Топ-рейтинг кращих підставок для ноутбука в 2020 році

Багато хто з нас використовують ноутбуки як засобу для постійної роботи, яке можна в будь-який момент дістати і зробити необхідні операції. Одним з корисних аксесуарів при цьому є підставка, яка дозволяє працювати не тільки за столом, а й лежачи на дивані або в ліжку. Це дозволяє уникнути перегріву системи і скупчення пилу, особливо в жаркий період року. Але чи допомагають вони в повному обсязі? Який топ-рейтинг кращих підставок для ноутбука в 2020 році?

зміст

 • 1 Чому перегрівається ноутбук при роботі
 • 2 Як вибрати систему для охолодження ноутбука
 • 3 Кращі варіанти підставок для ноутбуків
  • 3.1 Cooler Master NotePal X-Slim
  • 3.2 BESTEK® 10 "-15" Laptop / Notebook Cooling Pad
  • 3.3 Cooler Master NotePal ErgoStand Lite
 • 4 Кращі варіанти надкроватний столиків для ноутбуків
  • 4.1 iMounTek Laptop Table
  • 4.2 iCraze Adjustable Vented Laptop
  • 4.3 Deluxe Comfort Multi Functional Laptop Table Stand
 • 5 Кращі варіанти підлогових охолоджувачів
  • 5.1 Tsir Tech® TT-LD82
  • 5.2 Koolertron New Red Aluminum Nottable Laptop Stand
  • 5.3 PAG 4 Wheels Laptop Desk
 • 6 Висновки

Чому перегрівається ноутбук при роботі

Звичайно, всі сподіваються, що їх проблема перегріву ноутбука не торкнеться ніколи. Але така дія може статися в найнесподіваніший час. І звичайно, при цьому слід підготуватися і вивчити причини. Чому виникає перегрів?

 • Пил. Саме ця причина засмічує вентиляційну систему дуже швидко і Високощільна. При цьому, повітря, який призначений для охолодження, не доходить до потрібного місця і відбувається перегрів. Пил просто обігріває вашу відеокарту і процесор, тим самим сповільнюючи вашу роботу. Почистити ноутбук в такій ситуації можна в ремонтних майстернях, а також самостійно. Просто слід подивитися кілька навчальних відео через контент в інтернеті і починати роботу по реанімації системи. Але варто детально слідувати інструкціям і виконувати всі рекомендації майстрів, так як ви можете просто плавно перейти до покупки нового інструменту.
 • Термопаста. Цей процес трохи складніше, ніж усунення пилу і вимагає більшого часу і сил, а також навичок. Це позначається через те, що термопаста змащує основні модулі та материнську плату для відводу тепла з системи. Але через певний час склад просто висихає і втрачає властивості. Щоб уникнути проблем, слід віддати ноутбук для заміни термопасти майстру, а не чинити самостійно.
 • Кулери. Навіть у найпотужніших моделей ноутбуків на сьогоднішній день вбудовуються маленькі кулери, які не здатні забезпечити хорошу роботу в постійному режимі. Для того, щоб повноцінно охолоджувати комп'ютер, слід було б вставити туди вентилятор таких розмірів, що він би не помістився в корпус. Крім цього, слід враховувати, що потужні вентилятори дуже швидко можуть посадити батарею.

Детальніше про причини перегріву ноутбука - в відео:

Як вибрати систему для охолодження ноутбука

Якщо ви вирішили поміняти або первинно придбати систему для охолодження, то тоді слід пам'ятати основні критерії вибору. Яку краще купити?

 1. Потужність вентилятора. Саме ця характеристика відбивається на гучності роботи ноутбука. Адже чим потужніший інструмент, тим голосніше він буде працювати. Кожен виробник по-різному ставиться до цієї характеристики і моделює систему на свій розсуд. Саме тому слід вивчати характеристики перед придбанням.
 2. Дизайн. Тут все буде залежати тільки від ваших уподобань, тому що на сьогоднішній день існує багато варіацій виконання за допомогою різноманітних матеріалів і відтінків.
 3. Тип охолодження. Тут може бути, як активне, так і пасивне. Якщо система гріється не сильно, то вам підійде другий варіант, який зручніший в застосуванні. Тут робота відбувається завдяки тому, що ноутбук встановлюється на підставку з отворами і через них охолоджується. Якщо ж у вас ноутбук нагрівається дуже сильно, то тоді краще скористатися системою з активним охолодженням.
 4. Кількість вентиляторів. Якщо мова йде про активний охолодженні, то тоді слід підбирати підставку з вентиляторами, де дуже важливо передбачати їх кількість. Краще підбирати той варіант, де менше установок, так як він зручний і шуму тут буде менше.
 5. Шум. Чим менше ця характеристика, тим буде краще і зручніше. Але сьогодні вже можна знайти різні варіанти і підібрати відповідний для себе.
 6. Розмір і вага. Охолоджуюча підставка, яка б знизила нагрів, підбирається виходячи з розмірів ноутбука. Зазвичай ця конструкція більше, ніж сам комп'ютер. Це призначено для того, щоб туди вміщалася ще миша і інші приналежності. Якщо говорити про вагу, то він безпосередньо залежить від системи охолодження. Всього на сьогоднішній виділяється три типи систем: підставки, столики і підлогові установки. Якщо говорити про підставках, то вони повинні бути легкими, а якщо купувати модель з варіантів, що залишилися, то тоді повинна враховуватися ще й стійкість.
 7. Інші пристосування. Серед них можна виділити підсвічування, регулятори швидкостей і інші варіанти. Додатки зазвичай призначені для полегшення роботи.
 8. Середня ціна. Звичайно, багато покупців вибирають варіант для себе тільки за ціною. Недорогі варіанти можна знайти на кожному кроці, головне знати, якої фірми краще придбати підставку.

Кращі варіанти підставок для ноутбуків

Cooler Master NotePal X-Slim

Популярність моделей залежить від багатьох факторів. Цей захист від перегріву характеризується невеликою вагою, який забезпечується завдяки площині конструкції. Це дозволяє займати менше місця і працювати за допомогою одного вентилятора. Прекрасно підходить під ноутбук з діагоналлю в 17 дюймів.

Застосування може відбуватися по 2 варіантами: плоскому (звичайна) і похилому (за допомогою задніх підставок установка допомагає працювати в похилому положенні на звичайному столі). Тут немає вбудованих додаткових функцій, але є можливість застосування наскрізного штекера. Варіант такої підставки підходить для більшості моделей ноутбуків. Вартість складає до 1100 рублів.

Відео-огляд пристрою:

переваги:
 • малу вагу;
 • займає мало місця;
 • універсальна для більшості ноутбуків.
недоліки:
 • мало вбудованих функцій.

BESTEK® 10 "-15" Laptop / Notebook Cooling Pad

Рейтинг якісних моделей продовжує ця підставка. Тут можна знайти як свої переваги, так і недоліки. Якщо говорити про негативні характеристики, то спочатку слід сказати про невеликих розмірах, які дозволяють застосовувати функціонал аксесуара тільки для установок з діагоналлю екрана не більше 15 дюймів.

Крім цього, тут є 2 вбудованих вентилятора, що підвищує рівень шуму і знижує охолоджуючі здібності. З переваг підставки зазвичай виділяються 6 варіантів застосування, які дозволяють використовувати її в будь-яких умовах. Ще одним цікавим елементом можна відзначити те, що підстава пристосування дозволяє прикріплювати його за поверхню столу і крутити в будь-якому напрямку. Також тут є підсвічування синього відтінку, а також регулятор для обертань. Вартість складає до 2000 рублів.

переваги:
 • вбудовані 2 вентилятора для кращого охолодження;
 • універсальність у використанні;
 • багато вбудованих додатків.
недоліки:
 • застосовується тільки для ноутбуків з невеликим екраном;
 • 2 вентилятора, які створюють високий рівень шуму.

Cooler Master NotePal ErgoStand Lite

Такий виробник є лідером вже протягом тривалого часу. Компанію можна включити в кращі виробники, які здійснюють виготовлення підставок в категорії "бюджетні". Універсальна версія цього типу досить цікава по конструкції і має в собі масу достоїнств. Тут є 5 варіантів використання і регулятор поворотів. Вага буде відрізнятися від попередньої моделі тієї ж марки і він трохи більше. Але це підвищує і міцність конструкції.

Якщо говорити про відгуки покупців, то тут вони в більшості своїй позитивні, так як підставка дуже зручна при використанні будинку. Але якщо ви упустите конструкцію на підлогу, то вона, швидше за все, працювати перестане. У цій моделі, як і у всіх інших від цього виробника, є один великий варіант вентилятора, що дозволяє максимально охолоджувати комп'ютер, не споживаючи при цьому багато заряду батареї. Ціна дорівнює 4200 рублів.

переваги:
 • перевірена марка;
 • міцна конструкція;
 • по всій поверхні проходить 1 великий вентилятор.
недоліки:
 • вага.

Кращі варіанти надкроватний столиків для ноутбуків

iMounTek Laptop Table

Наступну категорію в розділі "популярні моделі" відкриває цей варіант підставки для охолодження. Такі елементи підходять для тих людей, які люблять працювати сидячи або лежачи. Основною перевагою тут є те, що є додатковий простір під інші елементи. Стійка модель бюджетна і проста у використанні.

Є 2 вбудованих вентилятора, завдяки яким робота буде здійснюватися на високому рівні. Поверхня розрахована тільки на комп'ютер з екранної діагоналлю в 15 дюймів. Модель прекрасно підійде для перенесення в зібраному вигляді. При цьому, розмір буде таким же, як і у ноутбука, що дозволяє складати аксесуар в сумку. Підставка виконана з пластмаси, але здатна витримувати навантаження до 30 кг. На сьогоднішній день можна знайти багато підробок, тому купувати аксесуар цієї фірми найкраще у надійного постачальника. Її вартість дорівнює 1150 рублів.

переваги:
 • є можливість покласти на поверхню інші елементи;
 • компактний;
 • витримує великі навантаження завдяки міцній конструкції.
недоліки:
 • тільки для невеликих комп'ютерів.

iCraze Adjustable Vented Laptop

На цю модель охолоджувальної системи на сьогоднішній день існує багато позитивних рекомендацій, що дозволяє поставити її в трійку лідерів. Виконана модель з алюмінію, що надає їй міцність при заявленій легкості, а також забезпечує необхідну теплопровідність. Завдяки наявності 2 кольорів, вона здатна виконувати свої функції навіть при іграх. Завдяки широкому спектру регулювання ніжок, які закріплюються за допомогою бічних власників, ваша робота буде комфортною і дозволить не відволікатися на виникаючі проблеми. Саме така покупка дозволить знайти гарне доповнення під ваш ноутбук. Її вартість дорівнює 1900 рублів.

переваги:
 • основний матеріал - алюміній;
 • при використанні підставки є можливість грати в ігри, які неможливі при стандартних умо;
 • регулювання ніжок.
недоліки:
 • вартість.

Deluxe Comfort Multi Functional Laptop Table Stand

Ця модель буде коштувати дорожче, ніж всі вищепредставленими. Це відбувається через те, що в ній є деякі позитивні особливості. За своєю конструкцією вона набагато міцніше, ніж попередня. Це дозволяє навантажувати її набагато більшою вагою, і вона його без проблем витримає, завдяки матеріалу виготовлення.

Тут вбудований єдиний вентилятор, який впливає на гучність виникає шуму і здатність швидко і якісно охолоджувати ноутбук. З правого боку розташована окрема поверхню для миші, а також подушечка для зап'ястя. Це досить-таки необхідне пристосування для тих громадян, які проводять дуже багато часу за ноутбуком.

Крім цього є ліхтарик у вигляді лампи для тих, хто дуже багато працює вночі. Харчування походить від самого ноутбука або батарейок. Якщо у вас є гроші для придбання такого пристосування, то тоді краще купити цю підставку. Вона прекрасно підійде для будь-якого виду роботи, а також стане незамінним помічником при постійному переміщенні в просторі. Її вартість дорівнює 15800 рублів.

переваги:
 • міцна конструкція;
 • вільне місце для розташування інших деталей;
 • вбудований ліхтарик.
недоліки:
 • вартість.

Кращі варіанти підлогових охолоджувачів

Tsir Tech® TT-LD82

Якщо ви дуже часто любите грати лежачи на ліжку або сидячи на дивані, то цей варіант підходить для вас найкращим чином. Саме столик з охолоджувальною системою дозволяє виконувати ці операції комфортно. Він абсолютно простий в застосуванні і підходить для кожного з своєї невеликої фіксованої вартості.

Тут можна регулювати висоту під абсолютно будь-яку людину. Вентилятор в конструкції поміщений з лівого боку. Це зроблено тому, що у більшості моделей ноутбуків відеокарта розташована там же. У нічний час доби незамінним помічником стане вбудована лампа, яка працює від батарейок. Крім цього, аксесуар дозволяє зберігати різні письмове приладдя, а також може переміщатися завдяки вбудованим коліщаткам. Її вартість дорівнює 2400 рублів.

переваги:
 • зручне розташування вентилятора;
 • вбудована лампа;
 • регулювання висоти під будь-яке зростання;
 • пересування на коліщатках.
недоліки:
 • нестійке становище через вбудованих коліщаток.

Koolertron New Red Aluminum Nottable Laptop Stand

Якщо говорити про моделі з пасивним охолодженням, то цей варіант привертають саме до таких. Чому вона відноситься до підлогових? З технічних документів ця модель відноситься саме до такої категорії, але використовувати її можна в різних інтерпретаціях.

Звичайно, тут є пристосування, щоб встановлювати аксесуар на підлогу, але завдяки тому, що вона може згинатися в трьох точках, працювати можна в будь-якій позі. Саме завдяки тому, що ноутбук обертається і відбувається охолодження в пасивному варіанті. Модель також оснащена підсвічуванням і підставкою для миші. Дуже зручна при перенесенні з одного місця на інше і легко монтується і демонтується. Її вартість дорівнює 4500 рублів.

переваги:
 • можна застосовувати як для підлоги, так і для дивана;
 • пасивне охолодження;
 • вбудоване підсвічування.
недоліки:
 • мала кількість доповнень.

PAG 4 Wheels Laptop Desk

Варіант найстійкішою моделі з усіх вищенаведених. Тут є окрема підставка під миша, що робить варіант унікальним. Ця перевага дозволяє швидше налаштовуватися на роботу і отримувати необхідний комфорт. Сам ноутбук в такому випадку може повертатися на 360 градусів. В систему вбудовані 2 вентилятора, які мають гарну потужністю. Крім цього, тут є вбудовані колеса, виконані з пластмаси, але міцні і зручні. Підставка прекрасно підійде для тих людей, які вважають за краще працювати за повноцінним місцем. Її вартість дорівнює 6700 рублів.

переваги:
 • окрема поверхню для миші;
 • 2 вентилятора;
 • універсальна для більшості ноутбуків.
недоліки:
 • шум при роботі;
 • велику вагу через 2 вентиляторів.

висновки

Якщо ви зіткнулися з купівлею підставок для охолодження ноутбука, то тут варто підбирати варіант, який підходить саме для вас. Не варто прислухатися до думки продавця або знайомого, тому що для кожного пристрою існують різні моделі таких аксесуарів, що розрізняються за багатьма параметрами. Як вибрати - вирішувати тільки вам. Завдяки отриманим зі статті знань, ви зможете підібрати кращий варіант, який буде забезпечувати вам стабільну і зручну атмосферу для роботи.

Яка підставок для ноутбука вам сподобалася?
 • Cooler Master NotePal X-Slim 47%, 7 голосів 7 голосів 47% 7 голосів - 47% з усіх голосів
 • Cooler Master NotePal ErgoStand Lite 33%, 5 голосів 5 голосів 33% 5 голосів - 33% з усіх голосів
 • Koolertron New Red Aluminum Nottable Laptop Stand 7%, 1 голос 1 голос 7% 1 голос - 7% з усіх голосів
 • PAG 4 Wheels Laptop Desk 7%, 1 голос 1 голос 7% 1 голос - 7% з усіх голосів
 • Непотрібна річ і купувати не буду 7%, 1 голос 1 голос 7% 1 голос - 7% з усіх голосів
 • BESTEK® 10 "-15" Laptop / Notebook Cooling Pad 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
 • iMounTek Laptop Table 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
 • iCraze Adjustable Vented Laptop 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
 • Deluxe Comfort Multi Functional Laptop Table Stand 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
 • Tsir Tech® TT-LD82 0%, 0 голосів 0 голосів 0 голосів - 0% з усіх голосів
Всього голосів: 15 15.01.2018 × Ви або з вашого IP вже голосували. Голосовать