Відеокарта NVidia RTX 2060 достоїнства і недоліки

Новинки GeForce RTX 2080 і RTX 2080 Ti, а ще найбільш продуктивна з усіх версій Founders Edition, вже дуже скоро потраплять в руки найбільш перевірених гравців. Але, як стало відомо, велика частина геймерів чекають виходу саме відеокарти NVidia RTX 2060, достоїнства і недоліки якої розглядаються в цій статті.

зміст

 • 1 Огляд
  • 1.1 Комплектація, габарити і дизайн
  • 1.2 Кулери
  • 1.3 Роз'єми
  • 1.4 Пам'ять і споживання енергії
  • 1.5 Тести
 • 2 Характеристики
 • 3 Скільки коштує?
 • 4 RTX 2060 VS GTX 1060
 • 5 Переваги та недоліки

огляд

Корпорація NVidia абсолютно недавно продемонструвала омріяний багатьма геймерами графічний адаптер RTX 2060, що робить трасування променів в реальному часі доступним для більшої частини користувачів. На жаль, вітчизняний філія корпорації NVidia тільки почав виходити зі святкових канікул, в зв'язку з чим будь-яких точних відомостей і оглядів моделі немає. Однак завдяки закордонним ЗМІ вже сьогодні надається можливість дізнатися трохи про функціональність новинки.

Комплектація, габарити і дизайн

Як і інші адаптери 20-й лінійки, які виробляє корпорація NVidia, нова модель продається в сірій упаковці з фірмовим логотипом, що знаходяться зліва, в нижньому кутку.

Ключові відомості:

 • Довжина - 22,5 см;
 • Шум ~ 37 дБ;
 • Вага - 1 кг.

У комплект поставки входить:

 1. упаковка;
 2. Графічний адаптер;
 3. 2 брошурки: одна з короткими відомостями, друга є керівництвом для користувача.

Якщо зіставляти 2060 і 2080, то можна помітити суттєву відмінність. 2080 виконана практичніше, якщо зіставляти з більшістю вендорів, до яких долучилися користувачі.

Фактично 2060 є досить незвичайним адаптером. При аналогічних габаритах, як у 2070, його довжина дорівнює 228,6, а ширина - 112,6 мм. У той же час пристрій відчувається великоваговим в руках через оболонки з металу - вага відеокарти становить майже 1 000 г.

На тильній стороні картки є бекплейт. Тильна пластина срібного кольору виконана в аналогічному стилі, як і інші адаптери 20 лінійки, з назвою самого прискорювача графіки - "RTX 2060", який розташований прямо по центру, обрамлений лініями, врізаними в метал.

На жаль, прорізів в новинці на бекплейте немає, що допомогло б кращому охолодженню адаптера.

Корисно знати! Бекплейт не грає роль охолодження, навпаки, якщо він стоїть неправильно, то картка буде дуже сильно грітися. Він є в деякому роді захистом тилового боку друкованої плати і додає жорсткість пристрою.

Якщо від'єднати бекплейт, то користувач побачить тилову сторону друкованої плати. На неї приклеєні термоподкладкі від бекплейта.

Варто підкреслити, що на передній частині адаптера логотип GeForce RTX знаходиться прямо по центру - він сяє зеленим кольором, коли система активована.

кулери

Новинка обладнана двома вентиляторами середніх габаритів, що покривають більшу частину адаптера. Застосовується такий же вентилятор і зовнішній вигляд, як у RTX 2070 Founders Edition (злегка урізана модифікація адаптерів 2080 і 2080 Ti).

Якщо зіставляти вентилятори з попередньої серією, то 2060 в зіставленні з 1060 є солідним стрибком з боку охолоджувальної системи.

Внутрішня охолоджувальна система включає в себе решітку радіатора середніх габаритів. Варто відзначити, що вона ніколи сильно не виділялася, і навіть у Strix від ASUS решітка незмінно була товщі в рази.

Якщо зняти решітку, то користувач побачить, що до друкованої плати приєднаний ще 1 радіатор.

Якщо зняти і його, то перед користувачем з'явиться чиста друкована плата. З боку PCB, вона аналогічна відеокарті 2070, однак з 2 процесорами пам'яті стандарту GDDR6. Це означає, що вона застосовує такі ж 6 + 2 фази живлення для чіпа графіки і RAM, тоді як слот харчування прилягає до кінця карти. До того ж відсутня порт NV Link - SLI відтепер лімітований лише 2080 і 2080 Ti платами.

роз'єми

Вхід / Вихід аналогічний моделі 2070, простіше кажучи, присутні:

 • 2 DisplayPort 1.4a;
 • 1 HDMI;
 • 1 DVI-D;
 • 1 слот USB типу «C» Virtual Link

Цікаво те, що корпорація NVidia повернула слот DVI в плату 2060, найімовірніше через те, що її відносять до недорогих рішень 20 лінійки.

Пам'ять і споживання енергії

Графічний адаптер обладнаний 6 ГБ пам'яті формату GDDR6. Найчастіше встановлений і Samsung і Micron.

З боку споживання плата витрачає енергію в рамках 110-170 Ватт, все залежить від розгону, в якому 75 Ватт реалізується за допомогою райзера, а залишок (35 або 95 Ватт) за допомогою 1х8 pin PCI-E конекторів від БП.

тести

Про мапі говорили дуже багато, але не так давно в інтернеті, нарешті, з'явилися перші підсумки тестів. Варто відзначити, що це підсумки бенчмарка гри Final Fantasy XV. Це означає, що, імовірніше за все, вони фактичні і справді показують здатності новинки. До того ж, саме в цьому тесті в перший раз з'явилися і старші моделі Turing і нові Radeon RX 590.

Підсумки тестування представлені на зображенні нижче:

На даний момент вони є тільки для High Quality режиму в форматі 4K. З діаграми ясно, що нова модель виступає приблизно на рівні картки GTX 1070, злегка програючи їй, однак обганяє колишній адаптер на 30 відсотків. І це прекрасно зіставляється зі здібностями вже вийшли плат Turing. З боку суперництва з адаптерами корпорації AMD, нова модель виступає на рівні плат Radeon RX Vega.

Зрозуміло, куди більшу зацікавленість викликають результати тестування в Battlefield V із застосуванням трасування променів. Вражаюче, але RTX 2060 від корпорації NVidia показує дуже хорошу продуктивність під час застосування трасування променів. Навіть на граничному навантаженні, простіше кажучи, при максимальній кількості променів, новинка змогла гарантувати належний FPS. Зрозуміло, мова йде про формат 1920х1080 px.

В інших іграх, які використовують звичайні способи обробки картинки, значення новинки розташовані на досить предвидимом рівні. У частині розробок нова модель сміливо обганяє GeForce 1070 Ti, в той час як в інших показує себе набагато гірше. Але в більшій частині ігор новинка демонструє першість над GTX 1070 Ti. Більш спритна пам'ять, незважаючи на те, що і злегка меншої ємності, надає власні плюси.

З боку обчислювальної продуктивності відеокарта демонструє себе невизначено. У ряді тестувань є першість над GeForce 1070 Ti і навіть над GTX 1080, в той час як в інших нова модель поступається навіть картці GTX 1070. Взагалі, новий адаптер не надто поступається стоїть на рівень вище RTX 2070.

Характеристики

параметрзначення
Архітектура і ядроTuring TU106
Технологічний процес10 800 нм,
Число потокових процесорів1920
Число ядер RT30
Число текстурних блоків120
шина пам'яті192 біт
вид пам'ятіGDDR6
частота пам'яті14 000 МГц
ємність пам'яті6 ГБ
потужність160 Вт

Скільки коштує?

Новинка буде реалізовуватися в різних модифікаціях від партнерів корпорації. Як стверджують джерела, середня ціна відеокарти - 350 $.

відеокарта NVidia RTX 2060

У РФ нова модель буде реалізовуватися за середньою вартістю 32 000 рублей. Розробники карти по продуктивності зіставили адаптер з GTX 1070 Ti. Картка обладнана 6 ГБ RAM стандарту GDDR6, пропускна здатність якої приблизно 336 Гб / с, простіше кажучи, злегка вище, якщо порівнювати з передовиком минулого покоління GTX 1080. Дата виходу намічена на 15.01.2019.

RTX 2060 VS GTX 1060

За назвою нова модель виглядає, як пряма спадкоємиця GTX 1060. Але порівняння не дуже правильне, адже новинка обладнана 1.920 потокових процесорів, а у GTX 1060 користувачі отримали лише 1.280. Температурний пакет теж підвищився з 120 до 160 Вт.

Якщо порівнювати з GTX 1060, то новинка гарантує на 48% краще обчислювальної продуктивності і на 75 вище пропускної здатності RAM, незважаючи на те, що обсяг залишився таким же і становить 6 ГБ. В цілому, у всього покоління Turing користувачі не дочекалися збільшення RAM.

Гідності й недоліки

переваги:
 • Охолоджувальна система;
 • надійність збірки.
недоліки:
 • Чи не виявлені.

У висновку варто зазначити, що, загалом, винуватець огляду показує дуже передбачуваний рівень продуктивності і навіть приємно шокує в трасуванні променів. Але злегка засмучує ціна карти. Приблизно за аналогічною вартості реально придбати новеньку GTX 1070 Ti, а якщо скористатися пропозиціями вторинного ринку, то і взагалі відшукати GTX 1080 або навіть 1080 Ti.