Смартфон VERTEX Impress Nero - переваги і недоліки

Не так давно, словосполучення "бюджетні смартфони" так і просилося перефразувати в "непотрібний мотлох", стан речей повністю відповідало такому визначенню. Зараз все трохи інакше, з'явилися дійсно хороші гаджети, якісні, а їх функціонал трохи поступається дорогим моделям, але за ціною вони значно дешевше. І головне, з'явилося те, що 2-3 роки тому уявлялося абсолютно нереальним - надійність подібних апаратів.

Звичайно, далеко не всі бюджетні смартфони можна так охарактеризувати, переважна більшість їх залишилися тим же мотлохом, головним болем і викинутими на вітер грошима. Якість залишає бажати кращого: низька продуктивність, слабка батарея і постійні "глюки", зрозуміло, що в такій ситуації, ні про яку надійність говорити не доводиться. Але є дійсно цікаві і гідні уваги екземпляри, такі як VERTEX Impress Nero, модель 2018 року.

зміст

 • 1 Що являє собою VERTEX Impress Nero
  • 1.1 Зовнішній вигляд
  • 1.2 Комплектуючі елементи
  • 1.3 Дисплей
  • 1.4 Камери девайса
  • 1.5 Елементи управління
  • 1.6 Апаратна платформа
  • 1.7 Засоби зв'язку
  • 1.8 Робота в автономному режимі
  • 1.9 Програмне забезпечення
  • 1.10 Вартість
 • 2 Підводячи підсумок

Що являє собою VERTEX Impress Nero

Огляд недорогий, але примітною новинки від компанії VERTEX слід почати з безперечних досягнень даної локальної торгової марки. За підсумками минулого року, розглядаючи рейтинг якісних і недорогих смартфонів, в Росії продукція її зайняла 6 місце. Але найцікавіше, що позаду залишилися найкращі виробники останнього десятиліття: Sony, Lenovo, Huawei та інші. Цей факт багато про що говорить, зокрема про довіру, виявлену до продукції компанії, вона добре себе зарекомендувала. Для прикладу, варто привести статистичні дані, що свідчать на користь вибору смартфонів VERTEX і їх безумовному якості. Зіставляючи названі торговельні марки, виходить наступне:

ВиробникМісце за обсягами продажів в РосіїВідсоток браку продукції
VERTEX6 (14%)Чи не більше 2%
Lenovo7 (8%)Рідко більше 3%
Huawei9 (5%)До 10%!
Sony10 (1,2%)Від 3 до 5%

Якщо поглянути на ці показники очима простого споживача, стає зрозумілим, чому з продажу маловідомої широкому колу споживачів торговій марці вдалося обійти більш іменитих виробників. Потрібно врахувати, що цифри вказані станом на кінець 2017 року, зараз вони можуть бути зовсім іншими, і явно не на користь "бракоробів".

Якщо Impress Luck був ще сируватий, а Tor і Grip виправдали надії, то Impress Nero перевершив всі очікування. У новій моделі покращився GPS-модуль, змінився формат екрану, а задня панель стала металевої, і це тільки візуальні зміни. У глобальному плані, бюджетний смартфон категорії "В" перевершує багато популярні моделі, що відносяться до А-брендам, причому за всіма параметрами. Що неодмінно варто розглянути докладніше.

Зовнішній вигляд

За обкладинці, звичайно, не судять, і немає гіршого варіанту, окрім як вибрати телефон виключно по зовнішній привабливості. Але якщо це стосується революційних змін в новій моделі, цього не можна обійти мовчанням. Загальні характеристики виглядають так:

 • довжиною - 150 мм;
 • по ширині - 71 мм;
 • товщина - 9,2 мм;
 • по вазі - 188 гр .;
 • матеріали корпусу - пластик / метал;
 • кольори корпусу - чорний / сірий.

Якщо з приводу розміру нічого прокоментувати, габарити цілком звичні для будь-якої торгової марки. В іншому, знайдеться чимало цікавих деталей, на що далеко не завжди звертають увагу, а вони важливі. Оновлений дизайн має ряд переваг:

 1. У металевій задній панелі мало чого революційного, але деталь, яка створює додатковий захист, незначною назвати не можна. Будь це телефон категорії "А" на подібне не звернули б уваги, хоча корпусу більшості подібних, залишаються повністю пластиковими. А ось для гаджетів нижчого рівня, це, безсумнівно, дизайнерський прорив, в чому Impress Nero єдиний в своєму роді.
 2. На тлі навіть бюджетних моделей, він здається занадто товстим, але з іншого боку, така товщина корпусу позбавляє від звичних опуклостей, тієї ж камери, наприклад, що зручніше і приємніше. Вага нової моделі "збалансований", у занадто легких, і занадто важких телефонів більше недоліків, ніж переваг. Перші, запросто втратити і не відчути цього, а другі жахливо незручні.
 3. Ще одна деталь, яка робить Impress Nero особливим і унікальним серед собі подібних - закруглені кути. На тлі побратимів по цеху, що мають тільки прямі, він виглядає естетично привабливим. Це - не найсуттєвіша з його характеристик, але краса смартфона має сенс, і його приємно взяти в руки. І відразу видно, що його творці явно не збиралися економити на своєму дітищі.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю заявити, що маловідомий на світовому ринку виробник, знайшов безліч вдалих рішень в оформленні нової моделі, і схоже, зупинятися на досягнутому не збирається. Девайс дійсно вийшов цікавим і вартим: він привабливий візуально, зручний, практичний і заслуговує пильної уваги навіть самих вибагливих поціновувачів.

комплектуючі елементи

Комплектація виглядає звично для будь-якої торгової марки і її моделі - нічого нового і зайвого. У коробці містяться:

 • власне сам смартфон;
 • складене зарядний пристрій;
 • скріпка, витягають SIM-карту;
 • Інструкція з експлуатації;
 • гарантійний талон.

Що в цьому примітного, крім гаджета, зрозуміло? Відмінне зарядний пристрій, що складається з кабелю MicroUSB і розеточного блоку, зовні нічим не відрізняється від будь-якого іншого. Але придивившись краще, стає очевидним, що і тут виробник не поскупився. Довжина шнура перевищує аналогічні, як мінімум на 0,5 м, іноді це буває надзвичайно важливим моментом. Хоча важливіше інше - блок живлення 2 А, що велика рідкість для недорогих апаратів, в більшості використовують блоки 1,5 А, або зовсім вже нікчемні 1 А. Завдяки такій особливості, економиться час - повна зарядка батареї триває 1,5-2 години.

VERTEX Impress Nero

дисплей

Важко повірити, що дана модель належить до другого ешелону смартфонів. Загальні характеристики дисплея виглядають наступним чином:

 • технологія - IPS / сенсор;
 • тип - ємнісний / мультитач;
 • діагональ - 5.5 дюйма;
 • розширення - 1280Х640 ppi;
 • щільність - 260 ppi;
 • по довжині - 125 мм;
 • шириною - 62,5 мм;
 • площа - 73,5%;
 • співвідношення - 2: 1/2: 1/18: 9;
 • глибина - 2416777216 квітів.

Сучасний екран VERTEX Impress Nero, враховуючи його ціну, просто вражає своїми можливостями, а то й перевершують, то не поступаються девайсів преміум-сегмента. Це - єдиний з бюджетних смартфонів, з таким широкоформатним дисплеєм і особливостями, недоступними для подібних йому. Але про все по порядку:

 1. Технологія IPS і ємнісний тип екрану, представляє масу незаперечних переваг, на що слід звернути особливу увагу. Завдяки подібним характеристикам створюються прекрасні умови для використання Impress Nero в повній темряві або на сонці, при попаданні на екран прямих променів. Важливо і те, що такі екрани не вигоряють, що характерно для недорогих гаджетів, і від них не втомлюються очі.
 2. Абсолютно очевидні і переваги великої діагоналі дисплея, його довжини і ширини. Завдяки цьому, і інформації на ньому поміщається набагато більше, і немає необхідності постійно скролить сайти або текстові файли. Набагато зручніше переглядати відео у високій роздільній здатності, а для завзятих геймерів це - справжній подарунок, діагональ 5,5 дюйма чудово підходить для активних ігор.
 3. Розширення екрану, що становить 1280Х640 пікселів, і їх щільність, рівна 260 точок, це вже HD-якість, що створює велике навантаження на відео прискорювач. Це не Full HD, звичайно, але і такий формат недоступний для більшості бюджетних смартфонів, а для останньої моделі від VERTEX, він став звичним. Що створює певний комфорт і для перегляду відеороликів, і для ігор, і для роботи з фото.
 4. Що стосується співвідношення сторін, то тут Impress Nero просто немає рівних, як серед бюджетних смартфонів, так і багатьох, що відносяться до категорії "А". Формат 16: 9 безнадійно застарів, але все ще залишається основним і застосуємо до моделей, що в рази коштують дорожче. А ось формат 18: 9 дозволяє зменшити корпус і зробити телефон більш компактним, тим, що діагональ дисплея займає практично всю площу передньої панелі.
 5. Сукупність якісної і досить дорогий IPS-матриці, з різноманітністю в варіантах колірної гами, ще один плюс телефону. Кольори відрізняються насиченістю і глибиною, і що вважається великою рідкістю для даної категорії - чорний в ньому, таким і є. Однак при настройках за умовчанням, всі кольори мають теплі тони, що негативно впливає на чіткість зображення. Але все це легко і швидко виправляється в налаштуваннях.
 6. Сам екран захищає міцне скло, його важко пошкодити, навіть якщо воно трісне. Поверхня його відрізняється досконалою гладкістю і позбавлена ​​найменших шорсткостей, що створює відмінне ковзання для пальців користувача. Єдиний недолік дисплея - в ньому підтримується лише двоточковий мультитач, цього явно замало на тлі інших, багато в чому унікальних можливостей VERTEX Impress Nero.
 7. А ось що дійсно відрізняє дану модель від інших - подвійне клацання по екрану, для його включення. При легкому постукуванні включається розблокування, багато хто пам'ятає цю функцію в застарілою вже моделі Nokia, яка працювала ще на ОС Windows Phone. Зараз її дуже рідко використовують, переважна більшість виробників давно відмовилися від неї, а така функція вважається "фішкою".

Для людей, що добре розбираються в IT-технологіях, одні лише характеристики екрану, здатні дати вичерпну відповідь на питання - яку модель краще купити.

камери девайса

Камери останньої моделі від VERTEX, ще одне з його незаперечних переваг, тоді як у багатьох побратимів по цеху, основна слабкіше, ніж у нього тилова камера. Ця частина є причиною для гордості і додає ще більше ваги дивовижному апарату, не припиняються дивувати. Фото і відео, зняті Impress Nero відрізняються винятковою чіткістю і відсутністю найменшого розмиття. Причому за якістю знімки абсолютно не відрізняються, як він фотографує при світлі дня, від того, як фотографує вночі. Секрету тут ніякого немає, вся справа в характеристиках камер.

Основна - 13 Мп (4160Х3120 пікселів). Таке високе дозвіл дозволяє знімати відмінні фото і відео в Full HD-якості, але на цьому достоїнства закінчуються, за чим ідуть суцільні недоліки. Запис відео вночі залишає бажати кращого, а все через те, що спалах представлена ​​двома LED-лампами, досить слабкими для цих цілей. Що стосується сенсора, то він ні хороший, ні поганий - це звичайний CMOS, встановлений майже на всіх смартфонах.

Інтерфейс теж цілком звичайний, у всякому разі, для апаратів, що використовують чіпсет Media Tek, цікаво, що в двох попередніх версіях Tor і Grip, використовується більш дорогий і якісний Qualcomm. Фронтальна камера - 5 Мп (2560х1920). Робить досить хороші фото, якщо правильно навести різкість, але виділити в ній щось унікальне, або незвичайне, не вдасться, через відсутність такого.


Додаткові функції:

 • звичайна фокусування, за допомогою сенсора, автофокусування;
 • функції серійної, панорамної і HDR зйомки;
 • настройки балансу білого і ISO;
 • можливість експозиційної компенсації;
 • наявність географічних позначок;
 • функція розпізнавання осіб;
 • масштабування і цифровий зум.

Тут слід зазначити, якщо оцінювати можливості камер, як елементів преміум класу, вийде досить критичний підхід. Але оскільки VERTEX Impress Nero, відноситься до зовсім іншого класу телефонів, то і попит з нього менше і оцінка функціональних можливостей вище. З огляду на цю приналежність і вартість апарату, мало хто буде розбиратися в тому, камера на смартфоні якої фірми краще, це і так очевидно. А для наочного прикладу наводиться приклад фото, що найкраще відображає спроможність описуваних камер:

елементи управління

Цю частину девайса немає необхідності описувати занадто докладно, управління звичайно важливо в будь-якому телефоні, але ні на популярність моделей, ні на критерії вибору це не робить ніякого впливу.

Власне помітних відмінностей від більшості інших, в цьому плані, у нього не спостерігається, хоча незначні все ж присутні:

 1. Що включає кнопка і регулююча гучність, перенесені на ліву грань корпусу, що до слова не дуже зручно і незвично на перших порах. Головне що виступають вони досить, щоб легко прощупується, з цим ніяких проблем не існує, якщо, звичайно, не шукати їх за звичкою зі зворотного боку.
 2. На правій грані розташовані слоти для SIM-карт, як і у всіх сучасних смартфонів їх 2 (dual sim). Таке розташування зручно - не потрібно знімати задню кришку, а то і зовсім витягати батарею, щоб змінити сімки. Але незручність становить те, що слоти комбіновані - можна одночасно використовувати або 2 SIM-карти, або одну + флешка.
 3. Порт MicroUSB знаходиться в нижній частині, по центру, між динаміком (звук досить потужний і якісний) і мікрофоном. Непосвячені користувачі помилково приймають останній за другий динамік, просто симетрія вводить в оману. Важко сказати наскільки зручно таке розташування порту, схоже, погоди це не робить.

Варто відзначити акуратність зборки Impress Nero, що притаманне гаджетам преміум класу, але ніяк не категорії "В", що мимоволі викликає асоціації з iPhone або як мінімум з LG. Завдяки такій увазі з боку виробника, його не даремно називають першим серед йому подібних, що автоматично ставить цю модель в один ряд з кращими гаджетами сучасності, щонайменше, в моральному плані.

апаратна платформа

У цьому плані у новій моделі стільки ж достоїнства, скільки і недоліків, в принципі, останні не дуже значні, якщо не брати до уваги роботу на тайванському чіпсеті Media Tek, псує загальну картину. Проте, апарат досить продуктивний і спритний в роботі, як для такого рівня. Запуск додатків відбувається практично миттєво, без затримок і гальмувань.

В іншому апаратна частина виглядає якщо не ідеально, то цілком прийнятно, для середнячка:

 • чіпсет - Media Tek MT6737M;
 • процесор - ARM Cortex-A53;
 • архітектура - ARMv8-A;
 • гранична частота - 1250 МГц;
 • кількість ядер - 4;
 • розрядність - 64 біт;
 • графічний процесор - ARM Mali-T720 MP1;
 • гранична частота - 550 МГц;
 • оперативна пам'ять - 2 Гб;
 • вбудована пам'ять - 16 Гб.

Так, начинка телефону не здивуєш - стандартний набір більшості бюджетних смартфонів, без будь-яких сюрпризів від виробника. Але все ж варто по-окремо розібрати апаратну платформену структуру:

 1. Занадто критикувати чіпсет не варто, нехай він і не найпродуктивніший, але в цілому, на продуктивність це не дуже впливає. Наприклад, самі наворочені ігри запускаються цілком нормально, один мінус - підводить графіка.
 2. Не самий потужний процесор, що розганяється до 1250 МГц, для гаджетів такого рівня виглядає цілком звично, "на своєму місці" так сказати. Власне від "заліза" бюджетних варіантів, нічого іншого чекати не доводиться.
 3. Те ж саме можна сказати і про пам'ять Impress Nero - виглядає якось буденно і без інтриги. Хоча для його побратимів по цеху 2 Гб оперативки не межа, як і вбудовані 16 Гб, куди гірші гаджети, причому за всіма характеристиками, нерідко підтримують 4 і 32 Гб відповідно.

Якщо спробувати охарактеризувати цю сторону девайса в двох словах, вийде що в цьому він і не лідер, але і не аутсайдер. Чекати чогось більшого може хіба що мрійник - недорогі моделі до 10000 рублів, "все на одну особу".

Засоби зв'язку

В цьому плані VERTEX Impress Nero ступив набагато далі своїх побратимів, він підтримує практично всі існуючі стандарти з'єднання:

 • GSM - стандартний і найбільш поширений цифровий формат для всіх без винятку операторів мобільного зв'язку, прийнятий на озброєння в кожній із країн світу;
 • UMTS - стандарт більш сучасний і просунутої, орієнтований в більшості на 3G, з великими можливостями передачі даних і високою швидкістю з'єднання;
 • LTE - формат нового покоління, високошвидкісний і практичний, часто порівнюваний з 4G мережами, в російських реаліях розвинений не надто добре;
 • VoLTE - одна з найсучасніших технологій, нарівні з іншими підтримувана смартфоном, інша справа що не завжди знаходить відгук з боку операторів Росії.

Що стосується Wi-Fi, в апараті здійснюється підтримка майже всіх стандартів, з Інтернет-з'єднанням проблем не помічено, як і з Bluetooth 4 версії. Навряд чи кому-то зараз це цікаво, в ньому є FM-радіо та інші "допотопні штучки". А ось з навігацією не надто склалося, власне справляється він з цим непогано, але біда в тому, що з супутникових систем підтримує тільки GPS, поширена в Росії ГЛОНАСС, для нього недоступна.

Робота в автономному режимі

Може бути, у цього чудового гаджета не найкращий чіпсет і процесор, а ось батарея у нього і справді хороша, 3300 мікроампер на годину (мАг) - це вища ліга. Батареї подібного роду з легкістю тримають заряд до 48 годин в режимі Інтернету, якщо говорити про 3 D іграх, тут звичайно, цей показник скоротиться в 5-6 разів. Звичайно, на практиці, як правило, все виходить трохи інакше, але для такого рівня це чудовий показник.

Для бюджетних смартфонів батарея - за визначенням хвора тема, звичайно використовуються на 2700 мАг, а вони і заряд погано тримають, і приходять в повну непридатність за якихось півроку. В цьому випадку, все по-іншому, якщо вона і не протримається дві доби, то 30-35 годин точно. Для будь-якого, навіть більш дорогого апарату це досить хороша автономність.

Програмне забезпечення

Девайс працює на платформі Android 7.0 Nougat, яка не вирізняється особливою свіжістю, а й безнадійно застарілим ПО назвати теж не можна, в усякому разі, воно залишається актуальним і широко застосовуваним зараз. Що стосується інтерфейсу, він не дуже відрізняється від звичної базової версії, а що в цьому дійсно добре: розробники не стали обтяжувати призначену для користувача базу нікому не потрібними лаунчер і тому подібними "фішками".

Більшість користувачів рідко їх застосовує, а всі ці фірмові "навороти", залишаючись незатребуваними, проте, неабияк садять батарею і значно знижують швидкодію. Із встановлених, в ньому є тільки кілька додатків від Яндекс, при непотрібності вони легко видаляються з оперативки. Це ще один позитивний момент - в більшості смартфонів, заводські налаштування не дозволяють знести. В цілому, програмне забезпечення добре справляється з поставленим завданням, а з огляду на, скільки коштує цей апарат, і зовсім чудово.

вартість

Багато споживачів, при покупці нового гаджета оминають його найважливіші характеристики і особливості, але тільки не вартість. Це перше, на що всі без винятку дивляться, у випадку з VERTEX Impress Nero, при побіжному погляді на цінник, його захочеться купити. Середня ціна моделі - 6500 рублів, і потрібно визнати, для такого апарату, це все одно, що даром, набагато гірші за всіма показниками, коштують дорожче. Існує думка, що це спритний маркетинговий хід компанії-виробника, нібито після того як вона "посадить" на свою продукцію як можна більше користувачів, ціни відразу виростуть.

Заява, звичайно, більш ніж спірне, але повністю виключати нічого не можна, в усякому разі, поки тенденції до підвищення вартості не спостерігається. Про те, де вигідно купити такий девайс, сказати складно. В онлайн - маркетах вартість його - від 6500 рублів, в магазинах електроніки - від 6900 рублів. Але не факт що перший варіант вигідніший: продають Інтернет-ресурси замовчують про деякі приховані платежі і збори, про них стає відомо лише після доставки, що, до речі, теж коштує грошей. В кінцевому підсумку, загальна сума виросте на 10-15% і складе в межах 7200 рублів.

Підводячи підсумок

Як у будь-якого іншого, не саме бюджетного смартфона, у VERTEX Impress Nero є і свої переваги, і їх незрівнянно більше, і недоліки. Останні занадто незначні, щоб звертати на них увагу, особливо з урахуванням позитивних характеристик і вартості. Беручи це до уваги, висновок напрошується сам собою - кращого варіанту просто не знайти, за ціною і якістю, йому просто немає рівних.

переваги:
 • незначний відсоток браку при виробництві;
 • компактні габарити і зручність у використанні;
 • приємний дизайн, що створює враження дорогого телефону;
 • якісні матеріали корпусу - бічний обідок, задня панель, скло;
 • гарне зарядний пристрій в комплекті з девайсом;
 • великі можливості широкоформатного дисплея;
 • функції недоступні багатьом більш дорогим моделям;
 • більш ніж непогані камери смартфона;
 • акуратна і якісна збірка апарату;
 • хороша продуктивність;
 • підтримка практично всіх існуючих цифрових форматів мережі;
 • потужна батарея;
 • низька вартість.
недоліки:
 • не дуже зручне управління;
 • далеко не найкращий чіпсет;
 • кілька слабкий процесор;
 • неякісна графіка;
 • невеликий обсяг пам'яті;
 • нерозвинена система навігації.

Недарма ця модель вважається безумовним лідером серед подібної продукції категорії "В". Він продуктивний, зручний, недорогий, надійний, якісної і акуратною збірки, відгуки покупців категоричні - це прекрасний вибір. Якщо додати до цього презентабельний і приємний вигляд, вийде загальна картина, голослівно говорить на користь такого придбання.