Пристрій безпеки Titan від Google захистить Ваші дані

Телефон, планшет і тим більше ноутбук або комп'ютер являє собою пристрій, що містить величезну кількість персональної інформації про власника. До неї відносяться і особисті відомості про себе і родичів, і як часто буває, конфіденційні дані, такі як паролі в соціальні мережі і платіжні сервіси, номера і пін-коди пластикових карт, а іноді і номера та серії важливих документів. Все це є ласою здобиччю для шахраїв, що мешкають на просторах інтернету.

Для хакера зловмисника досить кілька секунд, щоб отримати доступ до таких даних і скористатися ними в корисливих цілях, а власнику техніки це може загрожувати як фінансовим крахом, так і розвалом особистих відносин і розпадом сім'ї. Щоб уникнути тяжких наслідків власник мобільного або цифрового пристрою повинен заздалегідь подбати про безпеку, скориставшись спеціальними засобами захисту особистих даних. Одним з таких інструментів є Titan від Google.

зміст

 • 1 Сучасні способи захисту особистої інформації
 • 2 Google, як розробник захисних програм і пристроїв
 • 3 Огляд Google key Titan
  • 3.1 Історія появи
  • 3.2 Особливості роботи
  • 3.3 Вартість
 • 4 Переваги і недоліки пристрою безпеки Titan від Google
 • 5 Підсумки

Сучасні способи захисту особистої інформації

Перший і найпростіший спосіб захисту персональних відомостей, розміщених в комп'ютері або телефоні - це створення надійних паролів. Важливо, щоб це були складні комбінації, що складаються з цифр, букв і знаків, які не відомі іншим користувачам і, звичайно, не збігаються з якимись особистими іменами, назвами і датами. Так як зловмисник може цілком знати власника пристрою і йому не складе труднощів підібрати значення, забиті в пароль. До того ж сьогодні існує безліч "розумних" програм-зломщиків, які здатні виявляти і досить складні комбінації методом підбору.

Крім використання паролів для забезпечення безпеки власникам ПК і ноутбуків, рекомендується використовувати такі методи захисту конфіденційних відомостей:

 • Шифрування даних за допомогою спеціальних інструментів або програм, після чого отримати їх можна буде тільки при використанні спеціального ключа;
 • Використання актуальних антивірусних ПО;
 • Установка пароля на BIOS і / або жорсткий диск;
 • Використання протоколу HTTPS, що дозволяє інформацію на сервер в зашифрованому вигляді;
 • Захист бездротових мереж за допомогою використання методу шифрування даних WPA / WPA2 і створення складного пароля.

Власникам планшетів, айфонів, смартфонів і мобільних телефонів рекомендовані такі способи захисту персональних відомостей, як екран блокування з графічним ключем, шифрування пам'яті пристрою та зовнішньої SD-карти, а також використання спеціальних програм, призначених для конкретних моделей техніки.

Google, як розробник захисних програм і пристроїв

Сьогодні існує безліч розробників спеціальних інструментів, що дозволяють користувачам цифрових і мобільних пристроїв захищати свої конфіденційні дані. Одним з найбільш перспективних виробників можна назвати компанію Google, що випускає якісні і різноманітні ПО, що забезпечують власникам техніки безпеку її використання.

Google Inc. являє собою американську транснаціональну корпорацію, яка здійснює інвестиції в пошукові функції інтернету, обчислення та рекламні технології. Крім того компанія здійснює розробку інтернет-сервісів, найпопулярнішими з яких є:

 • Google Translate (онлайн-перекладач);
 • Google Maps (електронні карти);
 • Gmail (електронна пошта);
 • GoogleNews (сайт з поновлюваними новинами).

Як офіційне підприємство Google реєструється на початку вересня 1998 року. Але насправді бере свій початок ще в 1996 році у вигляді наукового проекту студентів Стенфордського Каліфорнійського університету Ларрі Пейджа і Сергія Бріна, метою якого було вдосконалити пошукові системи.

З 1999 року до 2000 року, компанія активно і успішно розвивається, показником чого ставати збільшення кількості щоденних запитів з 10000 до 100 мільйонів. У 2001 році представники Google заявили про повну окупності і величезних перспективах їх пошукової системи. І так уже протягом 20 років Google розвивається, створює додаткові сервіси, удосконалює свої алгоритми і розширює наші можливості.

Серед продуктів Google можна виділити три системи захисту особистих відомостей власників комп'ютерів, комплектуючих і гаджетів:

 1. Боротьба з шкідливими ПО за допомогою попередження користувачів про небезпеку, що виходить від будь-якого посилання, веб-сайту або файлу для скачування, що містить заражений код для поширення. Так само здійснюється захист аккаунта Gmail від спаму і вже безпосередня робота браузера Google Chrome із завантаженими небезпечними кодами і вірусами.
 2. Забезпечення сучасними захисними засобами у вигляді автоматичного оновлення Google і блокування застарілих плагінів до моменту їх переустановлення до останньої версії.
 3. Захист мобільних пристроїв у вигляді забезпечення безпеки роботи Android через програму Google Play.

На сьогоднішній день одним з актуальних захисних інструментів від Google вважається програмне забезпечення, що дозволяє налаштувати двоетапну перевірку. Зміст даного інструменту полягає в тому, що якщо сторонній особі стане відомий пароль від аккаунта користувача, то застосувати його воно не зможе, так як для цього буде потрібно пройти другий етап перевірки, підтвердити свої дії через мобільний телефон або за допомогою введення шестизначного коду, згенерованого додатком Google Authenticator.

Огляд Google key Titan

Історія появи

Але як кажуть фахівці, використання SMS-повідомлення для здійснення двофакторної аутентифікації вже давно не забезпечує повну безпеку даних. Так найбільш активні хакери отримують доступ до SMS-повідомленнями за допомогою використання певних вірусів - троянів або протоколів. Тому перед розробниками захисних засобів стало питання про створення інших більш стійких інструментів.

У 2018 році на конференції Google Cloud Next, що проходить в Сан-Франциско, розробники Google представили свій новий продукт, істотно відрізняється від випускаються раніше інструментів в галузі забезпечення безпеки, фізичні USB-ключі Titan Security Key. Співробітники компанії почали тестування нових ключів безпеки ще з початку 2017 року, за підсумками якого кількість зломів їх акаунтів скоротилося до нуля. Основний сенс такого інструменту полягає в тому, що у зловмисників, перехопили логін і пароль немає ніякої можливості потрапити в облікові записи користувача без наявності USB ключа. Такий захист дуже багато важить для великих бізнес-акаунтів, яким необхідно зберегти конфіденційність інформації.

особливості роботи

Titan Security Key, являє собою апаратний ключ, схожий на маленьку флешку, має можливість приєднання до будь-якого мобільного або стаціонарного пристрою для безпечної аутентифікації. Залежно від виду захищається техніки, Titan від Google передбачає два варіанти підключення:

 • через USB-вхід для ноутбуків і персональних комп'ютерів;
 • за допомогою Bluetooth з'єднання для мобільних гаджетів.

Процес функціонування пристрою аналогічний роботі коду двофакторної аутентифікації, що приходить по СМС користувачеві смартфона або комп'ютера. Але відрізняється лише тим, що для підтвердження особи під час авторизації використовується не повідомлення, а фізичний ключ.

При створенні апаратного захисного інструменту Google застосувало найсучасніші на сьогоднішній день технології. Перш за все, це стандарт FIDO, що полягає в індивідуальності кожного апаратного інструменту за допомогою установки на захищається пристрій спеціальної програми. Такий варіант повністю виключає можливість виготовлення дубліката ключа, так як ПО розташовується в безпечному елементі. Немає можливості вкрасти персональні відомості та при складанні Titan Security Key, чіп якого відправляється на завод вже з зашифрованими і опечатаними даними.

Titan Security Key зберігає у своїй пам'яті логіни і паролі, які отримує з сервісу Google Smart Lock. Також апаратні ключі безпеки мають підтримку роботи з більшістю веб-браузерів, а також з усіма онлайн сервісами, пропонованими компанією розробником.

вартість

Titan Security Key реалізується для користувачів в трьох варіантах:

 • USB-ключ початкова ціна 20 доларів (приблизно 1400 рублів);
 • ключ з підтримкою Bluetooth початкова ціна 25 доларів (приблизно 1800 рублів);
 • ключ з наявністю обох методів підключення, вартість якого близько 50 доларів (приблизно 3500 рублів).

ключ безпеки Titan Security Key

Переваги і недоліки пристрою безпеки Titan від Google

переваги:
 • Високий рівень безпеки, завдяки застосуванню компанією Google власної прошивки і протоколу U2F від FIDO Alliance;
 • Зручність використання - не вимагає введення одноразових паролів, досить приєднання пристрою в USB порт або через Bluetooth;
 • Сумісність з великою кількістю веб-браузерів;
 • Популярність ключа, який на сьогоднішній день використовується такими великими інтернет ресурсами, як Facebook, Twitter, Dropbox і т. П.
недоліки:

Найбільшим недоліком апаратного ключа є те, що при його втрати користувач вже ніколи не зможе увійти в свій аккаунт. Що б знизити ризик такої можливості, до замовника пристрій Titan надходить в двох примірниках. Перший використовується в повсякденній роботі, а другий рекомендується зберігати в затишному місці на разі втрати першого.

підсумки

Titan Security Key - це апаратний пристрій, який служить основним паролем для всього, що потрібно користувачеві. Виходить, що при вході в аккаунт йому все одно буде потрібно ввести пароль, але для того, щоб дія була завершено до пристрою потрібно приєднати фізичний ключ, що не зможе зробити жоден зловмисник. Google рекомендує Titan Security Key спеціально для мережевих адміністраторів, журналістів, бізнесменів і політичних утворень.

.