Топ-рейтинг кращих моделей морожениц для будинку 2020

Як же класно посередині жаркого дня літа забігти в будинок, відкрити холодильник і захопити одну порцію холодного морозива. Так роблять більшість дітей. Тисячі людей витрачають багато грошей, щоб поласувати смачненьким морозивом. Однак навіщо це робити, якщо вдома стоїть машина з виробництва цього продукту.

Мороженица - це техніка, яка має на увазі під собою створення морозива, замороженого соку та інших одиниць кулінарного мистецтва, яке має готуватися з використанням холоду. Через свого досить вузького спрямування на території багатьох країн навіть і не знають про те, що існує така машина. А адже вона змогла б принести мільярди прибутку постачальникам в країнах розташованих в тропічних зонах.

зміст

 • 1 Переваги та недоліки морожениц
 • 2 Кращі моделі морожениц для будинку 2020
  • 2.1 Clatronic ICM 3581
  • 2.2 PRINCESS 282602
  • 2.3 Мороженица ARIETE 638
  • 2.4 NEMOX Grand Gelato 0036500750
  • 2.5 TRISTAR YM-2603
  • 2.6 Kenwood IM250
  • 2.7 ARIETE 635
  • 2.8 DEX DICM-100
  • 2.9 Kenwood IM280

Переваги та недоліки морожениц

Як і будь-яка інша техніка, для виготовлення морозива мають ряд недоліків і переваг. Їх досить складно розглянути людині при покупці. Необхідно зрозуміти суть і структуру створення подібних приладів. Тоді і можна буде розповісти про те, у чому їх краса.

 • Головною особливістю будь-якої виготовлення морозива є те, що вона методом заморозки здатна створювати такі продукти, на які йшли б годинник з використанням різних морозильних камер.
 • Миттєва робота при низьких градусах. Тобто, якщо використовувати машину для охолодження напоїв, то можна помітити неймовірну швидкість роботи. Стакан звичайного соку при кімнатній температурі застигає за кілька хвилин.
 • Технологія зберігає всі поживні і корисні речовини в переробленому вигляді. Всі знають, що при приготуванні будь-якого виду продукту, частина вітамінів і мінералів випаровується. Але це не відбувається з виготовлення морозива. Вони після закінчення роботи підносять для людини повноцінний продукт з повним раціоном його елементів і мінералів.
 • Більшість техніки цього виду здатні самі працювати, на автоматиці. Тобто ви завантажили всі інгредієнти, включили, а машина сама виставить час в залежності від ваги вмісту.
  Морозивниці не є ідеальними, тобто у них є недоліки:
 • Розміри. Як для своєї вузької спеціальності, для виготовлення морозива займають досить багато місця.
 • Шум. Часто їх порівнюють з йогуртницю, і добре помітно, що для виготовлення морозива видають набагато більше шуму, ніж інша техніка.
 • Через використання хладогена і фреону, з'являється періодична заправка. З розрахунком вартості цих речовин, це є досить великим каменем в город морожениц.

Кращі моделі морожениц для будинку 2020

Clatronic ICM 3581

Дев'яте місце цілком гідно займає Clatronic ICM 3581

Робота техніки відбувається в напівавтоматичному режимі. Середні габарити дозволяють використовувати мороженицу для роботи з обмеженими порціями. Таке не підходить для більший сім'ї. Немає ніяких таймерів відключення, що, звичайно ж, піде в мінус, проте те, що вона витворяє - це просто бездоганне ласощі. Завдяки простій завантаженні і чудовою технології роботи, Clatronic ICM 3581 добре створює конкуренцію професійним машинам вартістю від 50 тисяч рублів.
Розбирається досить швидко і без проблем.

Завдяки тому, що все в цій морожениці зроблено на високому рівні, простота в очищення гарантована. Досить просто влити і всипати всі необхідні інгредієнти через великий отвір, закріпити і включити. Виставляти нічого не потрібно. Просто підходите, пробуєте готовність морозива і все. Якщо смак приємний і легкий, то означає - страва готова. Середня вартість цієї виготовлення морозива складе близько 2650 рублів. Також слід згадати про те, що для чаші, об'ємом в 1 літр, яка використовується потужність в 12 Вт не підходить, так як розтягується саме приготування морозива на збільшений термін. Це добре підійде для йогуртниці, але не для виготовлення морозива.

Clatronic ICM 3581

Збірка і запуск виготовлення морозива в відео:

переваги:
 1. Легка у використанні.
 2. Невелика за розмірами.
 3. приємна ціна.
недоліки:
 1. слабка потужність.
 2. Відсутність функцій комфорту.
 3. Короткий провід живлення.

PRINCESS 282602

Непоганий китайський виробник. Обсяг чаші становить 1.5 літра. Управління повністю механізоване. Цей варіант підійде тим сім'ям, де на кухні залишилося мало місця. Якщо висота цієї виготовлення морозива становить третину метра, то ширина і глибина - 23,5 сантиметра. Відмінний варіант за 4500 рублів.

Недоліки цієї техніки цілком типові. Тому для приготування морозива або інших продуктів необхідно враховувати, що в середині оброблюваної маси кінцевий продукт буде недостатньо смачним.

PRINCESS 282602 Переваги:
 1. Має лопатку для перемішування.
 2. легко миється.
 3. Компактна і легка.
недоліки:
 1. ні дисплея.
 2. Відсутність додаткових функцій (контроль температур, авто відключення).
 3. Занадто велика чаша.

Мороженица ARIETE 638

Це чудова і досить зручна мороженица, що дозволяє отримати чудовий продукт, розмістилася на 7 місці. Хоч її потужність всього 6 Вт, об'єм чаші в 0.8 літра це компенсує. Стильна та легка машина для приготування морозива. Працює на механічному управлінні. Одна з небагатьох морожениц, що дозволяють повністю розібратися для очищення.

Неприємним є те, що за 2500 рублів дана мороженица не має базових особливостей. Тобто необхідно бути уважним. Незважаючи на такий обмежений функціонал, морозиво в ній виходить гідним і досить смачним.

Мороженица ARIETE 638

Робота для виготовлення морозива і відео рецепт в ролику:

переваги:
 1. форма для виготовлення морозива.
 2. Повністю можна розібрати і помити.
 3. Легка.
недоліки:
 1. відсутність дисплея.
 2. Довга робота при повному завантаженні.
 3. Відсутність присосок в днище для виготовлення морозива.

NEMOX Grand Gelato 0036500750

Шосте місце. Це дорогий, вартістю близько 28 тисяч рублів, прилад. За півгодини вона здатна приготувати даний морозиво, або складний в своєму складі холодний коктейль. Поєднання 140 Вт движка і чаші в 1.5 літра дозволить отримати прекрасний продукт. Також варто розуміти, що вона має автоматичну мішалку, щоб морозиво готувалося рівномірно. Відмінна італійська техніка, яка прослужить клієнтам довгі роки. Ця машина здатна настільки добре і якісно обробляти інгредієнти для подальшого їх приготування, методом перемішування. Це дозволяє отримати легке морозиво, яке не поступається магазинному.

NEMOX Grand Gelato 0036500750

Збірка і запуск виготовлення морозива в ролику:

переваги:
 1. потужна.
 2. Може працювати без участі людини.
 3. миттєва робота.
недоліки:
 1. Велика.
 2. дорога.
 3. важка.

TRISTAR YM-2603

П'яте місце. Виконана в чудовому срібному стилі, мороженица готова радувати чудовими сорбету і морозивом. Завдяки гарному движку процес приготування продукту можна як зменшувати, так і подовжувати. Чаша об'ємом 0.8 літра і невелика потужність якісного мотора перетворює будь-які інгредієнти, завантажені в мороженицу, в чудовий і смачний десерт.

Мороженица обійдеться в 2700 рублів.

TRISTAR YM-2603

Як і інша техніка, даний прилад потребує деякий діях людини, як при початку роботи, так і в кінці. Що може трохи збити звичний режим господині. Бігати постійно до морожениці незручно і досить затратно в контексті часу.

переваги:
 1. маленька.
 2. Стильна.
 3. Обсяг чаші ідеальний для приготування морозива.

Недоліки: Недоліки:

 1. Короткий провід живлення.
 2. Занадто легка, можна без праці перевернути.
 3. Відсутність авто відключення, контролю температур.

Kenwood IM250

Четверте місце. Легка і універсальна машина, яка дозволить насолоджуватися приємним смаком морозива. Загальний обсяг чаші становить 1 літр. Завдяки напівавтоматичного роботі техніки можна налаштувати режими приготування так, щоб отримувати максимально смачні солодкі порції. Потужність в 6 Вт, дозволяє працювати машині в неспішному темпі, без втрати смакових і корисних властивостей.

Якість збірки також не розчарує. Всі пластикові елементи досить міцні, щоб витримувати тривалу роботу. Машина Kenwood IM250 здивує якістю приготованого морозива, а ще більше своєю ціною, адже клієнту вона обійдеться всього лише в жалюгідні 3600 рублів.

Недоліки мінімальні і впливають лише на рівень зручності під час використання. А все управління зосереджено на механіці.

Kenwood IM250

Відео-рецепт з використання для виготовлення морозива Kenwood IM250:

переваги:
 1. прекрасна форма.
 2. легке управління.
 3. Неймовірна стійкість на слизьких поверхнях.

Недоліки: Недоліки:

 1. Довга робота приготування.
 2. складно мити.
 3. Відсутність авто відключення і таймера.

ARIETE 635

Третє місце. Ця машина є прямим доказом того, що всі додаткові функції, властиві лише полегшити роботу машини, не є ключовими аспектами якісного кінцевого продукту. Все управління зосереджено на одній тільки кнопці.

Простота і якість використання ARIETE 635 не раз підкреслювалося прекрасними відгуками покупців. Присутній регулювання потужності. Тобто можна вибрати потужність 8 Вт або 10 Вт. Обсяг чаші ідеально підходить під приготування морозива і становить 1 літр. І це ще не всі секрети, які зберігає в сеті дана техніка.

Серед недоліків варто вказати, що при тривалому приготуванні кількох порцій морозива може поступово проглядається недостатня заморозка на третій або четвертий раз. Доведеться ще трохи потримати морозиво в холодильнику. А також відсутність всіх функцій зручності, що виключають втручання в роботу техніки людини.

ARIETE 635 Переваги:
 1. Сполучення йогуртниці і виготовлення морозива.
 2. Простота використання.
 3. Додаткова чаша.
недоліки:
 1. слабка потужність.
 2. Довгий приготування десертів.
 3. Ні авто відключення і індикатора готовності.

DEX DICM-100

Друге місце. Ця мороженица так само, як і попередні претенденти, є досить великим приладом, і зможе зайняти значну місце на кухні. Але це все компенсується якісними і смачними йогуртами та морозивом. Вбудований компресор потужністю в 150 Вт, дозволить швидко і без очікувань створювати те, що дуже люблять діти. Загальний обсяг чаші становить 1.2 літра.

Присутній зворотний таймер, що дозволить без особливих зусиль поставити приготування і не замислюватися про те, що морозиво перестоіт і зіпсується. Гучний сигнал підкаже господині про час закінчення роботи. Виготовлена ​​з якісного і міцного пластику, мороженица DEX DICM-100 по праву займає місце серед кращих. Великих недоліків в цієї машини, крім її значних розмірів відшукати, не вийти.

DEX DICM-100

Відео-огляд моделі і поради щодо її використання в відео:

переваги:
 1. потужна.
 2. Обсяг чаші відмінно поєднуємо з потужністю компресора.
 3. Неймовірно смачні десерти.
недоліки:
 1. Велика.
 2. важка.
 3. Складно мити після роботи.

Kenwood IM280

Лідер рейтингу. Це самий зручний і практичний помічник на кухні. Напівавтоматика зроблена на такому рівні, що і дитина впорається. Велика чаша в 1.5 літра доводить те, що без особливих зусиль впорається з великими порціями. Розрахована на велику сім'ю, Kenwood IM280 зможе перенести в світ солодкого і повітряного морозива навіть самого завзятого противника солодкого.

Завдяки потужності в 6 Вт, кінцевий продукт не втрачає лікувальних і корисних властивостей. Дизайн і форма дозволяють застосовувати цю машину в будь-якій кімнаті, навіть в спальні. Великий отвір зменшує ризик розлити молоко або іншу рідину. Цілковита герметизація під час роботи. Завдяки невеликій споживання енергії, Kenwood IM280 практично безшумна.

Матеріали, які використовувалися при розробці кожної одиниці цієї моделі проходять додаткову перевірку на міцність. Присутні бічні ручки для додаткового використання. Kenwood IM280 - це безсумнівно кращий вибір для кухні, як в плані користі, так і в плані фінансів. Адже подібна машина коштує не більше 4000 рублів.

Kenwood IM280

Практичний досвід використання і огляд моделі в відео:

переваги:
 1. Зовнішній вигляд.
 2. Поєднання потужності і обсягу чаші.
 3. додаткові ручки.
недоліки:
 1. Ні авто відключення.
 2. складно мити.
 3. відсутня таймер.

Мороженица завжди мала популярність в тих людей, які цінують в морозиві не тільки смак, але і користь.

Яка мороженица сподобалася вам?
 • Kenwood IM280 42%, 22 голоси 22 голоси 42% 22 голоси - 42% з усіх голосів
 • NEMOX Grand Gelato 0036500750 23%, 12 голосів 12 голосів 23% 12 голосів - 23% з усіх голосів
 • DEX DICM-100 15%, 8 голосів 8 голосів 15% 8 голосів - 15% з усіх голосів
 • Clatronic ICM 3581 6%, 3 голоси 3 голоси 6% 3 голоси - 6% з усіх голосів
 • TRISTAR YM-2603 4%, 2 голоси 2 голоси 4% 2 голоси - 4% з усіх голосів
 • PRINCESS 282602 4%, 2 голоси 2 голоси 4% 2 голоси - 4% з усіх голосів
 • ARIETE 635 2%, 1 голос 1 голос 2% 1 голос - 2% з усіх голосів
 • Kenwood IM250 2%, 1 голос 1 голос 2% 1 голос - 2% з усіх голосів
 • ARIETE 638 2%, 1 голос 1 голос 2% 1 голос - 2% з усіх голосів
Всього голосів: 52 26.07.2017 × Ви або з вашого IP вже голосували. Голосовать