Смартфон Xiaomi Mi Mix Flex (Mi DualFlex) - переваги і недоліки

Корпорація Xiaomi дотримується характерного строго стилю в власних телефонах. Експерименти в цьому плані, до речі, включають в себе випуск "Безрамковий" Xiaomi Mi Mix і слайдера Mi Mix 3. У цьому році торгова марка намагається перетворити традиційний стиль і хоче випустити девайс, який буде заснований на згинати екрані і можливості складатися навпіл.

Не так давно стало відомо, що компанія LG надасть матрицю для телефону, а тепер і інші джерела поділилися більш різноманітною інформацією про новий смартфон Xiaomi Mi Mix Flex (Mi DualFlex), переваги і недоліки якого розглядаються в цій статті.

зміст

 • 1 Позиціонування
 • 2 Як буде називатися?
 • 3 Попередній огляд Xiaomi Mi Mix Flex (Mi Dual Flex)
  • 3.1 Зовнішній вигляд
  • 3.2 Попередні характеристики
   • 3.2.1 Екран
   • 3.2.2 Інтерфейс
   • 3.2.3 Камери
   • 3.2.4 Архітектура
  • 3.3 Недоробки Xiaomi DualFlex
   • 3.3.1 Підсвічування тильній частині
   • 3.3.2 Нейтралізація випадкових натискань
   • 3.3.3 Розміщення фото модулів
   • 3.3.4 Цілісність
 • 4 Переваги і недоліки

позиціонування

Телефони з широкоекранними дисплеями, повноформатні безрамкові девайси, слайдери і складаються гаджети. Ринок мобільних пристроїв активно рухається вперед, і, незважаючи на зниження збуту, він як і раніше далекий "від виходу на пенсію". Всього пару років назад стверджували, що сфера телефонів "мертва", і виробники не зможуть вразити користувачів чимось ще, однак, як показує практика, ідей ще маса.

В кінці минулого року світ був трохи приголомшений унікальним девайсом FlexPai, який можна скласти навпіл. Звичайно, FlexPai далекий від ідеалу і у нього є багато недоліків, але його реально придбати, оскільки всі його мінуси полягають, переважно, в ПО. Простіше кажучи, це закінчений виріб, який трансформується з телефону в планшетний ПК і назад. Незважаючи на те, що подібної «витівки» чекали тривалий час, випуск згинається телефону викликав багато хвилювань.

Решта корпорації теж усвідомлюють, що у таких девайсів є потенціал, в зв'язку з чим не так давно бренд Xiaomi продемонстрував на ролику функціонуючий подібним чином телефон свого виготовлення. З технічного боку пристрій більш досконале, оскільки складається не в 2, а в 3 рази. Крім того, є відомості, що пристрій корпорація Xiaomi запустить в реалізацію вже дуже скоро. А тепер докладніше.

Як буде називатися?

Що стосується назви пристрою, то достовірних даних на сьогодні немає, і деякі звуть його Mi Mix Flex, а інші Mi DualFlex (ймовірно через двох изгибающихся половинок). Про цей телефон від корпорації Xiaomi міркують уже довгий час, але відтепер всі домисли і чутки підкріпилися формально представниками торгової марки. Наприклад, президент корпорації Xiaomi Lin Bin недавно показав функціонування девайса в ролику:

Відео справді приголомшує, оскільки знятий на ньому телефон в корені відрізняється від того, що надає FlexPai, і того, що буде пропонуватися в згинатися Galaxy F, який компанія Samsung продемонструє вже в кінці місяця. Корпорація Xiaomi обрала інший шлях, і це радує, оскільки в перший раз торгова марка взагалі нікого не наслідує. Зрозуміло, що президент корпорації згинає інженерну модель в ролику, і необхідно визнати - пристрій виглядає і навіть функціонує відмінно.

Так чи інакше, корпорація Xiaomi прийняла рішення не обмежуватися одним роликом, тому що через деякий час президент корпорації опублікував пост в соцмережі Китаю Weibo, де поділився ще кількома деталями, що стосуються Mi Mix Flex. Lin Bin виділив, що з виготовленням девайса була маса труднощів, оскільки розробникам доводилося вирішувати складні проблеми, які пов'язані з захисним шаром дисплея, самим екраном і пристроєм трансформування телефону в планшетний ПК.

Програмістам корпорації до того ж довелося працювати над адаптацією ОС MIUI для цього пристрою. Однак всі складнощі майже вирішені, і Xiaomi Mi Mix Flex (Mi DualFlex) в будь-якому випадку буде першим на планеті телефоном, який слажівается з двох сторін.

Попередній огляд Xiaomi Mi Mix Flex (Mi Dual Flex)

Більшість фірм, що виготовляють телефони, пішли в тенденції гнучких девайсів. Корпорація Xiaomi прийняла рішення не відставати від суперників і відтепер все більше в інтернеті публікує відомостей щодо того, що готується надати ринку аналогічне рішення.

Зовнішній вигляд

Корпорація Xiaomi спроектувала свою ідею згинати смартфона, і вона повністю відрізняється від концепції, яка пропонується компанією Samsung і описується на демонстрації працівниками Google. Варто нагадати, що ці 2 титану електроніки представляють перспективні згинаються мобільні телефони у вигляді розкладачок. Фактично, ними повинні стати планшетні ПК, складав навпіл, як паперовий лист, трансформуючись в смартфон.

Корпорація Xiaomi запропонувала іншу ідею. В їх девайсе 2 "стику", а планшетний ПК розділяється на 3 зони:

 • Центральну - вона працює як дисплей в телефонному режимі;
 • 2 бічні сторони, що представляють собою частини однакових габаритів, які можна відігнути назад, щоб переключитися з планшетного режиму в телефонний.

Це виглядає цікавіше. Смартфон відчувається в руці більш знайоме, нагадуючи Galaxy S7 Edge з явною 3D-кривизною дисплея.

Матеріал оболонки буде захищений склом. Кнопка живлення знаходиться зверху. Розташування інших кнопок, а також роз'ємів для карт, динаміка і слотів поки приховується. У ролику вони не помічені.

попередні характеристики

Майже нічого не було сказано про "залозі", однак деяка інформація все ж є.

екран

На відео видно, як президент корпорації тримає девайс між великим пальцем і мізинцем. Це свідчить про те, що концепція діагоналі дисплея може досягати 7 дюймів.

Матриця буде зроблена з використанням AMOLED-технології, оскільки нереально відключити підсвічування і зігнути краю на IPS.

інтерфейс

На допомогу корпорації Google бренду Xiaomi не варто сподіватися стосовно створення програмного забезпечення. Хіба що на найменшу, оскільки пошукова система регулярно впроваджує якісь "родзинки" із запізненням.

Програмісти Xiaomi самі адаптують MIUI, і на відео видно, що вона вже функціонує непогано.

Але головна складність полягає не в адаптації оболонки, а в програмах. Вони повинні бути в найменшій мірі частково перероблені під схожі дисплеї. І це необхідно для всіх складаються девайсів, не тільки від корпорації Xiaomi.

Користувачі вельми розраховують на просунуті функціональні можливості пристрою в процесі переходу в планшетний режим. Варто нагадати, що інтерфейс в Mi Pad, аналогічний телефонному. Він не підігнаний до великої діагоналі, обділений хорошими функціями, які припали б до місця в планшетному ПК. Загалом, нехай і не відразу, але корпорація Xiaomi і інші виробники повинні працювати над режимом "Планшет".

камери

На жаль, немає ніяких відомостей про фотографічному модулі, навіть припущень і чуток. Але варто зазначити, що для подібного унікального девайса можна вибрати дорогу, передову камеру. Це розумно, беручи до уваги те, що навіть Redmi Note 7 буде випущений з сенсором на 48 МП IMX586 від Sony. Було б парадоксально бачити що-небудь гірше в Dual Flex (Mix), якщо порівнювати з бюджетною моделлю.

архітектура

З чуток, пристрій буде оснащено 8-ядерним чіпом 855 від Snapdragon, який побудований за інноваційним проектом для Qualcomm, а саме:

 • 4 енергозберігаючих Kryo 485 Silver, тактова частота яких 1.8 ГГц;
 • 3 продуктивних Kryo 485 Gold з тактовою частотою 2.42 ГГц;
 • 1 ядро ​​типу "Альфа" Kryo 485 Gold Prime, тактова частота якого 2.84 ГГц.

Доповнить його прискорювач графіки Adreno 640, який, без особливих зусиль, відкриває будь-які ігри. ОЗУ буде приблизно не менше, ніж 8 ГБ.

Це стало б хорошою "начинкою" для Xiaomi DualFlex, адже великий дисплей потребує підвищеної форматі і, зрозуміло, збільшеної продуктивності архітектури.

Справа в тому, що йому доведеться малювати більшу кількість пікселів, зокрема, це відноситься до ігор. Подібний "комбайн" мультимедійних можливостей просто зобов'язаний бути спритним, легко вирішувати будь-які завдання. Тому малоймовірно, що корпорація Xiaomi вибере для цих цілей торішній процесор.

Недоробки Xiaomi DualFlex

Відразу варто обмовитися, що на відео представлена ​​попередня модель, яка не виключає масу недоліків. Однак є й певна кількість досить значних. Варто зазначити, що вони є актуальними не тільки для даного апарату, але і для його "родичів" від інших виробників.

Підсвічування тильній частині

Швидше за все, уважні користувачі помітили на відео підсвічування, що не згасла на бічних сторонах, коли Lin Bin зігнув їх назад. У режимі безперервної роботи цього не повинно бути. Справа в тому, що "крила" залишаються чутливими до дотиків, а підсвічування витрачає масу енергії.

Нейтралізація випадкових натискань

Перший мінус призводить до другого. Розробники корпорації Xiaomi в буквальному сенсі повинні скористатися настільки просунутим алгоритмом, який б не ідентифікував випадкові дотики до бічних сторонах. У свій час у компанії Samsung були складності з цим, коли вони випустили перші смартфони з закругленими екранами.

Розміщення фото модулів

Цікаво, де поставили тилову камеру, і чи буде фронтальна камера, тому що на відео їх не було видно. Є припущення, що використовувати її можна буде виключно в планшетному режимі, а сама камера знаходиться на панелі, оскільки на дисплеї немає отворів або виступів, і коли "крила" ховаються назад, вони приховують все, не залишаючи місце для об'єктива.

цілісність

У деяких частинах відео, яке було знято ззаду президента корпорації Xiaomi, кидається в очі нерівномірність інженерної моделі. У розробників поки не вийшло налагодити пристрій таким чином, щоб кріплення проходило якісно і абсолютно рівномірно.

Гідності й недоліки

переваги:
 • Унікальна концепція дизайну;
 • Неймовірно продуктивна архітектура.
недоліки:
 • Неясно, як і коли будуть адаптовані програми та ігри;
 • Зазначені в огляді недоробки.

У висновку варто зазначити, що приблизна середня ціна нової моделі складе приблизно 85 500 рублів. Якщо це справді виявиться правдою, то Xiaomi Mix Flex буде найбільш дорогим телефоном за весь період роботи корпорації Xiaomi. Випуск телефону очікується в другому кварталі 2019 року.