Для хорошого результату прасування необхідна велика кількість отворів для виходу пари. Найкраще якщо вони будуть середнього розміру і розподілені по всій площі підошви. Кількість отворів повинно бути не менше 100 штук.

Захист від накипу

Основна причина поломки пристроїв з відпарюванням - це утворення накипу. Багато з метою запобігання її утворення заливають в резервуар дистильовану воду. Але як показує практика цього недостатньо. Краще вибирати праски, оснащені спеціальною функцією самоочищення. Вона дозволяє видалити всю накопичилася накип в результаті декількох натискань на спеціальну кнопку.

Інші функціональні особливості

Перед покупкою пристрою для прасування обов'язково вирішите, для яких цілей і в якому обсязі ви будете використовувати його. Так, багато сучасних моделей мають таку корисну функцію, як вертикальне відпарювання. Вона буде потрібна при прасування портьєр або речей, які не можна гладити звичайним способом. Є також функція під назвою "паровий удар". Вона дозволяє потужним струменем пара протягом пари секунд розгладити навіть найстійкіші загладжені складки.

Інші корисні дрібниці, які роблять процес прасування більш комфортним - це наявність чохла, мірного стаканчика, засобів для догляду за приладом та інших корисних аксесуарів.

маса

Для комфортного прасування вас приладу має дуже важливе значення. Занадто легким праскою прасувати речі незручно. Доводиться додатково натискати на нього, щоб складки розглядалися якісно. Велика вага приладу призведе до того, що у вас дуже швидко втомляться руки. Оптимальний варіант - це праска вагою близько 2 кг. Ви зможете прасувати без особливого зусилля, та й руки не втомляться дуже швидко.

режими температури

Наявність широкого вибору серед наявних температурних режимів робить процес прасування більш ефективним. Ви зможете одним праскою прасувати і дуже тонкі, делікатні тканини, що вимагають до себе дбайливого ставлення, і товсті полотна, що відрізняються брутальністю і жорсткістю.

Для якісної роботи температура нагріву повинна варіюватися в межах від +60 градусів до +200 градусів. Також бажано наявність функції під назвою Противокапельная система, що запобігає протікання води на тканину. Вона стане в нагоді при використанні пристрою на низькій температурі.

Система безпеки

Ця опція є не у всіх моделях прасок. Але вона дуже зручна. Перебуваючи без руху протягом декількох хвилин агрегат, оснащений подібною системою, автоматично перестає нагріватися. У особливо просунутих моделей навіть з'являються спеціальні ніжки, що підводять підошву над поверхнею тканини і запобігають пропалювання дірок в полотні.

Найбільш популярні моделі прасок 2019

Ми розібралися в особливостях вибору кращої моделі прасок серед усього розмаїття вибору. Тепер представляємо вам рейтинг якісних прасок, які користуються найбільшим попитом серед покупців, судячи з відгуків, а також відмінні за своїми характеристиками новинки.

REDMOND RI-C273S

Прилад для прасування, має потужність в 2 500 Вт з керамічною підошвою і функцією постійної подачі пари. Пар регулюється автоматично, витрата складає 50 гр / хв.

Є можливість виконати паровий удар, в цей момент витрата - 150 гр / хв. Є функція розбризкування.

Обсяг ємності під воду - 300 мл. Є мірну склянку.

Прилад має 3-метровий провід, який прикріплений до корпусу шарнірно.

Важить праска трохи більше 1 кг.

REDMOND RI-C273S Переваги:
 • Довгий, що обертається у корпусу шнур;
 • Гарна потужність гарантує ефективне прасування;
 • Керамічна підошва;
 • Автоматичне відключення пристрою при простої;
 • Можливість управління за допомогою смартфона.
недоліки:
 • Є технічні обмеження (luetooth v4.0, Android 4.3. JellyBean і вище, iOS 9.0 і вище).

Вартість REDMOND RI-C273S: від 2200 руб.

Відео про функціональність праски:

Braun TexStyle 7 TS735TP

Праска, що володіє потужністю в 2400 Вт, оснащений підошвою типу Eloxal. Це запатентована виробником поверхню, виконана з алюмінію з анодованим покриттям.

Прилад може здійснювати, як суху прасування, так і найбільш ефективну з застосуванням пара. Постійна подача його відбувається з витратою 50 гр / хв, при паровому ударі - 150 г / хв. Кількість видається пара можна регулювати вручну. Можна виконувати вертикальне відпарювання.

Є можливість розбризкувати воду на матеріал. Ємність для води вміщає 400 мл.

Підключається праска до мережі за допомогою шнура, довжиною 2,5 м., До корпусу він кріпиться шарнірним способом.

У комплекті до приладу є насадка для делікатних тканин, мірний стакан.

Braun TexStyle 7 TS735TP Переваги:
 • Наявність різних способів відпарювання: постійне, вертикальне, паровий удар;
 • Кількість пара можна регулювати самостійно;
 • Місткий резервуар для води;
 • Є система самоочищення;
 • Є захист від накипу.
недоліки:
 • Є окремі скарги на туге обертання шарніра в місці кріплення проводу.

Вартість Braun TexStyle 7 TS735TP: від 3450 руб.

Bosch TDA 3024010

Праска має мощность 2400 Вт, що в поєднанні з підошвою типу Ceranium Glissee (кераміка + нержавіюча сталь) забезпечує ефективне прасування будь-яких матеріалів.

Додатково за гладкість тканини відповідає система відпарювання, при цьому прасування може бути:

 • з постійною подачею пара, регулювання якого здійснюється самим користувачем;
 • з вертикальним відпарюванням;
 • за допомогою парового удару.

У звичайному режимі витрата пара становить 40 г / хв, при ударі - 159 г / хв.

Є система розбризкування.

Вода наливається в спеціальний резервуар, обсяг якого - 320 мл.

Важить праска 1,5 кг, до мережі підключається за допомогою шнура, довжиною 2 м.

Bosch TDA 3024010 Переваги:
 • Якість підошви - вона міцна і ефективно розгладжує;
 • Широкий вибір застосування пара;
 • Шарнірне кріплення проводу;
 • Є захист від накипу;
 • Є система самоочищення.
недоліки:
 • Чи не найдовший шнур.

Вартість Bosch TDA 3024010: від 3000 руб.

Відео-розпакування пристрою:

Tefal FV9715

Підошва з металокераміки і потужність 2800 Вт здатні ефективно розрівняти будь-який матеріал. Прилад відрізняється різноплановими режимами відпарювання - постійний, вертикальний, ударний.

Регулювання пара проводиться в автоматичному режимі. Витрата при постійній подачі і ударі становить 55 і 220 г / хв відповідно. Є функція розбризкування. Ємність для води вміщає не більше 350 мл.

Привабливим, з точки зору безпеки, праска робить вбудована система автоматичного відключення. При цьому в горизонтальному положенні прилад відключиться через 30 сек, а в вертикальному - через 8 хв.

Tefal FV9715 Переваги:
 • Широкий вибір режиму роботи з парою;
 • Розумна система автоматичного вимкнення;
 • Є протикраплинна система;
 • Зручне отвір для наповнення водою;
 • Є жолобок для обходу гудзиків;
 • Є захист від накипу.
недоліки:
 • Чи не занадто довгий шнур - 2 м;
 • Не можна регулювати кількість пара вручну.

Вартість Tefal FV9715: від 6800 руб.

Philips GC4939 / 00

Даний праска, потужність якого становить 3000 Вт, обладнаний запатентованою виробником підошвою SteamGlide Advanced. Вона стійка до подряпин і гарантує чудове ковзання по тканині. В її основі нержавіюча сталь і 6-шарове покриття з поліпшеним титановим напиленням.

Праска передбачає використання пара при роботі, він може подаватися в постійному режимі, а обсяг його регулює користувач в ручну. Можна відпарювати вертикально або ж застосувати паровий удар. Витрата при звичайній постійної подачі дорівнює 55 г / хв, а при ударі - 240 г / хв.

Резервуар для води вміщає в себе 330 мл.

Є система автоматичного відключення, яка знеструмить пристрій через 8 хвилин простою в вертикальному положенні або через 2 хв. - в горизонтальному.

Довжина шнура - 3 м.

Philips GC4939 / 00 Переваги:
 • Різні режими застосування пара;
 • Потужний паровий удар;
 • Гладка і міцна підошва;
 • Шарнірне кріплення і достатня довжина шнура;
 • Є захист від накипу;
 • Є протикраплинна система;
 • Можливість автоматичного відключення.
недоліки:
 • Довгий 2-хвилинний період очікування в горизонтальному положенні до моменту автоматичного відключення праски, є небезпека пропалити тканину.

Вартість Philips GC4939 / 00: від 8700 руб.

Відео-демонстрація приладу:

Philips GC4909 / 60 Azur

Підошва SteamGlide Elite і 3000 Вт потужності забезпечують легке і якісне прасування різних матеріалів, в тому числі, делікатних тканин.

Додатковий ефект забезпечують можливість розбризкування води або застосування пара. Останній може подаватися постійно в горизонтальному, вертикальному положеннях або в формі удару. Витрата становить 55 і 250 г / хв при постійній або ударної подачі відповідно.

Резервуар для води вміщає 300 мл.

Є система автоматичного вимкнення, яка спрацьовує через 2 або 8 хвилин в горизонтальному або вертикальному положенні приладу відповідно.

Важить прилад 1,67 кг, шнур має довжину 3 метри. Нагрівається до максимальної температури праска за 2 хвилини.

Philips GC4909 / 60 Azur Переваги:
 • Потужний паровий удар;
 • Є можливість вручну відрегулювати кількість пара;
 • Є захист від накипу;
 • Є система проти крапель;
 • Передбачено автовідключення;
 • Провід кріпиться шарнірно, що запобігає його скручування і заплутування.
недоліки:
 • 2 хвилини очікування в горизонтальному положенні, перш, ніж відключити праску - це довго.

Вартість Philips GC4909 / 60 Azur: від 8000 руб.

Tefal FV9835 Ultimate Pure

Потужний, 3000 Вт, із запатентованою підошвою Durilium AirGlide Autoclean праска дозволяє швидко розгладжувати складки і заломи на матеріалах різної щільності. Цьому сприяє і застосування пара, яка пристрій може подавати горизонтально і постійно, шляхом вертикального відпарювання або обдавши поверхню паровим ударом.

Скільки необхідно пара для роботи, користувач визначає сам за допомогою спеціального регулятора. Витрата при постійній подачі складає 55 г / хв, а в момент удару зростає до 240 г / хв.

Є можливість застосувати розбризкування води по поверхні.

В праска, в спеціальний резервуар, поміщається до 350 мл. води.

Є система автоматичного знеструмлення, яка спрацьовує через 8 і 0,5 хв простою в вертикальному і горизонтальному положенні агрегату відповідно.

Мережевий шнур - 2,5 м.

Tefal FV9835 Ultimate Pure Переваги:
 • Наявність автоматичного вимкнення;
 • Потужний паровий удар;
 • Є індикатор появи накипу;
 • Є і захист від накипу;
 • Наявність протикраплинний системи.
недоліки:
 • Чи не найдовший мережевий шнур, хоча 2,5 метра - достатній показник.

Вартість Tefal FV9835 Ultimate Pure: від 10200 руб.

Tefal GV8962

Праска з парогенератором виробництва Франції. Цей агрегат відрізняється особливою потужністю і має електронне регулювання, яка включає 3 автоматичних режиму в залежності від типу тканини. Крім того модель оснащена підошвою з унікальною системою самоочищення. Вода в парогенераторі нагрівається дуже швидко і є можливість доливати її в процесі роботи. Обсяг резервуара становить 1,6 літра.

Шнур даної моделі може тікати автоматично. Цей прилад може гладити з потужною постійною подачею пара до 120 г / хв, а паровий удар відрізняється особливою потужністю до 430 г / хв. Зрозуміло, модель оснащена функцією автоматичного вимкнення для безпечної роботи.

Tefal GV8962

переваги:
 • Користуватися пристроєм просто і зручно;
 • Парові функції високої потужності;
 • Розгладження будь-якої тканини.
недоліки:
 • Висока ціна

Середній цінник цієї моделі: 16390 рублів.

Відео-огляд праски Tefal GV8962:

Tefal FV3925

Їли розглядати недорогі моделі, то даний праска можна назвати одним з найкращих. Хоча він і належить до категорії "бюджетні", агрегат являє собою якісний і повноцінний домашній прилад. У ньому є все, що потрібно для комфортного і безпечного прасування.

Модель оснащена металлокерамической підошвою і відрізняється достатньою потужністю 2,3 кВт. Домашній помічник може подавати регульований пар і дає відчутний паровий удар. Він оснащений протикраплинний системою і автоматичним регулюванням пара. Є функція самоочищення з використанням Противапняний стрижня.

Tefal FV3925

переваги:
 • Широкий функціонал;
 • Висока потужність;
 • Легкість ковзання;
 • Оптимальний для комфортної роботи дизайн;
 • Гарне співвідношення ціна-якість.
недоліки:
 • Відсутня мірну склянку для води.

Вартість цієї моделі: 4500 рублів.

Відео-мотиватор для покупки праски Tefal FV3925:

Philips GC4926

Праска виробництва компанії Philips, який оснащений спеціальною системою. Такі моделі, які не потребують регулювання температури, являють собою нововведення серед домашньої техніки. Ними можна гладити будь-яку тканину, яка піддається прасування. Крім того пристрій оснащений потужною парової системою, двома функціями самоочищення, що дає можливість використовувати неочищену воду. Завдяки стійкій до пошкоджень підошві, забезпечується легкість ковзання.

Philips GC4926

переваги:
 • Чи не потрібна регулювання температури;
 • Посилені парові характеристики;
 • Захист від накипу;
 • висока потужність.
недоліки:
 • Занадто велику вагу.

Середня ціна становить 5200 рублів.

Який праска вам сподобався?
 • Braun TexStyle 7 TS735TP 28%, 9 голосів 9 голосів 28% 9 голосів - 28% з усіх голосів
 • Тут немає цієї моделі 28%, 9 голосів 9 голосів 28% 9 голосів - 28% з усіх голосів
 • Tefal FV3925 22%, 7 голосів 7 голосів 22% 7 голосів - 22% з усіх голосів
 • REDMOND RI-C273S 9%, 3 голоси 3 голоси 9% 3 голоси - 9% з усіх голосів
 • Philips GC4926 9%, 3 голоси 3 голоси 9% 3 голоси - 9% з усіх голосів
 • Tefal GV8962 3%, 1 голос 1 голос 3% 1 голос - 3% з усіх голосів
 • Bosch TDA 3024010 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
 • Tefal FV9715 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
 • Philips GC4939 / 00 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
 • Philips GC4909 / 60 Azur 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
 • Tefal FV9835 Ultimate Pure 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
Всього голосів: 32 16.07.2017 × Ви або з вашого IP вже голосували. Голосовать

Вибираючи прилад для прасування, пам'ятайте, що по завіреннях виробника термін служби їх в середньому становить не більше 3 років. Тому варто задуматися про те, чи дійсно вам знадобиться розширений функціонал. Можливо, варто віддати перевагу більш економічною моделі і не переплачувати за функції, які вам можуть і не знадобиться.

Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що якщо ви замислюєтеся над вибором цієї техніки і вирішуєте питання, якої фірми краще купити прилад, то радимо вам звернути увагу на моделі компанії Philips. Відповідно до думки покупців популярність моделей саме цієї фірми пояснюється високою якістю і доступним цінником. Хоча це всього лише рекомендація, всі виробники, представлені в рейтингу, гідні того, щоб вироблені ними праски були присутні в числі домашніх помічників.